prostownica do włosów

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
petrova
Posty: 54
Rejestracja: 14 cze 2019, 10:45

prostownica do włosów

Post autor: petrova »

Jakie polecacie prostownice? Znacie coś dobrego do deliktnych włosów? Widziałam, że model babyliss sensitive jest w mediamark w przecenie, warto? Parametry ma ciekawe i kusi mnie żeby kupić
Awatar użytkownika
paskan
Posty: 222
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:43

Re: prostownica do włosów

Post autor: paskan »

Ja mam ze sklepu https://ktpi.pl/category/elektronarzedzia-prostownice prostownicę za którą co prawda musiałam zapłacić około 300zł, ale przynajmniej dzisiaj wiem, ze sie oplacalo jest solidnie wykonana i bardzo dobrze prostuje wlosy polecam sobie sprawdzic ich oferte.
Awatar użytkownika
koneczka
Posty: 200
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:51

Re: prostownica do włosów

Post autor: koneczka »

Jest to łatwe w obsłudze urządzenie, które pozwala osiągnąć upragniony cel w zaledwie kilka minut - bez wychodzenia z domu. Ja też nie wyobrażam sobie nie mieć prostownicy pod ręką. Ważne jednak jest to, aby wybrać sprzęt dobrej jakości - tak aby nie zniszczyć sobie włosów. Od siebie polecam ranking prostownic do włosów gdzie na pewno wybierzecie coś dla siebie.
łukka

Re: prostownica do włosów

Post autor: łukka »

Według mnie babyliss ma najlepsze urządzenia tego typu, sobie kupiłam teraz bezprzewodową. Jestem zadowolona z niej i to bardzo, układam sobie włosy gdzie chcę, bateria mi wystarcza na ułożenie całych włosów, płytki i cały spręt wyląda na zrobiony z wysokiej jakosci materiałow
buźka21

Re: prostownica do włosów

Post autor: buźka21 »

Mam długie włosy i niestety puszące, dlatego bez prostownicy ani rusz. Tak się ostatnio zastanawiam, czy nie zdecydować się na keratynowe prostowanie. Bardzo ładnie i profesjonalnie w salonie Grzegorz Duży taki zabieg wykonują. Włosy są gładkie, z połyskiem, zdrowsze, to coś akurat dla mnie. A, że salon ma super opinie to warto się wybrać właśnie tam.
ODPOWIEDZ