JAH LOVE TATTOO - opinie

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 55
Rejestracja: 27 maja 2019, 8:30

JAH LOVE TATTOO - opinie

Post autor: carmen »

Witam wszystkich :) Czy ktoś z Was ma jakiekolwiek doświadczenia związane z warszawskim studiem tatuażu Jah Love Tattoo ? Planuję wybrać się do nich niedługo i zrobić sobie tu pierwszy tatuaż. Szukam jednak wcześniej opinii. Z góry dzięki za pomoc :)
Awatar użytkownika
agawosia33
Posty: 55
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:38

Re: JAH LOVE TATTOO - opinie

Post autor: agawosia33 »

najlepsze studio w Warszawie, bez dwóch zdań :) Fajny klimat, sterylne warunki, dobre ceny. No i fajni tatuażyści :)
Awatar użytkownika
vizzka
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:07

Re: JAH LOVE TATTOO - opinie

Post autor: vizzka »

Mam to samo zdanie co koleżanka wyżej :) Ja akurat robiłam sobie kolorową dziarkę u Kingi :) Masz już jakiś konkretny motyw wybrany ?
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 55
Rejestracja: 27 maja 2019, 8:30

Re: JAH LOVE TATTOO - opinie

Post autor: carmen »

dzięki za info dziewczyny :) Nie konkretnego motywu nie mam ale mniej wiecej wiem jakbym chciała żeby to wyglądało. Licze tu na wene twórczą osoby, do której trafie :) dzięki!
kirra

Re: JAH LOVE TATTOO - opinie

Post autor: kirra »

No ok - na pewno warto wiedzieć, gdzie się zgłosić po tatuaż. W ogóle jestem ciekawa - jakie macie podejście do dziarek? Czy
patrzycie na trendy tatuażu , czy może jednak spontanicznie do tematu podchodzicie? Jak to u was wygląda????
paulina93933

Re: JAH LOVE TATTOO - opinie

Post autor: paulina93933 »

Mnie mega w Jah Love Tattoo podobają mi się prace Jacka, które możecie sprawdzić na stronie https://web.facebook.com/media/set/?set ... 226&type=3 . Piękne portrety tworzy na skórze!
ODPOWIEDZ