qubus z riko - dobry wózek ?

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
vizzka
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:07

qubus z riko - dobry wózek ?

Post autor: vizzka »

Czy są na forum rodzice, którzy korzystają z wózka marki Riko ? Chodzi mi konkretnie o model QUBUS. To nowość w ich ofercie ale mam nadzieje, ze ktoś już zdązył go przetestować i podzieli się opinią :)
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 55
Rejestracja: 27 maja 2019, 8:30

Re: qubus z riko - dobry wózek ?

Post autor: carmen »

ooo nie wiedziałam, ze riko wypuściło jakieś nowości :) my jezdzimy ich starszym modelem XD - wymiata :)
Awatar użytkownika
agawosia33
Posty: 55
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:38

Re: qubus z riko - dobry wózek ?

Post autor: agawosia33 »

ja się właśnie zastanawiam nad jego zakupem. Nie dość, że cena super to jeszcze wygląd powala na kolana :)Niby taki klasyczny a przy tym bardzo nowoczesny.
Awatar użytkownika
tolana
Posty: 43
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:44

Re: qubus z riko - dobry wózek ?

Post autor: tolana »

synek jezdzi QUBUSEM od 3 tygodni :) Fajna kolorystyka, niezawodna amotyzaca, mocne koła, Gondola też jest spora, ma wygodny materacyk z regulacją. stelaż jest leciutki bo aluminiowy a przy tym ma powłokę galwaniczną. Generalnie warty zainteresowania.
Awatar użytkownika
vizzka
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:07

Re: qubus z riko - dobry wózek ?

Post autor: vizzka »

dzięki za odp właśnie na taką opinię liczyłam. Ja widziałam go ostatnio na żywo w sklepie i właśnie mi się spodobał, sprzedawca też go polecał. Lece w takim razie szukać jakieś sklepu online i zamawiam :)
Awatar użytkownika
miluś
Posty: 52
Rejestracja: 10 sty 2019, 11:49

Re: qubus z riko - dobry wózek ?

Post autor: miluś »

Ja jestem zadowolona z wózka Cybex Mios. Zakupiłam go nie dawno w sklepie umalucha.pl . Jest fajny, bo można go konfigurować według własnych potrzeb, składa się bardzo łatwo, jest lekki, sprawdza się. Godny polecenia, dlatego zostawię linka https://umalucha.pl/produkt/ekskluzywny ... olorystyka . Warto obejrzeć.
Awatar użytkownika
tolana
Posty: 43
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:44

Re: qubus z riko - dobry wózek ?

Post autor: tolana »

vizzka dobra decyzja, na pewno będziesz zadowolona z zakupu. I Ty i maluszek :)
Awatar użytkownika
vizzka
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:07

Re: qubus z riko - dobry wózek ?

Post autor: vizzka »

tolana też tak myślę :) Dam znac po jakimś czasie i po kilku spacerach jak się sprawdza :)
Awatar użytkownika
franka
Posty: 120
Rejestracja: 01 lip 2019, 8:25

Re: qubus z riko - dobry wózek ?

Post autor: franka »

Też myślę że to są dobre wózki, teraz chyba nie ma złych ale to że się różnią od siebie wyglądem sprawia że każdemu podoba się coś innego i w moim przypadku całkowicie zauroczył mnie x-lander, ma diody led w podnóżku, więc widać go z daleka, duży kosz zakupowy i masę przydatnych kieszonek
Awatar użytkownika
nutka
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2019, 22:41

Re: qubus z riko - dobry wózek ?

Post autor: nutka »

Jak najbardziej posiadam i wypowiadam się z doświadczenia. Bo posiadam wózek i jestem z niego bardzo zadowolona. Qubus jest wózkiem funkcjonalnym, solidnym bezproblemowym i łatwym w obsłudze. Wyposażony został również bardzo solidnie, bo posiada on m.in. bardzo dobrą amortyzację zarówno przednich jak i tylnych kół oraz przepinane siedzisko z dodatkowym materacykiem.
Awatar użytkownika
werkaa
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2019, 22:27

Re: qubus z riko - dobry wózek ?

Post autor: werkaa »

Osobiście jestem posiadaczką wózka marki Riko ale modelu Villa i jestem z niego bardzo zadowolona. Bo nie tylko jest solidnie wyposażony , prócz wygodnej gondoli czy przepinanego siedziska posiada niezbędne akcesoria takie jak moskitiera czy pokrowiec przeciwdeszczowy, nie musimy ich osobno dokupywać. To Villa na spacerach sprawdza się na medal.
Awatar użytkownika
marek
Posty: 55
Rejestracja: 24 maja 2019, 7:50

Re: qubus z riko - dobry wózek ?

Post autor: marek »

moja siostra go ma, nie narzeka
Awatar użytkownika
franka
Posty: 120
Rejestracja: 01 lip 2019, 8:25

Re: qubus z riko - dobry wózek ?

Post autor: franka »

Nie dziwię się bo to też fajny wózek, ale ja jak zobaczyłam x-landera to uparłam się na model x-cite i taki właśnie kupiłam, to był doskonały wybór bo wózek jest solidny i bardzo funkcjonalny a przy tym zwrotny, podbiła łatwo pod krawężniki i można go prowadzić nawet jedną ręka bez problemu
Awatar użytkownika
kapone
Posty: 6
Rejestracja: 27 mar 2020, 23:54

Re: qubus z riko - dobry wózek ?

Post autor: kapone »

To zalezy która ma jakie preferencje pod kątem wózków. Mnie jakoś bardziej podpasował ten model https://silvercross.pl/produkt/silver-c ... l-edition/ w sklepie babeczka bardzo go rekomendowała parze, która czesto podróżuje. Szukali wózka lekkiego, ale i niewielkiego takie którego można sprawnie złożyć i włozyć do bagażnika
ODPOWIEDZ