sztuka nowoczesna

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Karoluś099933

sztuka nowoczesna

Post autor: Karoluś099933 »

Witam, czym się interesujecie? Jeśli chodzi o mnie to uważam, że sztuka nowoczesna i współczesna jest bardzo interesująca. Sztuka współczesna to awangardowe środki wyrazu. Przykładami są abstrakcje, obiekt, collage, nowoczesna architektura, grafika komputerowa, animacja performance czy happening. Co sądzicie o sztuce?
Awatar użytkownika
finka125
Posty: 313
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:50

Re: sztuka nowoczesna

Post autor: finka125 »

Wieczór spędzony w galerii sztuki? A może poranek? To Ty wybierasz jak Ci pasuje i na co masz aktualnie ochotę. Takie inicjatywy jak internetowa galeria sztuki są pomysłem, który zdecydowanie najmocniej przyjął się w czasach pandemii. Warto zatem sprawdzić jak my będziemy czuć się w tym temacie i jak on do nas pasuje. Bez wątpienia to doskonała kwestia, którą dobrze jest rozwinąć.
Agnieszka93

Re: sztuka nowoczesna

Post autor: Agnieszka93 »

Uwielbiam spędzać czas w galeriach sztuki, bardzo mnie to relaksuje Zwłaszcza, gdy czuję się zmęczona po całym tygodniu pracy, uwielbiam takie miejsca :) Często na wystawy chodzę z narzeczonym, później sporo czasu spędzamy na dyskutowaniu o dziełach, które oglądaliśmy :) Ostatnio przeglądając instagrama natknęłam się na nowe miejsce, które chcę odwiedzić , Gallery of Young Polish Art w Warszawie https://www.instagram.com/goypa.pl/ Wybieramy się tam w przyszły weekend :)
ODPOWIEDZ