Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
vizzka
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:07

Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: vizzka »

Czy są na forum osoby, które miały już okazję korzystać z oferty Magicznej Kliniki ? Zachęcona niskimi cenami zabiegów i kompleksową ofertą zamierzam wybrać się na zabieg modelowania ust :) Będę wdzięczna za wszystkie opinie i sugestie :)
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 55
Rejestracja: 27 maja 2019, 8:30

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: carmen »

Ja sama jeszcze nie korzystałam ale ostatnio znajoma ( z Warszawy ) była u nich na lipolizie i właśnie bardzo sobie chwaliła rezultaty, ceny i samego lekarza. Kurcze może i ja się w końcu zdecyduje bo przydałoby się co nieco poprawić :)
Awatar użytkownika
mrdaisy
Posty: 310
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:06

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: mrdaisy »

Nie korzystałam z ich ofert, natomiast ostatnio wybrałam się na zabieg w jednej z warszawskich klinik. Wybrałam zabieg modelujący sylwetkę, ponieważ lato się zbliża a każda kobieta chce wyglądać dobrze na plaży. Zdecydowałam się na taki zabieg: https://klinikamlodosci.com/zabieg/medshape/ i już nie mogę się doczekać efektów po, podobno mają byc zaskakujące.
Awatar użytkownika
agawosia33
Posty: 55
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:38

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: agawosia33 »

Ja w Magicznej Klinice powiększałam sobie usta. Polecam to miejsce pod każdym względem! Super ceny, bardzo dobra jakość preparatów, na jakich pracują i przede wszystkim grono doświadczonych lekarzy :)
Awatar użytkownika
vizzka
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:07

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: vizzka »

Dziękuje Wam bardzo za opinie, na pewno mi się przydadzą :) czytałam o nich sporo w ostatnim czasie i wygląda na to, że ich oferta cieszy się bardzo dużą popularnością praktycznie w całym kraju :) Raz jeszcze dzięki za informacje :)
Awatar użytkownika
zgora
Posty: 19
Rejestracja: 05 cze 2019, 19:08

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: zgora »

Korzystałyście może z usług tej kliniki- http://www.dermedik.pl ? Czy mają porządnych specjalistów?
Awatar użytkownika
izkasala
Posty: 150
Rejestracja: 28 gru 2018, 10:31

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: izkasala »

O tak, jak chcesz mieć dobrze wykonany zabieg upiekszający to https://www.magicznaklinika.pl/ będzie najlepszym rozwiazaniem. Szczególnie polecam Pana Roberta Swiercza, ten Pan zna sie na swojej pracy naprawdę jak mało kto. Z pewnością warto się będzie zainteresować ofertą tego miejsca ponieważ ceny mają najlepsze na rynku.

złącze kablowe z-22
Awatar użytkownika
stefcia
Posty: 82
Rejestracja: 28 gru 2018, 10:42

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: stefcia »

Ja mogę śmiało polecić to miejsce! wykonywałam tutaj dwa zabiegi, pierwszy to usuwanie i wygładzanie zmarszczek a drugi to cienie pod oczyma, wszystko znikneło. Klinika jaką jest https://www.magicznaklinika.pl/ Jest naprawdę świetna w tym co robi! na pewno się nie zawiedziesz.
Awatar użytkownika
kamilaskal
Posty: 57
Rejestracja: 26 lip 2019, 18:59

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: kamilaskal »

Jeśli myślicie nad korekcją ust to polecam tą klinikę: http://czaskobiety.com/zabiegi/korekta- ... luronowym/. Miałam tam ostatnio zabieg i jestem bardzo zadowolona. Gdybym miała polecić jakąś klinikę to własnie tą. Mi się bardzo podobają moje usta teraz i mojemu mężowi również :) Warto dla własnego komfortu przeprowadzić sobie taki właśnie zabieg :)
Awatar użytkownika
Farelka
Posty: 222
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:28

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: Farelka »

Super że taki temat powstał na forum :) ostatnio właśnie zainteresowalam sie bardziej tematem medycyny estetycznej i powiekszania ust- mam wąskie usta dlatego chcialam miec wieksze. Widzialam sporo filmikow na yt z nieudanymi takimi zabiegami i troche sie zrazilam, jednak ostatecznie wybralam sie do kliniki gdzie korzysta sie z wypełniaczy marki Restylane . No i zajrzalam na ich stronę https://www.restylane.com/pl/ i przekonalo mnie szczegolnie to ze ich produkty sa zarejestrowane w FDA - takze sa scisle kontrolowane. Zdecydowalam sie i jestem bardzo zadowolona z efektu :)
Awatar użytkownika
tolana
Posty: 43
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:44

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: tolana »

też jestem stała klientką Magicznej Kliniki :) póki co skupiłam się na modelowaniu kształtu nosa i ust bo to był mój największy kompleks ale teraz powoli myślę już o innych zabiegach. chodzi za mną botoks. mówicie, ze warto ? efekty są ?
Awatar użytkownika
Martex
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2020, 14:44

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: Martex »

Nie znam tej kliniki, ale za to jest bardzo zadowolona z gabinetu na Bielanach Wrocławskich - https://www.medeste.pl Robiłam tam usta i wyszły rewelacyjnie.
Awatar użytkownika
agawosia33
Posty: 55
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:38

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: agawosia33 »

tolana pisze: ↑27 gru 2019, 11:40 też jestem stała klientką Magicznej Kliniki :) póki co skupiłam się na modelowaniu kształtu nosa i ust bo to był mój największy kompleks ale teraz powoli myślę już o innych zabiegach. chodzi za mną botoks. mówicie, ze warto ? efekty są ?
no pewnie, ze warto :) nie dość, ze masz tu świetnych lekarzy, którzy naprawdę znają się na rzeczy i wiedzą co robią to jeszcze ceny zabiegów są tu mega konkurencyjne, a po co przepłacać :)
Awatar użytkownika
milena
Posty: 124
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:02

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: milena »

Korzystałam z ich oferty w Warszawie. Ja w końcu zdecydowałam się na modelowanie ust i poprawienie ich kształtu. Zabieg nie bolał, choć miałam pewne obawy. W końcu jestem zadowolona ze swojego wyglądu, a wystarczyło zapisać się na zabieg. Koniecznie zerknijcie na ich cennik, bo ceny zabiegów są promocyjne.
Awatar użytkownika
Rozalka
Posty: 49
Rejestracja: 09 kwie 2019, 14:11

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: Rozalka »

Farelka, jeśli nie podoba Ci się kształt Twoich ust, to skorzystaj z zabiegu modelowania ust w Magicznej Klinice. Mają naprawdę niskie ceny, ale to nie przekłada się na niską jakość. Wręcz przeciwnie, byłam i potwierdzam, że zabieg nie boli i jest skuteczny. Usta są większe i pełniejsze już po dwóch-trzech dniach.
Awatar użytkownika
Riona
Posty: 41
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:40

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: Riona »

Milena, zgodzę się z Tobą. Też byłam w Magicznej Klinice na modelowaniu ust i szczerze wszystkim polecam. Mają nie tylko świetne panie doktor, ale też wykorzystują dobre produkty. Każdy ich oddział podobno ma dobrych lekarzy. A co do cen, to fakt, są promocyjne.
Awatar użytkownika
milena
Posty: 124
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:02

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: milena »

Agawosia33, masz rację. Lista zabiegów Magicznej Kliniki jest naprawdę długa, a ich ceny są znacznie niższe niż w innych klinikach medycyny estetycznej. Ale na szczęście to nie oznacza gorszej jakości zabiegów. Byłam u nich kilka razy na zabiegach na twarz i za każdym razem wychodziłam zadowolona.
Awatar użytkownika
Moris
Posty: 39
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:37

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: Moris »

A zabiegi na dłonie? Coś tam zrobią? Moja mama całe życie ciężko pracowała i dłonie niestety wyglądają jak wyglądają. Wiem, że u mnie w mieście jest Magiczna Klinika więc może bym ją tam zabrała w ramach prezentu świątecznego? Tylko czy znajdziesz się jakiś zabieg tego typu. Ktoś? Coś?
Eśka83

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: Eśka83 »

Wyszukaj na stronie Magicznej Kliniki mezoterapię StyleAge HydroMax. Myślę, że to będzie strzał w 10 jeśli chodzi o dłonie. Pól godziny, a dłonie wyglądają kilkanaście lat młodziej.
Awatar użytkownika
Moris
Posty: 39
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:37

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: Moris »

Eśka83, a możesz powiedzieć coś więcej o tym zabiegu? Bo słyszałam opinie o Magicznej Klinice i wiele osób ich chwali za zabiegi na twarz i dłonie właśnie. Sama przed zimą chętnie bym skorzystała z jakiegoś zabiegu, bo zawsze mam problemy skórne. Dłonie są bardzo wysuszone.
Awatar użytkownika
Eulalia
Posty: 16
Rejestracja: 15 kwie 2019, 10:33

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: Eulalia »

Moje wrażenia odnośnie Magicznej Kliniki są bardzo pozytywne. Zabieg odmładzania skóry dłoni to był strzał w dziesiątkę. Moje dłonie były bardzo przesuszone przez ciągłe mycie rąk i stosowania żeli antybakteryjnych. Teraz moje dłonie wyglądają zdrowo i bardzo korzystnie. Cena idzie w parze z jakością usług.
Awatar użytkownika
roletka
Posty: 160
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:29

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: roletka »

Tak medycyna estetyczna to super sprawa... Ja jeszcze nie korzystałam z takich zabiegów. Niedawno jednak siostra była w gabinecie https://magnopere.pl/ na powiększaniu ust i jestem zaskoczona efektami. Wygląda niesamowicie teraz... To niesamowite, że tak krótkim czasie można zmienić swój wygląd
Awatar użytkownika
kalafior
Posty: 140
Rejestracja: 19 cze 2019, 13:27

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: kalafior »

Tam to nigdy nie byłam, ale chodzę regularnie do kliniki https://www.arkmedic.pl/ wypelniac zmarszczki i jestem zachwycona efektami, regularnie robie botoks

piłki molten koszykówka
syśka99

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: syśka99 »

Mi by się przydało wypełnianie zmarszczek, bo mam problem z czołem i zauważyłam, że lwia zmarszczka zaczyna mi się pojawiać, szczególnie jak jest słonecznie i automatycznie zaczynam się marszczyć. No nie mogę nad tym zapanować. Póki co zainwestowałam w czapkę i dobre okulary przeciwsłoneczne.
żanetakoska

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: żanetakoska »

No też mam podobny problem przymierzam się do wypełniania zmarszczek i głębokiej mezoterapii Juvederm Volite, mam nadzieję, że będę zadowolona i odmłodzona. Magiczna klinika ma sporo ciekawych zabiegów, takich nowoczesnych, które dają dobre efekty, ale jednocześnie są tańsze, czasami nawet o połowę.
oleńka

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: oleńka »

Magiczna Klinika przyjmuje na Strzeleckiej 49 w Platinum Medical Centre ? Mają tylko jedną lokalizację? Zastanawiam się poważnie nad powiększeniem ust. Szukam opinii. To będzie moj pierwszy zabieg medycyny estetycznej, także nie ukrywam, że się trochę boję.
Łaska

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: Łaska »

Powiększałam usta i polecam, chociaż jak pierwszy raz przejrzałam się w lustrze to trochę się przestraszyłam. Ale spokojnie opuchlizna zejdzie i bedziesz wyglądać super. Ja miałam robione usta na płasko i polecam. W magicznej klinice zajdziesz dobrych specjalistów, także polecam.
łódka

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: łódka »

Łaska pisze: ↑29 maja 2021, 20:12 Powiększałam usta i polecam, chociaż jak pierwszy raz przejrzałam się w lustrze to trochę się przestraszyłam. Ale spokojnie opuchlizna zejdzie i bedziesz wyglądać super. Ja miałam robione usta na płasko i polecam. W magicznej klinice zajdziesz dobrych specjalistów, także polecam.
Opuchlizna zawsze jest, ale schodzi i usta później wyglądają pięknie, także nie ma się czym przejmować.
sarakólak

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: sarakólak »

Ja byłam na konsultacji w Poznaniu przy ul. Strzeleckiej 49. Zdecydowałam się na odmładzanie bursztynowe, bo nie chciałam jeszcze jakichś dużych ingerencji. Bardzo dobra decyzja to była, widzę, że kondycja mojej cery jest poprawiła, jest jędrniejsza, bardziej elastyczna, myślę, że jak jeszcze kilka serii przejdę, to będzie super. Wiadomo, że zabiegi trzeba powstarzać regularność jest ważna.
staraalejara

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: staraalejara »

Odmładzanie bursztynowe? A co to takiego i czy działa? Ja jestem właśnie na etapie wybierania jakichś zabiegów odmładzających, myślę, że już czas najwyższy o siebie zadbac, bo czas ucieka, a ja jak naprawdę ograniczam się wyłącznie do stosowania serów, kremów i tyle. Myśle też o masażach twarzy, ponoc pomagają.
elzbietaa

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: elzbietaa »

oleńka pisze: ↑27 maja 2021, 21:36 Magiczna Klinika przyjmuje na Strzeleckiej 49 w Platinum Medical Centre ? Mają tylko jedną lokalizację? Zastanawiam się poważnie nad powiększeniem ust. Szukam opinii. To będzie moj pierwszy zabieg medycyny estetycznej, także nie ukrywam, że się trochę boję.
Mam wrażenie, że teraz co druga laska ma powiększone usta. U niektórych wygląda to mega fajnie, naturalnie, a niektóre przesadzazją z wypełniaczami. Pozaz tym dużo zależy też od kształtu ust jaki ktoś ma. Z małych ust niestety nie da się zrobić mega pełnych i ładnych.
staraalejara

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: staraalejara »

elzbietaa pisze: ↑21 paź 2021, 1:18
oleńka pisze: ↑27 maja 2021, 21:36 Magiczna Klinika przyjmuje na Strzeleckiej 49 w Platinum Medical Centre ? Mają tylko jedną lokalizację? Zastanawiam się poważnie nad powiększeniem ust. Szukam opinii. To będzie moj pierwszy zabieg medycyny estetycznej, także nie ukrywam, że się trochę boję.
Mam wrażenie, że teraz co druga laska ma powiększone usta. U niektórych wygląda to mega fajnie, naturalnie, a niektóre przesadzazją z wypełniaczami. Pozaz tym dużo zależy też od kształtu ust jaki ktoś ma. Z małych ust niestety nie da się zrobić mega pełnych i ładnych.
Faktycznie teraz wiele osób decyduje się na zrobienie ust i nie ma w tym już nic nadzwyczajnego :)
matkaKasi

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: matkaKasi »

staraalejara pisze: ↑01 lis 2021, 11:43
elzbietaa pisze: ↑21 paź 2021, 1:18
oleńka pisze: ↑27 maja 2021, 21:36 Magiczna Klinika przyjmuje na Strzeleckiej 49 w Platinum Medical Centre ? Mają tylko jedną lokalizację? Zastanawiam się poważnie nad powiększeniem ust. Szukam opinii. To będzie moj pierwszy zabieg medycyny estetycznej, także nie ukrywam, że się trochę boję.
Mam wrażenie, że teraz co druga laska ma powiększone usta. U niektórych wygląda to mega fajnie, naturalnie, a niektóre przesadzazją z wypełniaczami. Pozaz tym dużo zależy też od kształtu ust jaki ktoś ma. Z małych ust niestety nie da się zrobić mega pełnych i ładnych.
Faktycznie teraz wiele osób decyduje się na zrobienie ust i nie ma w tym już nic nadzwyczajnego :)
No 1 ml można sobie strzyknąć czemu nie . Wszystko jest dla ludzi. Ja mam usta zrobione i jestem mega zadowolona.
justynaracka

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: justynaracka »

Słuchajcie no każdy ma inne potrzeby i też inny kształt ust, także to ile ml podać musi zdecydować lekarz. Mi powiedziano na konsultacji, że dużo właśnie zależy od tego, jaki mam kształt usta, ale też od tego, jaki efekt chcę osiągnąć. Ja wzięłam na przykład 1 ml ale później po pół roku wróciłam i dostrzyknęłam sobie jeszcze 0,6 ml i dopiero ten efekt mnie w 100% satysfakcjonował. Magiczna Klinika to bez wątpienia bardzo dobre miejsce, na robienie drobnych zabiegów, bo ceny nie zwalają z nóg, a jakość zabiegów jest na przyzwoitym poziomie, także nie ma się do czego przyczepic :)
mamaJaga

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: mamaJaga »

justynaracka pisze: ↑05 lis 2021, 1:10 Słuchajcie no każdy ma inne potrzeby i też inny kształt ust, także to ile ml podać musi zdecydować lekarz. Mi powiedziano na konsultacji, że dużo właśnie zależy od tego, jaki mam kształt usta, ale też od tego, jaki efekt chcę osiągnąć. Ja wzięłam na przykład 1 ml ale później po pół roku wróciłam i dostrzyknęłam sobie jeszcze 0,6 ml i dopiero ten efekt mnie w 100% satysfakcjonował. Magiczna Klinika to bez wątpienia bardzo dobre miejsce, na robienie drobnych zabiegów, bo ceny nie zwalają z nóg, a jakość zabiegów jest na przyzwoitym poziomie, także nie ma się do czego przyczepic :)
Dużo w tym prawdy co piszesz, lekarz musi podjąć decyzję i doradzić, na forum to można sobie tylko pobeblać :)
Karzeł

Re: Magiczna Klinika w Poznaniu, co sądzicie?

Post autor: Karzeł »

Niestety ja nigdy jeszcze w tym miejscu nie byłem więc także ciężko jest mi cokolwiek o nim powiedzieć. Od siebie za to chcę dodać, że mi zależało przede wszystkim na tym aby mieć na własność przenośne EKG. Zdecydowanie dobrze w takiej sytuacji sprawdza się jego zakup z https://arytmiaserca.pl/produkt/kardia-mobile-6l/ więc zachęcam każdego do jego sprawdzenia.
ODPOWIEDZ