porządny wózek 3w1

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
vizzka
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:07

porządny wózek 3w1

Post autor: vizzka »

Witajcie :) powoli przygotowywuje się do porodu i kompletuje wyprawke. Wiekszosc rzeczy juz mam ale teraz przyszedł czas na zakup wózka. I tu teraz pytanie - gdzie szukać ? Jakie firmy i modele są teraz na topie ?

swiecowanie uszu co to jest
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 55
Rejestracja: 27 maja 2019, 8:30

Re: porządny wózek 3w1

Post autor: carmen »

jeśli chodzi o firmę to dobrą opinią cieszy się Easy Go. Ja też bede niebawem kupować ich wózek wielofunkcyjny, przy pierwszym dziecku dostaliśmy wózek ,, w spadku". Kupiliśmy tylko fotelik samochodowy ( właśnie te firmy). Teraz sama nie wiem jaki model wybrać bo ostatnio wyszlo kilka fajnych nowości :)
Awatar użytkownika
agawosia33
Posty: 55
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:38

Re: porządny wózek 3w1

Post autor: agawosia33 »

to prawda easy go idzie na przód i ma kilka ajnych nowości. Ja zachęcona tym jak dobrze sprawował się wcześniej optimo, kupiłam dla drugiego dziecka nowszą wersję optimo air :)
Awatar użytkownika
vizzka
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:07

Re: porządny wózek 3w1

Post autor: vizzka »

oooo i jak się sprawuje ? napiszesz coś więcej ?
Awatar użytkownika
agawosia33
Posty: 55
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:38

Re: porządny wózek 3w1

Post autor: agawosia33 »

nie no, jest super :) kola są pompowane i amortyzowane, lekki i aluminiowy stelaż. Jest spory kosz na zakupy, praktyczny uchwyt do przenoszenia gondoli.
Awatar użytkownika
sofia11
Posty: 67
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:03

Re: porządny wózek 3w1

Post autor: sofia11 »

Wózki 3in1 są jak dla mnie najlepsze. My nasz wózek zamawialiśmy przez internet. Gdybyś szukała odzieży ciażowej do karmienia, ubranek dla niemowląt itd zajrzyj na https://www.coolmama.pl/ Sklep ma świetną ofertę dla mam i dzieci.
Awatar użytkownika
Iga
Posty: 34
Rejestracja: 08 sty 2019, 14:15

Re: porządny wózek 3w1

Post autor: Iga »

W sklepie umalucha.pl znalazłam bardzo fajny wózek Cybex Priam. Funkcjonalny, można go konfigurować w zależności od potrzeb, jest lekki i łatwo się składa. Spełnia wszystkie kryteria jakich oczekiwałam, dlatego go zakupiłam.Sprawdził się, dlatego chętnie podzielę się namiarami https://umalucha.pl/produkt/cybex-priam ... nfigurator .
Awatar użytkownika
panel
Posty: 60
Rejestracja: 11 kwie 2019, 8:08

Re: porządny wózek 3w1

Post autor: panel »

Teraz w sumie najwygodniej kupować wózki online, x-lander ma taką opcję i można go bezpłatnie zamówić na próbę, przymierzyć się, włożyć do niego dziecko, sprawdzić czy wygodnie się nim manewruje a jak nie spełni oczekiwań można bez problemu odesłać
Awatar użytkownika
vizzka
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:07

Re: porządny wózek 3w1

Post autor: vizzka »

dziękuje Wam wszystkim za tak liczne odpowiedzi i pomoc :) wstępnie zdecydowałam się na tą firmę easy go, muszę się jeszcze tylko przejechać do sklepu z wózkami i obejrzeć je na żywo :)
Awatar użytkownika
agawosia33
Posty: 55
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:38

Re: porządny wózek 3w1

Post autor: agawosia33 »

vizzka to daj znam znać jak zdecydujesz się na jakiś konkretny model :) sama jestem ciekawa co wybierzesz :)
Awatar użytkownika
vizzka
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:07

Re: porządny wózek 3w1

Post autor: vizzka »

Kupiliśmy Optimo :) poczytałam jeszcze troszkę, pojechałam go obejrzeć na żywo i się zdecydowaliśmy. teraz nie mogę się tylko doczekać pierwszego spaceru, a to juz coraz bliżej :)
Awatar użytkownika
Nielubieludzi
Posty: 41
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:12

Re: porządny wózek 3w1

Post autor: Nielubieludzi »

Wyprawkę najlepiej kupować w jednym miejscu. Jeśli nie masz jeszcze wózka i wielu innych rzeczy to popatrz co mają w sklepie Mulan https://www.mulan.pl/ . Nie wiem jaki masz budżet, ale u nich ceny są moim zdaniem ok. A zamawiając wszystko w jednym miejscu oszczędzisz na przesyłkach ;)
Awatar użytkownika
franka
Posty: 118
Rejestracja: 01 lip 2019, 8:25

Re: porządny wózek 3w1

Post autor: franka »

Zajrzyj sobie do sklepu x-landera i tam zamów jakiś wózek na próbę, nic na tym nie tracisz bo to jest za darmo a warto bo te wózki są śliczne i bajeranckie, mi się najbardziej ten http://www.kamperki.com/xlander-x-pulse-recenzja/ spodobał
Awatar użytkownika
vovin
Posty: 120
Rejestracja: 16 kwie 2020, 22:09

Re: porządny wózek 3w1

Post autor: vovin »

najlepiej spytać znajomych rodziców
cyśka

Re: porządny wózek 3w1

Post autor: cyśka »

Taki wózek dla niemowlaka to niewątpliwie podstawowy element każdej wyprawki. te nowe są zwykle bardzo drogie, spokojnie można znaleźć sporo taniej używany, w dobrym stanie. Na jednym z portali ogłoszeniowych Pokato znajdziecie ogrom tego typu ogłoszeń. Można tu też sprzedać taki, z którego Wasze dziecko już wyrosło :)
Awatar użytkownika
Giula
Posty: 37
Rejestracja: 27 kwie 2020, 21:41

Re: porządny wózek 3w1

Post autor: Giula »

Co do zakupów dla dziecka to dużo rzeczy wam się przyda na pewno. Warto sobie sprawdzić też i propozycje od https://haribi.pl na przeróżne zabawki dla najmłodszych.
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 367
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21
Kontakt:

Re: porządny wózek 3w1

Post autor: mayczak »

a jaki konkretnie porządny wózek 3w1 mozecie mi polecić? jestem ciekawa. na razie szukam i sprawdzam, no i nie wiem, co wybrać
Awatar użytkownika
mili898
Posty: 149
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:17

Re: porządny wózek 3w1

Post autor: mili898 »

Od początku sprawdzaliśmy wózki Riko i taki też wybraliśmy. Konkretny model, na jaki się zdecydowaliśmy, to Riko Nesa 2w1 i do tego dostępny był np. fotelik Cybex, więc również się zdecydowaliśmy. Co możemy powiedzieć o tym wózku? Na pewno jesteśmy zadowoleni z fajnego koloru, no i świetnej amortyzacji. Do tego gondola jest bardzo duża.
leważka

Re: porządny wózek 3w1

Post autor: leważka »

Optimo z EASYGO jest super, mamy go już dłuższy czas i nie zamieniłabym go na nic innego :) Ma pompowane koła, wysokość rączki jest regulowana. siedzisko jest przekładane przodem i tyłem do kierunku jazdy co dla mnie osobiście jest ogromnym atutem :)
miśka

Re: porządny wózek 3w1

Post autor: miśka »

Jak porządny i wielofunkcyjny, to tylko z Coletto, ja od tego producenta kupiłam swój pierwszy wózek i wychowałam w nim dwójkę dzieci i oddałam go siostrze, bo akurat urodziła, a teraz, dla mojego najmłodszego maluszka kupiłam nowy, tym razem w ich outlecie, w sklepie internetowym, model AL-03 https://outlet.coletto.pl/pl/p/Coletto- ... OUTLET-/62. Wózek jest wytrzymały, dobrze jeździ na różnych powierzchniach, jest świetnie wykończony, wygodny do prowadzenia i dla dziecka, pasuje mi w nim wszystko, w tym cena, polecam serdecznie.
łucja521

Re: porządny wózek 3w1

Post autor: łucja521 »

Ja polecałabym zdecydować się na wózki Riko. Mają świetne opinie i w cale się nie dziwię! Mają super amortyzację, są lekkie zgrabne i mają szeroki wybór modeli wózków. Dzięki temu łatwiej jest znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Polecam - na pewno będziesz zadowolona.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 55
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:34

Re: porządny wózek 3w1

Post autor: Kamilla36 »

Doświadczenie pokazało mi, że wózki 3w1 kompletnie się nie sprawdza - po roku musiałam szukać oddzielnej spacerówki, bo ta z kompletu była zbyt ciężka i zbyt mała dla dziecka. Właśnie dlatego polecam Riko Nano Pro, który mam teraz. Jest to jeden z nielicznych wózków, które można używać przez cały okres wózkowania, a marka Riko przygotowała więcej takich modeli :D
liśka

Re: porządny wózek 3w1

Post autor: liśka »

Kamilla36 pisze: ↑13 kwie 2021, 21:56 Doświadczenie pokazało mi, że wózki 3w1 kompletnie się nie sprawdza - po roku musiałam szukać oddzielnej spacerówki, bo ta z kompletu była zbyt ciężka i zbyt mała dla dziecka.
To powiem Ci że ja dobrze trafiłam z x-landerem bo spacerówka od mojego wózka jest bardzo dobra i używamy jej na co dzień, myślałam co prawda o zakupie leciutkiego x-fly na wyjazd ale chyba poradzimy sobie z tym co mamy
Żaneta

Re: porządny wózek 3w1

Post autor: Żaneta »

Też chciałam właśnie kupić porządny wózek 3w1 i przyznam, że długo szukałam odpowiedniego modelu. Wybór jest tak duży, że trudno jest się zdecydować. Od początku wiedziałam jednak, że potrzebny jest mi wózek typu 2w1 lub 3w1 ze względu na swoje funkcje użytkowe. Po przeglądnięciu ofert zdecydowałam się na wózek Baby Design BUENO, którego używam od tygodnia. Jest wielofunkcyjny, bezpieczny dla dziecka oraz lekki. To mój pierwszy wózek dziecięcy i wybór był trafny. Polecam ten model :)
wszędoBylska

Re: porządny wózek 3w1

Post autor: wszędoBylska »

Wielofunkcyjne wózki są zdecydowanie najlepszym wyborem - nie trzeba zaopatrywać się w kilka różnych modeli, bo można mieć jeden, który spełnia wszystkie funkcje. Ja mam wózek 2w1 z firmy Lonex z Janowa: https://lonexsklep.pl/pl/c/WOZKI-WIELOFUNKCYJNE/28 i jest świetny - porządny, wygodny, poręczny, łatwy w obsłudze, lekki. Sprawdza się świetnie na spacerach, bo ma wiele przydatnych cech, dzięki którym maluch jest bezpieczny i jest mu wygodnie. To był świetny zakup, serdecznie polecam tę firmę wszystkim przyszłym mamom. :)

rury karbowane giętkie
moniś26

Re: porządny wózek 3w1

Post autor: moniś26 »

Wybrałam cavoe osis i się sprawdza. Najbardziej podoba mi się w nim to, że jest tak zgrabny i lekki. Jak na tak solidny wózek jest w naprawdę super cenie. Z czystym sumieniem polecam, jeśli tak jak ja potrzebujesz czegoś na miejskie wyprawy, to na pewno sprawdzi się też u Ciebie.
Renia25

Re: porządny wózek 3w1

Post autor: Renia25 »

autor: vizzka » 05 cze 2019, 11:33
Witajcie :) powoli przygotowywuje się do porodu i kompletuje wyprawke. Wiekszosc rzeczy juz mam ale teraz przyszedł czas na zakup wózka. I tu teraz pytanie - gdzie szukać ? Jakie firmy i modele są teraz na topie ?


Ładny, porządny, niedrogi i bardzo uniwersalny jest Easygo Optimo Air. Myślę, że to najlepsze rozwiązanie, bo pozwoli na spacery po każdym terenie, da radę w podróży i przez całe wózkowanie da Ci i dziecku odpowiednie bezpieczeństwo i wygodę.
ODPOWIEDZ