Profesjonalny projekt domu

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
eunika-60
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2020, 18:45

Profesjonalny projekt domu

Post autor: eunika-60 »

Hej, witajcie :) Potrzebny mi dobry architekt, który podejmie się zaprojektowania mojego wymarzonego domu. Zainteresowała mnie oferta pracowni projektowej Mr Aeroplan. Chciałabym poznać wasze opinie na ich temat, o ile możecie się nimi podzielić. Będę wdzięczna!
Awatar użytkownika
róża_84
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2020, 3:54

Re: Profesjonalny projekt domu

Post autor: róża_84 »

To świetni architekci z pasją do swojej pracy. Zlecenia zawsze realizują na wysokim poziomie i nie ma u nich miejsca na pomyłki. Potrafią wysłuchać potrzeb klienta, dlatego tak dobrze się z nimi pracuje. Nieobce jest im planowanie przestrzenne, ale też architektura krajobrazu. Serdecznie polecam!
Awatar użytkownika
Żona
Posty: 357
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Profesjonalny projekt domu

Post autor: Żona »

Takie profesjonalny projekt domu wcale nie musi być drogi :) Zwłaszcza, jeśli trafi się na jakąś fajną promocję ;) Na przykład z tego co widziałam na stronie Pracowni Architektonicznej MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/ można u nich jeszcze do końca stycznia zamówić projekty domów po starych cenach z 2020 roku :) Co więcej, do projektu można otrzymać pakiet dodatków, całkowicie za darmo :)
Awatar użytkownika
Moris
Posty: 39
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:37

Re: Profesjonalny projekt domu

Post autor: Moris »

Jeśli będzie to projekt na indywidualne zamówienie to niestety koszt będzie wysoki. Ale jest alternatywa. To gotowe projekty domów. Jest ich ogromny wybór - klasyczne, nowoczesne, o różnych dachach. Rzuć sobie okiem na domywstylu.pl. Zobaczysz o czym mówię. Taki projekt wymaga tylko delikatnej adaptacji, a cena nie jest porażająca.
zośka88

Re: Profesjonalny projekt domu

Post autor: zośka88 »

Zdecydowanie warto postawić na firmę MG Projekt. Nie dziwię się, że tyle jest zapisków na ich temat, ale naprawdę ich projekty robią wrażenie. Chociażby zobaczcie na ten https://www.mgprojekt.com.pl/wspanialy-3 . Właśnie zastanawiam się czy nie kupić ten projekt Wspaniały 3.
ODPOWIEDZ