dom meblowy Burzyńskich

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Wikuśka

dom meblowy Burzyńskich

Post autor: Wikuśka »

hej hej :) drodzy moi czy ktoś z Was ma meble z domu meblowego Burzyńskich ? Planuje remont i zamierzam nieco zmienić styl na bardziej nowoczesny a widzę, ze oni mają w ofercie sporo takich mebli.
kolażka

Re: dom meblowy Burzyńskich

Post autor: kolażka »

nie znam tego sklepu ale na szybko zerknęłam na ich stronkę w sieci i faktycznie wybór mebli mają ogromny. Także chętnie przycupnę na chwilę i też poczytam na ten temat.
gośka

Re: dom meblowy Burzyńskich

Post autor: gośka »

a ja kupowałam u nich meblościankę jakoś w okresie wakacji. Dotarła błyskawicznie , jakość też świetna biorąc pod uwagę cenę :) porządny, solidny i uczciwy sklep :)
Wikuśka

Re: dom meblowy Burzyńskich

Post autor: Wikuśka »

gośka pisze: ↑20 lis 2020, 9:52 a ja kupowałam u nich meblościankę jakoś w okresie wakacji. Dotarła błyskawicznie , jakość też świetna biorąc pod uwagę cenę :) porządny, solidny i uczciwy sklep :)
oo super, dziękuje, ze odpisałaś :) ja planuje nieco większe zakupy - meblościanka również, do tego jeszcze jakieś meble na przedpokój, do sypialni i pokoju dziecka. Także szykują się znacznie większe zakupy :)
gośka

Re: dom meblowy Burzyńskich

Post autor: gośka »

oo no to poszalejesz :) ale jak coś to u nich mozna też rozkładać płatność za meble na raty także nie jest to takie obciążenie dla budżetu domowego :)
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 367
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21
Kontakt:

Re: dom meblowy Burzyńskich

Post autor: mayczak »

Koniecznie sprawdźcie też sobie belbazaar meble, bo uważam, że oferta jest bardzo imponująca. Wiadomo, że wybór mebli jest dość duży w różnych sklepach, ale wydaje mi się, że lepiej zawsze sprawdzić sobie oferty stacjonarnie, bo mozna sprawdzić, jak meble dokładnie wyglądają.
Awatar użytkownika
mkosier64
Posty: 13
Rejestracja: 03 sie 2020, 11:24

Re: dom meblowy Burzyńskich

Post autor: mkosier64 »

My kupowaliśmy meble w https://www.edinos.pl/. Jakość wykonania naprawdę robi wrażenie. Do tego doskonale wszystko zabezpieczone na czas wysyłki. I jeszcze ta 10-letnia gwarancja daje pewność, że meble są odpowiednio zrobione. Mnie do siebie przekonali.
Wikuśka

Re: dom meblowy Burzyńskich

Post autor: Wikuśka »

dziękuje Wam bardzo serdecznie za informację, złożyłam już zamówienie w domu meblowym Burzyńskich :) póki co bez szaleństw ale jak pierwsza tura dotrze bedę kupować dalej :)
rafaę

Re: dom meblowy Burzyńskich

Post autor: rafaę »

Chcę doradzić każdemu firmie zajmującej się produkcją mebli na zamówienie w całej Polsce
https://flexymeble.pl/meble_do_ostrowiec_swietokrzyski/
Jakość polecam każdemu
gośka

Re: dom meblowy Burzyńskich

Post autor: gośka »

Wikuśka pisze: ↑11 sty 2021, 11:08 dziękuje Wam bardzo serdecznie za informację, złożyłam już zamówienie w domu meblowym Burzyńskich :) póki co bez szaleństw ale jak pierwsza tura dotrze bedę kupować dalej :)
no to super Wikuśka :) Daj znać koniecznie jak tam wrażenia bo meble już na pewno dotarły? ja będę na wiosnę robić remont sypialni i też zamierzam zamówić u nich kilka rzeczy :)
ODPOWIEDZ