Strona 1 z 1

Własna firma

: 01 sie 2020, 15:55
autor: kozi44
Szukam jakiegoś pomysłu na biznes i wpadło mi do głowy aby zająć się dropshipingiem. Co wy o tym sądzicie?

Re: Własna firma

: 01 sie 2020, 18:45
autor: Karol221
Myslę, że w tym temacie o wiele lepiej jest zainteresować się konkretnym importem z Chin. Polecam Ci zajrzeć na tę stronę https://izntrade.com/ . Znajdziesz tu sporo przydatnych i pomocnych informacji na ten temat, z którymi na pewno warto będzie się zapoznać

Re: Własna firma

: 03 sie 2020, 20:58
autor: Kaleo87
Warto również zastanowić się nad tym, aby przenieść swój biznes do internetu, czy tez rozszerzyć go o działania w internecie, a szczegóły na temat tego jak to zrobić, znajdziecie w tym artykule https://biznes.wprost.pl/technologie/10 ... rnetu.html

Re: Własna firma

: 04 sie 2020, 14:20
autor: Degni
Naprawdę chcę, aby wszyscy kliknęli link 1111, aby zarabiać pieniądze w Internecie, bardzo proste. Book of Dead demo to najlepsza opcja do takiej pracy. Zapomnij o pracy biurowej.

Re: Własna firma

: 06 sie 2020, 17:21
autor: finka125
Podstawą dobrego działania każdej firmy jest możliwość pokazania się i działania. To ważne aby firma była widoczna dla swoich klientów w wielu obszarach. Dzięki https://tuoglos.pl/dodaj-ogloszenie-do- ... informacje masz szansę na to już teraz. Dzięki możliwości dodania aż 100 ogłoszeń do 100 miast w całym kraju baza potencjalnych klientów może się rozszerzyć. Pozwól sobie na rozwój i najwyższy poziom funkcjonowania.

Re: Własna firma

: 07 sie 2020, 10:18
autor: beatka3
Dla ułatwienia sobie pracy polecam program do tworzenia raportów https://excellentwizards.pl ja kupiłam go dopiero miesiąc temu ale żałuje że tak późno. Program naprawdę bardzo dużo daje, skraca czas pracy polecam

Re: Własna firma

: 25 paź 2020, 15:16
autor: duśka
Każdy, kto prowadzi swoją firmę doskonale wie, że tą trzeba nieustannie rozwijać. Wiadomo, że niemal każdy biznes związany jest w jakimś stopniu z obsługą klienta. Wiele firm do obsługi telefonicznej zaczyna wykorzystywać bota głosowego. Wykorzystywać można go jako wirtualny chat dla firm . To naprawdę godne przemyślenia rozwiązanie nad którym warto pomyśleć.

Re: Własna firma

: 28 paź 2020, 19:40
autor: Gośka
Prowadząc własną firmę warto pomyśleć o tym, żeby zapewnić również laboratorium na miejscu. Wystarczy je odpowiednio wyposażyć - https://danlab.pl/nasze-produkty/badani ... skozymetry Dzięki temu można na miejscu wykonywać szybkie analizy, które w niektórych branżach są wymagane. W ten sposób nie trzeba nic wysyłać na zewnątrz co jest tańsze i szybsze.

Re: Własna firma

: 30 paź 2020, 15:42
autor: grącki392
Rozwój własnej firmy jest możliwy tylko dzięki dobrej reklamie oraz ofercie. Oprócz tego istotne jest mieć dobrych kontrahentów jesli od nich zależy jakąś część oferty. Dla przykładu w przypadku firm produkcyjnych jest to istotne żeby mieć dobrego dostawce np. dysz takich jak tutaj https://www.dyszeprzemyslowe.pl/dysze-d ... egu-k-high

Re: Własna firma

: 30 paź 2020, 23:55
autor: gość
:)

Re: Własna firma

: 30 paź 2020, 23:56
autor: groszek
No dla mnie to jedyna forma zatrudnienia by działać dla samej siebie. Tu jednak warto albo się znać na marketingu internetowym i działać tu regularnie albo zatrudnić firmę która to ogarnie. Tu pomoc nadeszła ze strony http://erzecznik.com.pl gdzie mam fajne i przemyślane działania budujące pozycję lidera branży jak i zwiększają zaufanie i wiarygodność.

Re: Własna firma

: 19 lis 2020, 16:01
autor: wiśka
Ja razem z męzem prowadzimy małą produkcję zajmującą sie produkowaniem zastaw kuchennych, na stronie producenta http://www.teknomatik.pl/oferta/urzadze ... raz-beczek Będziemy teraz zamawiać mieszalniki do beczek w których przetrzymujemy masę spójną wykorzystywaną przy zastawach.

Re: Własna firma

: 06 sty 2021, 23:21
autor: Hubert78
Prowadząc własną firmę na pewno warto zadbać o swoją wiedze z zakresu zarządzania projektami, dlatego polecam Ci zajrzeć na https://leadership-center.pl/blog/karta-projektu/, gdzie możesz poczytać trochę o karcie projektu. Nabywając taką wiedzę, może Ci się skutecznie udać zwiększyć zyski.

Re: Własna firma

: 29 cze 2021, 6:54
autor: Fępert
Dzisiaj dużym problemem są niepłacący kontrahenci. Pal sześć, gdy po prostu jest niewielkie opóźnienie, ale czasem miesiącami nie ma odzweu. Osobiście nie polecam aż tyle czekać, gdy klient nie chce płacić, to najlepiej skontaktujcie się z https://windykacja-online.pl/ - oni pomogą odzyskać pieniądze ;)

Re: Własna firma

: 12 wrz 2021, 1:29
autor: Hubert78
Każdy, kto prowadzi własną firmę i zatrudnia pracowników powinien zerknąć sobie tutaj https://takeafruit.pl/ . Jest tam bowiem wiele ciekawa propozycja, jeśli chodzi o dostawy owoców. Można się tam na spokojnie rozejrzeć, aby znaleźć rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb oraz oczywiście możliwości finansowych. Oferta jest bardzo konkretna.

Re: Własna firma

: 27 wrz 2021, 3:59
autor: alizacy
Mnie osobiście interesuje punkt kurierski i myślę, by właśnie taki biznes otworzyć. Na szczęście nie trzeba posiadać własnych pieniędzy, jedyne co jest potrzebne to lokal czyli mogę na przykład prowadzić sklep a jednocześnie świadczyć usługi przyjmowania paczek i dodatkowo zarabiać

Re: Własna firma

: 08 paź 2021, 22:31
autor: Hubert78
Witajcie. Poszukuję strony na której mogę znaleźć ofertę akcesoriów potrzebnych aby moc uruchomić działalność stacji benzynowej. Pytam w tym temacie ponieważ jest on najbliższy tej tematyce. Co sądzicie o tym sklepie https://www.tsg-solutions.com/pl/zbiorn ... ry-adblue/ ?

Re: Własna firma

: 15 paź 2021, 6:35
autor: poliona
Na pewno warto na spokojnie rozejrzeć się tutaj https://www.contracor.com.pl/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o różnego rodzaju maszyny do piaskowania. Wybór jest ogromny. Znajdziecie tam bowiem również niezbędne akcesoria. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć, aby zrobić kompleksowe zakupy.

Re: Własna firma

: 15 paź 2021, 9:09
autor: oliśka
Jeśli chcecie zainwestować w sprawdzone i praktyczne rozwiązania, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://corobotics.pl/produkty/roboty-p ... owe-nachi/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat robotów i ich wykorzystania w przemyśle. Uważam, że taka wiedza może okazać się naprawdę niezwykle pomocna.

Re: Własna firma

: 15 paź 2021, 10:06
autor: joanna89
A tutaj https://www.komnino.com.pl/pl/of/cat/fi ... we.90.html mieliście już okazję się rozejrzeć? Jeśli nie, to uważam, że naprawdę warto. Między innymi znajdziecie tam filtry płytowe. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych idealnie do konkretnych potrzeb oraz oczywiście możliwości finansowych. Zapiszcie sobie na nich namiar.

Re: Własna firma

: 05 lis 2021, 12:24
autor: Karolina12
Właścicielom firm, które mają różnego typu problemy z kontrahentami, mogę polecić mediację, jako sposób na rozwiązanie spory. Jest to szybsza, tańsza i bardzo skuteczna metoda rozwiązywania sporów. Zyskuje też coraz większe uznanie i coraz więcej osób decyduje się na mediacje, zamiast na toczenie spraw sądowych. Jeśli potrzebujecie sprawdzonego mediatora, ro polecam panią radcę prawnego Magdalenę Adamczewską - https://www.adamczewska.com.pl/. Jest ona mediatorem z wszelkimi potrzebnymi uprawnieniami, ma doświadczeni w prowadzeniu mediacji firmowych, jest profesjonalna i konkretna.

Re: Własna firma

: 12 lis 2021, 11:18
autor: Sawałak
Masz własną firmę która odnawia budynki, lub zajmuje się elektrycznością na różnych budynkach? Wtedy warto mieć w swojej firmie podnośnik przegubowy http://www.instant.com.pl/pl/categories ... em-bocznym . Jeśli nie posiadasz na własność to można również wynająć, zrobić swoją pracę i wtedy można ten podnośnik oddać. Takie podnośniki przydają się również do innej pracy warto znać taką firmę z której można wynająć podnośniki. Polecam

Re: Własna firma

: 15 lis 2021, 1:05
autor: Hubert78
Witam.
Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, któremu zależy na komforcie swoich pracowników, a jednocześnie ważna pozostaje dla Ciebie kwestia adekwatnego wynagradzania za pracę, to owoce w pracy będą świetnym pomysłem na wynagrodzenie ludzi za ciężką pracę i efektywne wykonywanie obowiązków. Pozwoli to stworzyć przyjazną atmosferę w pracy dla osób, które na co dzień spędzają w niej większość dnia. Dodatkowo takie działanie skraca dystans między pracodawcą a pracownikami.
Ja korzystam ze wspomnianych usług od firmy: https://takeafruit.pl/.
Co o tym sądzicie?
Pozdrawiam serdecznie. :lol: