Skąd projekt domu?

Przed, po i w trakcie budowy, projekty, ekipy, technologie, materiały.
Awatar użytkownika
irenee
Posty: 109
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:17

Skąd projekt domu?

Post autor: irenee »

Witajcie,
planuje niedługo postawić dom na interes. Kupiłam w atrakcyjnym miejscu działkę, blisko lasu etc. Szukam więc projektu nowoczesnego i funkcjonalnego domu. Pomożecie?
Awatar użytkownika
faron
Posty: 122
Rejestracja: 20 wrz 2019, 23:36

Re: Skąd projekt domu?

Post autor: faron »

O... Świetnie. W takim miejscu to na pewno warto byłoby się wybudować. Co do projektu domu, to zwróciłabym uwagę na oferty MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl u nich można znaleźć zróżnicowane i nowoczesne pomysły domów. No i teraz masz jeszcze do 20 sierpnia o 20% przecenione projekty.
Awatar użytkownika
mrdaisy
Posty: 310
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:06

Re: Skąd projekt domu?

Post autor: mrdaisy »

Dobrych projektów można dziś znaleźć dużo w internecie. Proponuję przejrzeć kilka opcji. Ja się zdecydowałam na projekt z katalogu https://www.archeton.pl/ , bo projektują domy w oparciu o naprawdę nowoczesne rozwiązania. Możliwe, że i wam coś wpadnie w oko.
Awatar użytkownika
Elzi
Posty: 42
Rejestracja: 06 kwie 2020, 10:00

Re: Skąd projekt domu?

Post autor: Elzi »

Energooszczędny dom zaproponowała mi firma www.rajskaosada.pl. Budują obiekty na Górze Kalwarii. Świetne miejsce, a efekt ich prac na szóstkę. Rzetelni, uczciwi i bardzo życzliwi w kontakcie. Polecam.
Awatar użytkownika
Hector Salamanca
Posty: 22
Rejestracja: 26 wrz 2019, 10:56

Re: Skąd projekt domu?

Post autor: Hector Salamanca »

Osobiście szukałem domu już w stanie surowym lub deweloperskim tak żeby te najtrudniejsze etapy mieć za sobą i w końcu znalazłem. Trochę mi to zajęło ale jestem zadowolony, tutaj możecie zobaczyć co fajnego udało mi się znaleźć https://nieruchomoscitrzebinia.pl/ofert ... luszowice/
Awatar użytkownika
edgardo.stracke
Posty: 3
Rejestracja: 19 sie 2020, 14:13
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Skąd projekt domu?

Post autor: edgardo.stracke »

Projekt swojego domu zamówiłem u koleżanki, która jest architektem.
Awatar użytkownika
roletka
Posty: 160
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:29

Re: Skąd projekt domu?

Post autor: roletka »

Od siebie mogę polecić, jeżeli poszukiwany jest przez was projekt rezydencji cena i gotowy projekt - Unique Residence. Naprawdę wielki wachlarz ofertowy i przyjazne ceny.
Awatar użytkownika
faron
Posty: 122
Rejestracja: 20 wrz 2019, 23:36

Re: Skąd projekt domu?

Post autor: faron »

I jak Ci się podoba?
Awatar użytkownika
irenee
Posty: 109
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:17

Re: Skąd projekt domu?

Post autor: irenee »

Dziękuję za świetne namiary. Widzę, że warto się zgłosić do firmy MG Projekt. Ich projekty są zróżnicowane, także jest się w stanie znaleźć coś doskonałego do swoich potrzeb, oczekiwań, czy gustu.
Piotr 125

Re: Skąd projekt domu?

Post autor: Piotr 125 »

uważam że projekt domu możemy wykonać sami albo przez architekta polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz gipsów betonów gwoździ śrub śrubek pędzli wałków szpachli szpachelek uszczelek otulin kołków zapraw suchych czajników ubijaczek klei silikonowych impregnatów do drewna i metalu śrubokrętów luster podświetlanych i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl
ODPOWIEDZ