Strona 1 z 1

Przydomowa oczyszczalnia - warto?

: 12 maja 2020, 11:03
autor: Ingryda
Co sądzicie na temat budowy przydomowej oczyszczalni ścieków? Warto zainwestować w takie rozwiązanie?

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

: 20 maja 2020, 15:51
autor: Bożydar_98
To nie tylko bardzo ekologiczne, ale i tanie w eksploatacji, więc inwestycja zwraca się bardzo szybko. Gdybyś szukała fachowców, którzy podjęliby się budowy takiej oczyszczalni, to polecam biohydrosystem.pl. Robią tani i dobrze ;)

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

: 14 lut 2021, 14:29
autor: DawidŁącki
Ja uważam, że jest to bardzo nowoczesne, funkcjonalne i wygodne rozwiązanie. Osobiście zamówiłem przydomową oczyszczalnię ścieków od firmy https://www.instalator-bytom.pl. Zbiornik posiada pojemność 2000l i jest przeznaczony dla 5 osób. Jestem bardzo z niego zadowolony.

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

: 22 mar 2021, 23:40
autor: vovin
Warto, zdecydowanie warto, bo przydomowe oczyszczalnie to super rozwiązanie, macie oszczędności i jeszcze dbacie o środowisko, no w każdym razie dla mnie ekologia jest ważna. Wybraliśmy EKO-BIO 2500 z łódzkiej firmy https://oczyszczalnia.net/oczyszczalnie-biologiczne/ i ten wybór bardzo nam odpowiada. Oczyszczalnia działa jak należy, jest mało wymagająca w obsłudze a oczyszczonej wody używamy do podlewania ogrodu, także zdecydowanie mogę wam ją doradzić.

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

: 23 mar 2021, 22:21
autor: Zełkon
Moim zdaniem zdecydowanie warto, jak tylko jest wszystko odpowiednio wykonane, bez problemu będziemy mogli się cieszyć sporą ekologią na naszym podwórku. Można zdecydowanie podjąć tu współpracę z https://www.kamar-garwolin.pl/uslugi/pr ... ie-sciekow. Firma ma bardzo duże doświadczenie, dysponuje wiedzą i narzędziami, więc spokojnie może się podjąć wykonania każdego zlecenia

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

: 22 kwie 2021, 20:33
autor: daliń
Prosto i szybko, tak, opłaca się. My zdecydowaliśmy się na opcję zaprojektowania naszej oczyszczalni do naszych potrzeb. Tym zajęła się firma EnEko http://eneko.com.pl/oferta/projektowanie/ w Gliwicach. Oni ją zaprojektowali, wykonali i zamontowali. Wszystko kompleksowo, w dobrej cenie, całkiem szybko i porządnie, bo oczyszczalnia działa niezawodnie. Szczerze ich polecam także jeżeli macie mniejsze wymagania i chcecie kupić gotowy produkt, bo maja u siebie w ofercie także gotowe oczyszczalnie przydomowe bardzo dobrej jakości.

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

: 30 kwie 2021, 11:02
autor: Rafał
Ja uważam że warto mieć takie przydomowe oczyszczalnie. Czytałam o tym na stronie https://biofos.pl to firma która oferuje preparaty i różnego rodzaju produkty biologiczne do oczyszczania i chronienia takich przydomowych oczyszczalni. Sprawdźcie bo to naprawdę dobra i atrakcyjna oferta. Ja sam zamawiam u nich preparaty bo się sprawdzają.

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

: 19 sie 2021, 9:00
autor: Joceś
To na pewno będziecie potrzebowali dobrej jakości produktów i bakterii które skutecznie będą działały w zakresie przyspieszenia procesy rozkładu i upłynniania ścieków, aby nie było później problemów z drenażem to tutaj jak najbardziej polecam sprawdzić markę Biofos https://sklepinco.pl/marka/biofos/ w której znajdziecie specjalne produkty tego typu, które również skutecznie się sprawdzą w zakresie szampa. No i też skład nie pozostawia zastrzeżeń :)