Strona 1 z 1

neodom - opinie

: 05 wrz 2021, 20:32
autor: emina1999
Znacie Biuro Nieruchomości Neodom? Jakie macie opinie na ich temat? Warto im zaufać? To sprawdzona firma? Opiszcie swoje doświadczenia z tym biurem.

Re: neodom - opinie

: 12 wrz 2021, 21:44
autor: Aneta_76
Bardzo sobie chwale współpracę z nimi, zawsze przygotowani, doskonale znali mieszkania które mi pokazywali, znali wady i zalety tych miejsc. Niczego nie ukrywali. Zdecydowanie polecam Biuro Nieruchomości Neodom.

Re: neodom - opinie

: 14 wrz 2021, 2:40
autor: Klaudiusz90
Współpracowałem z tą firmą w temacie domy na sprzedaż, bardzo szybko i sprawnie znaleźli dla mnie dom, który spełnił wszystkie moje oczekiwania. Firma jest godna zaufania, bardzo rzetelnie podchodzą do pracy. Polecam.

Re: neodom - opinie

: 19 wrz 2021, 2:20
autor: walentyn_72
Mnie interesowały lokale na wynajem, dlatego zgłosiłem się do biura Neodom. Mają świetne opinie i nie sa one ani trochę przesadzone. Współpraca z nimi to była przyjemność. Jestem naprawdę zadowolony.

Re: neodom - opinie

: 03 paź 2021, 22:51
autor: Robert
Neodom to świetne biuro nieruchomości. Jestem zadowolony z mieszkania jakie dla mnie znaleźli. Zanim podpisałem umowę wynajmu, wiedziałem wszystko o jego wadach i zaletach, bo biuro ładnie mi wszystko przedstawiło.

Re: neodom - opinie

: 07 paź 2021, 1:34
autor: faris-63
Szukacie mieszkania na wynajem? Zgłoście się do neodom - będziecie zadowoleni. Przestawią Wam tylko takie oferty, które spełniają Wasze oczekiwania. To naprawdę świetne biuro nieruchomości.

Re: neodom - opinie

: 07 paź 2021, 14:02
autor: jerzy_78
Interesują Was lokale na sprzedaż? Biuro Neodom na pewno znajdzie dla Was coś interesującego. Ja jestem zadowolony z przedstawionych mi ofert. Wybrałem dobrze, zarówno lokal jak i firmę która mi go znalazła.

Re: neodom - opinie

: 11 paź 2021, 8:18
autor: Dobrogost72
Domy na wynajem albo na sprzedaż - ja od razu wiedziałem że sam nie będę szukał. Oddałem sprawy w ręce fachowców. Ta firma jest naprawdę godna zaufania. Są świetni. Polecam ich.

Re: neodom - opinie

: 05 lis 2021, 2:11
autor: Serafina-79
Jeśli potrzebujecie kupić dom, to oni mają naprawdę dobrą ofertę jeśli chodzi domy na sprzedaż. Korzystałam z ich usług i naprawdę jestem pod wrażeniem ich profesjonalizmu i podejścia do klienta. Szczerze polecam.

Re: neodom - opinie

: 13 lis 2021, 6:44
autor: abelard_70
Ja również jestem zadowolonym klientem, to dobre biuro nieruchomości. Mają duży wybór mieszkań na wynajem i na sprzedaż. O każdym lokalu mają wiedzę i szczerze mówią o ich wadach i zaletach. Warto im zaufać.

Re: neodom - opinie

: 15 lis 2021, 18:22
autor: alberta_93
Kupno domu to nie jest łatwa sprawa, często mogą nas zaskoczyć nieprzyjemne niespodzianki już po zakupie. Dlatego w temacie domy na sprzedaż warto zaufać fachowcom. Sprawdzą wszystko i nie wpakujecie się na minę. Takimi fachowcami jest ta firma.

Re: neodom - opinie

: 25 lis 2021, 16:26
autor: anzelm
Lokale na wynajem, mieszkania na sprzedaż - to wszystko znajdziecie w ofercie biura nieruchomości Neodom. Są świetni. Mają wiedzę i doświadczenie i rozeznanie na rynku nieruchomości. Ja im ufam i dobrze na tym wychodzę.

Re: neodom - opinie

: 05 gru 2021, 20:58
autor: Eunika
Szukałam mieszkania na wynajem we Wrocławiu dość długo, póki nie trafiłam na biuro nieruchomości Neodom. Dopiero gdy nawiązałam z nimi współpracę znalazłam to czego potrzebowałam. Bez dziwnych zapisów w umowie, bez niespodzianek. Serdecznie polecam tę firmę.

Re: neodom - opinie

: 09 gru 2021, 14:24
autor: gniewomir1960
Poszukiwanie Mieszkania na sprzedaż w Warszawie, to droga przez mękę. Można skorzystać oczywiście z biura nieruchomości i wtedy jest dużo łatwiej. Ale jeśli szukacie sami, możecie nieźle się naciąć. Lepiej powierzyć tę misję specjalistom. A Neodom to wspaniali specjaliści.

Re: neodom - opinie

: 11 gru 2021, 14:23
autor: Bonawentura
Mnie interesowały lokale na wynajem w Krakowie. Jednak nie chciałem zajmować się tym sam, za mało czasu za dużo obowiązków. Dlatego też, zgłosiłem się do firmy Neodom i to była bardzo dobra decyzja. Przedstawiono mi tylko takie lokale które spełniały moje oczekiwania. Super robota.

Re: neodom - opinie

: 17 gru 2021, 0:21
autor: aurelia-64
Fajnie że Neodom ma w ofercie także domy na sprzedaż w Krakowie. Szybko, bardzo profesjonalnie i bez żadnych problemów. Jestem zachwycona tym, jak przebiegała współpraca z tym biurem nieruchomości. Życzyłabym wszystkim, żeby tak podchodzili do klientów.

Re: neodom - opinie

: 01 sty 2022, 20:39
autor: miłorad-78
Każdy kto potrzebuje naprawdę dobrego biura nieruchomości, powinien zdecydować się na współpracę z NeoDom. Jeśli potrzebne Wam mieszkanie na wynajem, lub chcecie je kupić, lub przydałby się Wam lokal komercyjny - zwróćcie się do tego biura nieruchomości. Są po prostu najlepsi, zawsze przygotowani, z ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Serdecznie polecam.

Re: neodom - opinie

: 05 sty 2022, 23:29
autor: emanuel_96
Potrzebowałem dobrego biura nieruchomości, żeby znaleźć mieszkanie na wynajem, w miejscu w którym nie mieszkałem na stałe. Więc wszystko musiało być na odległość. Dlatego potrzebowałem kogoś, komu będę mógł zaufać w stu procentach a nawet bardziej. Nie mogłem przecież jeździć oglądać każdego mieszkania. Sprawdzili się naprawdę doskonale. Lepiej niż się spodziewałem.

Re: neodom - opinie

: 08 sty 2022, 22:14
autor: jana81
Szukałam biura na sprzedaż, ale nie za bardzo orientowałam się na rynku, dlatego postanowiłam skorzystać z oferty biura nieruchomości Neodom. Pozytywnie mnie zaskoczyli swoją znajomością rynku, wiedzą o lokalach które mnie interesowały i profesjonalizmem. Mogę zdecydowanie ich polecić, są świetni, a współpraca z nimi jest po prostu przyjemna i owocna.

Re: neodom - opinie

: 12 sty 2022, 12:03
autor: Safana
Z pełnym spokojem możecie się do nich zwrócić, jeśli na przykład potrzebujecie działki budowlanej - mają bogatą ofertę, w różnych miastach w Polsce. Dla mnie to najlepsze biuro nieruchomości w kraju. Pełen profesjonalizm, duża wiedza i doświadczenie i świetne podejście do klienta. Czyli wszystko co naprawdę się liczy. Jestem naprawdę pod wrażeniem.