Kominek z piaskowca

Awatar użytkownika
Bonifacy88
Posty: 3
Rejestracja: 06 gru 2019, 21:16

Kominek z piaskowca

Post autor: Bonifacy88 »

Witam. Bardzo podoba mi się pomysł wykonania obudowy kominkowej z naturalnego piaskowca. Wiecie może, jaka firma zajmuje się wykonywaniem takich projektów?

osp kalwaria zebrzydowska
Awatar użytkownika
famian1995
Posty: 2
Rejestracja: 29 gru 2019, 8:16

Re: Kominek z piaskowca

Post autor: famian1995 »

Z mojej strony mogę polecić piaskowce.com. Sami wydobywają piaskowce, które wykorzystują w wielu projektach, na przykład portali czy elewacji na budynek. Moim zdaniem fajnie się to prezentuje, rustykalnie ;)
Awatar użytkownika
olittel
Posty: 2
Rejestracja: 02 cze 2020, 12:27
Lokalizacja: Mielec

Re: Kominek z piaskowca

Post autor: olittel »

Mnie również, szukam wielu inspiracji na różnych blogach mieszkaniowych.
Awatar użytkownika
marfa
Posty: 36
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:35

Re: Kominek z piaskowca

Post autor: marfa »

Bardzo ciekawym rozwiązaniem są także kominki Spiek: https://kominkiwaligora.pl/realizacje/spiek . Uważam, że taki kominek nadaje się w sumie do każdego wnętrza. Warto więc o takiej opcji pomyśleć.
Awatar użytkownika
Matrasmo45
Posty: 4
Rejestracja: 09 lip 2020, 16:03

Re: Kominek z piaskowca

Post autor: Matrasmo45 »

Ten surowiec jest bardzo estetyczny, kto by pomyślał, że można zrobić w tym stylu kominek
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 367
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21
Kontakt:

Re: Kominek z piaskowca

Post autor: mayczak »

Musi to naprawdę fajnie wyglądać - świetny pomysł
___
http://roadracing.pl/
Awatar użytkownika
piasia
Posty: 106
Rejestracja: 30 kwie 2019, 14:51

Re: Kominek z piaskowca

Post autor: piasia »

Producent Kominków - Ignif ma w ofercie najwyższej jakości, nowoczesne i solidne kominki. Wykonane z najwyższej jakości stali, w dużej mierze ręcznie produkowane w nowoczesnej technologii. Nie tylko wyglądają perfekcyjnie, są też niezawodne i będą pasować do każdego wnętrza.
Awatar użytkownika
irenee
Posty: 109
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:17

Re: Kominek z piaskowca

Post autor: irenee »

A dla mnie kominki kaflowe są prawdziwym hitem. Potrafią się wpasować praktycznie w każde wnętrza dodając im niesamowitego klimatu. Fajnie, jest mieć kominek. W ogóle możecie dzisiaj znaleźć ogromny ich wiele modeli, także możecie je dopasować do swoich wnętrz.
Piotr 125

Re: Kominek z piaskowca

Post autor: Piotr 125 »

uważam że kominek z piaskowca to ciekawa rzecz polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz donic doniczek łopat szpadli podstawek donic doniczek gładzi gipsowych donic doniczek pojemników czajników zaworów artykułów BHP środków HG i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl
ODPOWIEDZ