Wybór baterii łazienkowej - Sotbe

Tutaj dowiesz się, jak wybrać najłatwiejsze w czyszczeniu płytki, gdzie najtaniej kupić baterię do prysznica. Znajdziesz też mnóstwo inspiracji na urządzenie małej, funkcjonalnej łazienki.
Awatar użytkownika
ArkadiuSz
Posty: 69
Rejestracja: 18 lip 2019, 11:32

Wybór baterii łazienkowej - Sotbe

Post autor: ArkadiuSz »

Cześć,
Chciałbym zapytać Was co sądzicie na temat baterii łazienkowych od producenta Sotbe oraz czy macie może dla mnie więcej konkretnych wskazówek jak się za to zabrać oraz gdzie szukać przydatnych porad w zakresie aranżacji łazienki.
Z góry dziękuję za każdą podpowiedź!
Awatar użytkownika
Domek
Posty: 157
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:24

Re: Wybór baterii łazienkowej - Sotbe

Post autor: Domek »

Ja uważam, że to świetny wybór i sam zdecydowałem się właśnie na Sotbe ze względu na bardzo wykonanie, trwałość oraz gwarancję. Możesz sobie dokładnie sprawdzić ich propozycje na stronie sklepu https://sklep.sotbe.com ponieważ wiele znajdziesz na sporych obniżkach i do tego w stylu, który będzie pasował praktycznie do każdej z aranżacji.
Awatar użytkownika
Pilcia
Posty: 69
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:45

Re: Wybór baterii łazienkowej - Sotbe

Post autor: Pilcia »

W przypadku wyboru dobrej jakości baterii łazienkowej to podzielę pozytywną wypowiedź poprzednika na temat Sotbe, ponieważ zadbali o każdy aspekt zarówno od strony technicznej, zastosowanych rozwiązań oraz pięknej stylistyce w większości przypadków skandynawskich, które pasują się w większość aranżacji.
Awatar użytkownika
Jaceks
Posty: 44
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:37

Re: Wybór baterii łazienkowej - Sotbe

Post autor: Jaceks »

Interesujący temat i jeśli chodzi o wybór porządnej baterii to rzeczywiście warto zwracać uwagę na czas gwarancji, wytrzymałość oraz atesty.
Awatar użytkownika
Pilcia
Posty: 69
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:45

Re: Wybór baterii łazienkowej - Sotbe

Post autor: Pilcia »

My w Sotbe kupiliśmy baterię kuchenną i też w tym zakresie jest bardzo dobrze. Dlatego sprawdź sobie również nasz wybór, czyli model Mardola chromowana i to jeszcze znajduje się na fajnych przecenach. Bateria solidnie wykonana, dobrze komponuje się z aranżacją i też łatwo można ją wyczyścić, a zużycie wody również udało im się znacząco ograniczyć.
Cyna77

Re: Wybór baterii łazienkowej - Sotbe

Post autor: Cyna77 »

Jesli szukacie baterii łazienkowej to polecam marke Sotbe. Znakomite baterie maja w ofercie, mają tu spory wybór baterii w dobrych cenach. Producent daje na nie az 5 lat gwarancji, Dobra jakośc, nowoczesny wygląd, w stylu skandynawskim. Kilka lat temu kupiliśmy tej marki baterię do kuchni , działa do tej pory. Potem od nich kupiliśmy kuchenna baterię z długą wylewką i baterię prysznicowa. Mam zaufanie do Sotbe, polecam. Sa na prawde dobre, nie psują sie tak A ceny powiedziałabym umiarkowane
ODPOWIEDZ