Strona 1 z 1

Awaria piekarnika?

: 21 cze 2021, 10:19
autor: przedpelk1995
Cześć forumowicze. Od wczoraj nie działa mi piekarnik i nie ukrywam, że jest mi to nie na rękę. Mimo że nie znam się za dobrze na takim sprzęcie, to myślę, że chodzi o wymianę grzałek. Sądzicie, że jest jakiś serwis piekarników w Krakowie, który sobie z tym poradzi? Polećcie mi kogoś sprawdzonego.

Re: Awaria piekarnika?

: 18 lip 2021, 20:36
autor: Maciuś
Oj nie wiem co to znaczy :) Mam piekarnik od http://solgaz.eu/ i jak na razie działa znakomicie. Nic sie z nim nie dzieje. A do tego ma całkiem fajne funkcje, których nie widziałem u konkurencji. Polska firma. Może przez to taka mało awaryjna. Zachodnie firmy chyba trochę sztucznie starzeją sprzęt i przez to może być bardziej awaryjny.

Re: Awaria piekarnika?

: 28 wrz 2021, 13:12
autor: oskarszewczyk
Hej. Przy takich awariach często naprawa się nie opłaca, bo kosztuje niewiele mniej niż nowy piekarnik, a lada chwila może się zepsuć coś innego i tak systematycznie będzie się psuło, aż nie wymienimy na nową. Jeśli zależy ci na tym, żeby nie wydawać pieniędzy, polecam sprawdzić tą stronę http://maps.google.co.kr/url?q=http://agdchrosciel.pl/, dowiesz się wszystkiego o AGD.