pomysły na prezenty gwiazdkowe dla dzieci 2019

Zastanawiasz się, jak urządzić pokój dla dziecka? Szukasz inspiracji na dodatki? Nie wiesz, gdzie kupić najlepsze meble do pokoju dziecięcego? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Bogdał1970
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2019, 17:02

pomysły na prezenty gwiazdkowe dla dzieci 2019

Post autor: Bogdał1970 »

Czy macie już pomysły co kupić swoich pociechom na gwiazdkę?
Awatar użytkownika
Kazimiera_83
Posty: 11
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:35

Re: pomysły na prezenty gwiazdkowe dla dzieci 2019

Post autor: Kazimiera_83 »

Mój syn marzy, żeby zostać Transformersem, takim jak ten z obrazka, znalazłam taką zabawkę w sklepie Kocham zabawki, nawet nie jest jakoś bardzo droga, więc myślę że mu sprawię właśnie to:Obrazek
Awatar użytkownika
izkasala
Posty: 150
Rejestracja: 28 gru 2018, 10:31

Re: pomysły na prezenty gwiazdkowe dla dzieci 2019

Post autor: izkasala »

świetnym prezentem dla dziecka na pewno będzie oferta jaką posiada elfi razem z tą firmą w tamtym roku sprawiłam morze radości mojej córce, napisałyśmy list do świętego mikołaja i w odpowiedzi otrzymaliśmy film, w filmie były zdjęcia córki oraz jej list, gdy oglądała ten film łzy radości płynęły po policzkach, sam prezent świetny ale i bardzo edukacyjny, młoda była grzeczniutka przez kolejne kilka miesięcy mówiąc co chwilę że mikołaj na nią patrzy.
Awatar użytkownika
lolatoja
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2019, 20:56

Re: pomysły na prezenty gwiazdkowe dla dzieci 2019

Post autor: lolatoja »

To zależy, czy myślimy o dziewczynce czy chłopcu :)
Ja szukam obecnie na stronie https://www.trendysmyk.pl/
Oferują darmową dostawę, gwarancję jakości wysyłkę w 24 h (na wypadek kiedy zapomnimy kupić prezentów gwiazdkowych na czas :)) i mozliwość zwrotu do 100 dni. Oferują dużo drewniany zabawek. Dla mnie to ważne. Jakoś mam większe zaufanie do tego co stworzyła natura nie człowiek.
Awatar użytkownika
Ela012
Posty: 149
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:22

Re: pomysły na prezenty gwiazdkowe dla dzieci 2019

Post autor: Ela012 »

Święta zbliżają się już wielkimi krokami, więc faktycznie czas najwyższy pomyśleć o prezentach dla najmłodszych. Mi bardzo spodobał się ostatnio namiot tipi i zastanawiam się, czy właśnie czegoś takiego nie sprawić dzieciakom. Myślę, że miałyby w nim naprawdę sporo frajdy i przede wszystkim mogłyby zapraszać swoich znajomych do zabawy.
:)
Awatar użytkownika
monika30
Posty: 17
Rejestracja: 22 paź 2019, 2:26

Re: pomysły na prezenty gwiazdkowe dla dzieci 2019

Post autor: monika30 »

Ja mam pomysł co kupić mojemu młodszemu bratowi na gwiazdkę . Będzie w tym roku książka" Anioły w czerni. Archangel one. Tom 1 " ponieważ lubi taki typ książek mogły je czytać godzinami. W skrócie elitarna eskadra wyrusza na tajną misję za liniami wroga w kontynuacji sagi Odyssey One. https://www.taniaksiazka.pl/anioly-w-cz ... 02300.html
Awatar użytkownika
zośka
Posty: 77
Rejestracja: 20 maja 2019, 9:39

Re: pomysły na prezenty gwiazdkowe dla dzieci 2019

Post autor: zośka »

Chyba każdy już obmyśla co by tu dzieciom na prezent kupić. Ja mam już kupiony zegarek z gps dla dziecka . Mój syn ma 9 lat, uważam że będzie zachwycony. Taki na bajerze jak to się teraz mówi, różne funkcje posiada. Do tego ma nowoczesny wygląd. Warto o takim pomyśleć słuchajcie.
Awatar użytkownika
Loren
Posty: 34
Rejestracja: 05 cze 2019, 16:11

Re: pomysły na prezenty gwiazdkowe dla dzieci 2019

Post autor: Loren »

Ja chyba zamówię podarunki wszystkie w tym sklepie: https://aleupominek.pl/ w tym roku.
Mają świetny wybór ciekawych i często praktycznych drobiazgów, podzielonych kategoriami.
Łatwo w związku z tym przejrzeć cały asortyment, a w dodatku można, np. zamówić grawerowany napis na niektórych przedmiotach.
Wystarczy moment i fajne, oryginalne prezenty wylądują w moim domu, pod samymi drzwiami.
Awatar użytkownika
roletka
Posty: 160
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:29

Re: pomysły na prezenty gwiazdkowe dla dzieci 2019

Post autor: roletka »

Szukam prezentu dla przyjaciółki i wpadłam na pomysł żeby zakupić jej elegancki zegarek, jak ten : https://protime24.pl/product-aar-57192- ... wkowy.html Dodatkowo zlecę grawer i chyba powinna być zadowolona. Co o tym myślicie? Fajny pomysł na prezent?
Awatar użytkownika
Farelka
Posty: 222
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:28

Re: pomysły na prezenty gwiazdkowe dla dzieci 2019

Post autor: Farelka »

Ja wlasnie zastanawiam sie nad zakupieniem biletów na koncert ulubionego artysty mojej córki - Kamila Bednarka. Na tej stronie https://www.ticketmaster.pl/ udalo mi sie znalezc kilka najblizszych eventow muzycznych - ale najbardziej opdowiada mi 14 grudnia ze wzgledu na lokalizacje bo jest to Kraków. Mysle ze corka sie ucieszy z takiego prezentu :)
Awatar użytkownika
dannika
Posty: 200
Rejestracja: 30 wrz 2019, 18:49

Re: pomysły na prezenty gwiazdkowe dla dzieci 2019

Post autor: dannika »

smartwatch garett kids - jeden z kilku modeli :) są różne wersje z różnymi funkcjami. Niektóre z nich mają geo lokalizacje, inne przecisk SOS. Generalnie warto się nimi zainteresować bo to będzie spoko opcja na prezent z którego będa zadowolone nie tylko dzieciaki, ale i rodzice :)
Awatar użytkownika
Plandobrymam
Posty: 91
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:30

Re: pomysły na prezenty gwiazdkowe dla dzieci 2019

Post autor: Plandobrymam »

No tak, jak nie smartfon, tablet, to może i smartwatch. Sprzęt elektroniczny bardzo fajnie sprawdza się jeżeli chodzi o pomysł na prezent. Może jednak warto postawić na coś bardziej oryginalnego. Ja tak znalazłam wiele fajnych propozycji na prezenty świąteczne na stronie https://prezentmarzen.com/swieta-dla-dzieci/ także i właśnie na prezenty dla dzieci. Myślę, że dla moich pociech świetną atrakcją będzie wypad na gokarty.
Awatar użytkownika
monotomi
Posty: 4
Rejestracja: 12 gru 2019, 11:33

Re: pomysły na prezenty gwiazdkowe dla dzieci 2019

Post autor: monotomi »

Ja w tym roku wszystkim dzieciom kupuje karty upominkowe do wybranych sklepów. Nie lubię dawać po prostu gotówki, a niestety nie będę miała czasu na zakupy w tym roku.
Awatar użytkownika
paskan
Posty: 222
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:43

Re: pomysły na prezenty gwiazdkowe dla dzieci 2019

Post autor: paskan »

Inspiracji jest sporo tak jak piszecie, ale mi w tym roku udało się zrobić świąteczny fotoprezent dla dziecka w Empik Foto bardzo fajna oferta więc sądzilem, że skorzystam. Co prawda moje dziecko nie jest najmłodsze tak jak piszecie bo najmłodszym to pewnie w głowie jakieś smartfony albo tablety jednak jeżeli macie trochę starsze dzieci w wieku młodziezowym to sądze, ze warto zajrzeć do Empika. Fajne pomysły, a i cenowo nie wygląda to najgorzej. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 367
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21
Kontakt:

Re: pomysły na prezenty gwiazdkowe dla dzieci 2019

Post autor: mayczak »

Dla najmłodszych super prezentem będzie szumiś. Niedrogo, bardzo fajnego szumisia znaleźć można na stronie: https://whisbear.com/ . Polecam - z prezentu na pewno ucieszą się też rodzicie, bo szumiś pomoże im w uspokajaniu i usypianiu dziecka
Awatar użytkownika
koneczka
Posty: 200
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:51

Re: pomysły na prezenty gwiazdkowe dla dzieci 2019

Post autor: koneczka »

Jeśli nie macie jeszcze żadnego pomysłu na prezent, to polecam wam zajrzeć na stronę https://4gift.pl/prezenty/prezent-dla-dziecka Mają fajny wybor prezentów dla dzieci, więc na pewno uda wam się znaleźć coś odpowiedniego, zobaczcie sami :)
Awatar użytkownika
agawosia33
Posty: 55
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:38

Re: pomysły na prezenty gwiazdkowe dla dzieci 2019

Post autor: agawosia33 »

Jeśli te dzieci weszły już w okres dojrzewania i np mają problemy z cerą czy trądzikiem to warto pomyśleć o zakupie dobrych kosmetyków do pielęgnacji takiej skóry. te z serii clean your skin z eveline są fajne a do tego niedrogie ( ja kupuje je w hebe).
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 150
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:46

Re: pomysły na prezenty gwiazdkowe dla dzieci 2019

Post autor: Andrzej1 »

Warto zawsze stawiać na takie prezenty, które idealnie wpiszą się w charakter i upodobania danego malucha. Myślę, że dobrym pomysłęm może być podarowanie specjalnych produktów z https://www.sferis.pl/smartwatche-3231 Warto przyjrzeć się im bliżej i samemu przekonać się o tym, jakie daje to możliwości.
Awatar użytkownika
daga
Posty: 5
Rejestracja: 22 sty 2020, 0:30

Re: pomysły na prezenty gwiazdkowe dla dzieci 2019

Post autor: daga »

Książki, ich nigdy za wiele. Gry planszowe lub karciane to miła alternatywa dla tv. I oczywiście lego - ale z tego najmniej cieszymy się my mamusie, które wchodzą w nie porozrzucane po mieszkaniu.
Awatar użytkownika
mnich33
Posty: 2
Rejestracja: 09 lis 2019, 13:05

Re: pomysły na prezenty gwiazdkowe dla dzieci 2019

Post autor: mnich33 »

Prezenty takie najlepiej się sprawdzają za pomocą gotowych czasem paczek. U nas paczki mikołajkowe były zamawiane hurtem do przedszkola. Każde dziecko było zadowolone, a paczka była taka sama dla każdego malucha ale składała się z 4 produktów.
Awatar użytkownika
Konius20
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2020, 9:52
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Re: pomysły na prezenty gwiazdkowe dla dzieci 2019

Post autor: Konius20 »

Zdjęcia robimy ich ogromna ilość. Warto zatem zapoznać się z sposobami przechowywania. Na ten temat piszą tutaj https://artelis.pl/artykuly/76211/Gdzie ... ac-zdjecia. Album na zdjęcia może być świetnym prezentem. Warto zadbać o właściwe przechowywanie żeby uniknąć zniszczenia mechanicznego zdjęcia lub wyblaknięcie.
Awatar użytkownika
oroob
Posty: 4
Rejestracja: 16 kwie 2020, 13:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: pomysły na prezenty gwiazdkowe dla dzieci 2019

Post autor: oroob »

Jeśli chodzi o prezenty gwiazdkowe dla mojego dziecka, zawsze staram wybierać się te, które w chociaż małym stopniu stawiają na jego edukacje i rozwój osobisty.
Awatar użytkownika
niezapominajka
Posty: 5
Rejestracja: 27 sie 2019, 7:26

Re: pomysły na prezenty gwiazdkowe dla dzieci 2019

Post autor: niezapominajka »

Już powili zaczynam myśleć nad prezentami wiadomo czas tak szybko leci a nie warto zostawiać niczego na ostatnią chwilę . Ostatnio szukając prezentu dla przyjaciółki trafiłam na autora https://www.taniaksiazka.pl/autor/carlos-ruiz-zafon któremu niestety niedawno się zmarło ale wydał wiele ciekawych kryminałów i jego książki robiły wielką furorę na świecie.
aśka

Re: pomysły na prezenty gwiazdkowe dla dzieci 2019

Post autor: aśka »

ja bym celowała w jakieś fajne wydarzenie. Bilety na koncert, może jakiś mecz albo wspólną aktywność z rodziną ale nie wiem, aktualnie pandemia a koncerty nie idą ze sobą w parze i nie wiadomo jak będzie...
Róża

Re: pomysły na prezenty gwiazdkowe dla dzieci 2019

Post autor: Róża »

Jeżeli jesteście fanem planszówek, to może zainteresuje was nowa gra o nazwie Bitwa Warszawska. Jest tworzona na podstawie wydarzeń z 1920 roku, więc może się spodobać każdemu, kto interesuje się historią. Jest to dość szybka rozgrywka, więc może wam umilić jakiś świąteczny wieczór. Dajcie znać, co o niej sądzicie.
Maryśka

Re: pomysły na prezenty gwiazdkowe dla dzieci 2019

Post autor: Maryśka »

,mmhmmm ja w tym roku się wykosztowałam i wzięłam synowi nowy telefon w play. Huawei p40 pro z play i jest chłopak niesamowicie zadowolony. Duży ekran i świetny aparat i bardzo szybki procesor, jak to mówi. Cieszę się, że tym razem dobrze mi doradzono w salonie :)
ODPOWIEDZ