Materac dla dziecka

Zastanawiasz się, jak urządzić pokój dla dziecka? Szukasz inspiracji na dodatki? Nie wiesz, gdzie kupić najlepsze meble do pokoju dziecięcego? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Hanna_77
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2020, 19:34

Materac dla dziecka

Post autor: Hanna_77 »

Hej! Wiecie może, jaki rodzaj materaca będzie najodpowiedniejszy dla dziecka? Mam oczywiście na myśli materiał, z którego jest wykonany. Słyszałam, że piankowe to dobry wybór.
Awatar użytkownika
maja
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2020, 15:51

Re: Materac dla dziecka

Post autor: maja »

Materace piankowe są najwygodniejsze dla dzieci, więc taki polecam wybrać. Zamówisz go w sklepie alvare.pl. Mają rewelacyjnej jakości materace także na wymiar. Porządnie uszyte i w bardzo fajnych cenach :)

iso 9001 procedury
Awatar użytkownika
zośka
Posty: 77
Rejestracja: 20 maja 2019, 9:39

Re: Materac dla dziecka

Post autor: zośka »

Wszystko co wybieramy dla dziecka powinno być dobrze przemyślane, sprawdzone pod względem jakości i właściwości. Bezpieczne też oczywiście. Co do materaca to jest ważny wybór. Na materacyk.pl znalazłam według mnie odpowiedni materac pod każdym względem. Jest to materac lateksowy o odpowiedniej twardości, sprężystości, zdrowy dla kręgosłupa. Do tego antyalergiczny to też ważna sprawa.
Dominiką

Re: Materac dla dziecka

Post autor: Dominiką »

Z całego serca mogę polecić https://materacyk.pl/produkt/materac-se ... la-dzieci/. Ten materacyk jest rewelacyjny. Materacyk jest wykonany z pianki lateksowej, którą bez problemy można wyciągnąć. Fajne jest to, że można go zwinąć w rulon, tak by się zmieścił do lodówki dzięki czemu hamuje rozwój rożnych nieproszonych gości. Dla mnie rewelacja.
Bardas

Re: Materac dla dziecka

Post autor: Bardas »

Produkty ktore wybieramy oraz kupujemy dla dzieci powinny byc bardzo przemyslane- od ubranek, po jedzonko, lozeczko i materacu konczac.
trzeba szukac takich produktow, ktore maja atesty i certyfikaty
dla swoich dzieci dlugo szukalam odpowiedniego materacyka do spania, zaczelam juz poszukiwania w polowie ciązy.
znalazlam bardzo dobry materac po wielu poszukiwaniach : https://materacyk.pl/produkt/materac-sensitive-dla-dzieci/
jest on swietny, poniewaz ma certyfikaty, przeszedl atesty, nie odksztalca sie, zapobiega rozmnazaniu sie roztoczy, zapobiega przeciazeniom kregoslupa.
ilonka

Re: Materac dla dziecka

Post autor: ilonka »

jezeli chodzi o materac dla nastolatka, to fajnie sprawdza sie materac od Fiki Miki 160/80. moj nastolatek jest zadowolony ze , po kilku godzinnym siedzeniu w szkole potem przed komputerem moze sie polozyc na wygodnym materacu, obudzic sie w dobrym humorze. dla mnie jako matki sprawdza sie ten materac bo latwo go mozna wyczyscic, nie za twardy nie za miękki, porządny, materac się nie odkształca, przyjemny w dotyku. oczywiscie cena bardzo adekwatna do produktu
sara

Re: Materac dla dziecka

Post autor: sara »

Ja mam materac dla synka kupiony na stronie materacyk.pl rozm 160/80 bardzo fajny sprężysty ze sciaganym pokrowecem ,dzieki temu łatwo dbać o higienę i posłuży nam dla kolejnego dzieciaka
ODPOWIEDZ