Tabletki poronne

Rozmowy na tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Zapraszamy!
poronniś

Tabletki poronne

Post autor: poronniś »

Poszukuje czegoś takiego jak zestaw tabletek poronnych. Zaszłam w ciążę kilka tygodni temu i nie jestem gotowa na to wyzwanie. Czy ktoś mi pomoże? Znalazłam tę stronę https://tabletki-poronne.com/sklep/zest ... poronnych/ i zastanawiam się nad tym.

Awatar użytkownika
franka

Re: Tabletki poronne

Post autor: franka »

W tej sytuacji to chyba sama musisz sobie pomóc ale na przyszłość pamiętaj o tym że są skuteczne środki antykoncepcyjne, ja biorę tabletki od wielu lat i nie zdarzyła mi się wpadka, nawet teraz kiedy zmieniłam zwykłe tabletki na niskodawkowe vines bo okazuje się że są nawet bardziej skuteczne co potwierdzają badania

Kamiśia

Post autor: Kamiśia »

Jeżeli szukasz w internecie sprawdzonych tabletek poronnych typu Mifepristone + Mizoprostol to znam sprawdzoną stronę i chętnie się z wami nią podziele, https://girlinneed.pl/gdzie-kupic-tabletki-poronne/. Zamówiłam w piątek w zeszłym tygodniu a dzisiaj przesyłka jest już u mnie. Polecam!

Mikuła

Post autor: Mikuła »

Tabletki poronne czasem zawodzą, bywają po nich skutki uboczne, a nieraz bywa tak, że jest po prostu za późno. W naszym kraju ustawa aborcyjna jest na tyle restrykcyjna, że nie ma gdzie szukać pomocy, ale już w Czechach usunąć ciążę można do 12 tygodnia. 5 kilometrów od Polski jest klinika ginekologiczna Stonava, tam można liczyć na pomoc.

izuniaś@interia.pl

Post autor: izuniaś@interia.pl »

poronniś pisze:
27 sty 2021, 14:52
Poszukuje czegoś takiego jak zestaw tabletek poronnych. Zaszłam w ciążę kilka tygodni temu i nie jestem gotowa na to wyzwanie. Czy ktoś mi pomoże? Znalazłam tę stronę https://tabletki-poronne.com/sklep/zest ... poronnych/ i zastanawiam się nad tym.
Sama byłam w podobnej sytuacji i nie widziałam wyjścia.. jednak znalazłam forum o klinikach w Czechach i pomogło mi to dokonac wyboru. Zabieg jest dużo lepszy niż tabletki. Zobacz sobie - https://www.kliniki-czechy.pl/ ;)

wedólke

Post autor: wedólke »

Tabletki to najgorsza z możliwych opcji :/ Częste komplikacje i ogromny ból to pewniak. Mało tego, skuteczność nie jest tak duża, jak to reklamują. Warto zadbać o swoje zdrowie i wybrać klinikę aborcyjną, chociażby w Czechach. Podrzucam jedną z klinik, która wykonuje profesjonalne zabiegi od lat i posiada miłą obslugę, która zapewnia poczucie bezpieczeństwa: https://www.klinika-opava.pl/.

żuśil1209

Post autor: żuśil1209 »

wedólke pisze:
26 lip 2021, 14:41
Tabletki to najgorsza z możliwych opcji :/ Częste komplikacje i ogromny ból to pewniak. Mało tego, skuteczność nie jest tak duża, jak to reklamują. Warto zadbać o swoje zdrowie i wybrać klinikę aborcyjną, chociażby w Czechach. Podrzucam jedną z klinik, która wykonuje profesjonalne zabiegi od lat i posiada miłą obslugę, która zapewnia poczucie bezpieczeństwa: https://www.klinika-opava.pl/.
Z tego co wiem, jeszcze ta klinika jest godna polecenia :arrow: http://klinika-aborcyjna-stonava.pl/

żaneta

Post autor: żaneta »

Na szczęście nie musiałam korzystać z pomocy takich klinik bo od lat stosuję hormonalną antykoncepcję i jakoś tabletki vines mnie nie zawiodły. Jak ktoś gumek używa to pewnie różnie z tym bywa i wtedy tylko tabletka po albo taka klinika pozostaje. Ja jednak postawiłam na coś skuteczniejszego i nie żałuję

Pomogę

Post autor: Pomogę »

Sprzedam 12 tabletek Arthrotec Forte. Dokładnie tyle, ile potrzeba do przeprowadzenia zabiegu. W 98% przypadków wystarcza sam Arthrotec Forte, bez wsparcia Mifepristonem, który jest trudniej dostępny w Polsce. Tabletki są oryginalne, zakupione osobiście w aptece.
Kontakt: [email protected]

indor shop

Iwona

Post autor: Iwona »

Witam posiadam arthrotec forte , możliwa wysyłka, wysyłka za pobraniem, odbiór osobisty, forma wysyłki zależy od Państwa wyboru . Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy, rady to zapraszam do kontaktu przez maila na [email protected]
[email protected]

Marcyś

Post autor: Marcyś »

Mikuła pisze:
19 maja 2021, 14:07
Tabletki poronne czasem zawodzą, bywają po nich skutki uboczne, a nieraz bywa tak, że jest po prostu za późno. W naszym kraju ustawa aborcyjna jest na tyle restrykcyjna, że nie ma gdzie szukać pomocy, ale już w Czechach usunąć ciążę można do 12 tygodnia. 5 kilometrów od Polski jest klinikastonava.cz, tam można liczyć na pomoc.
Z tego co czytałam to równie dobrym i sprawdzonym miejscem jest czeska klinika aborcja.cz, z opinii jakie widziałam to wiele Polek właśnie tam udawało się na zabieg przerwania ciąży i opieka jest tam bardzo dobra.

Gabriella

Post autor: Gabriella »

Ciąża nazywana przez wielu stanem błogosławionym, nie zawsze nim jest. Niestety bywa czasami efektem gwałtu bądź tzw. wpadki a w wyjątkowo trudnych sytuacjach może również stanowić bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia matki. W takich wypadkach kobiety stają przed trudnym wyborem jakim jest przyjęcie tabletki wczesnoporonnej. Niestety przez lata narosło wokół niej tak wiele mitów, że dzisiaj trudno oddzielić je od faktów. Poniżej znajdziesz kilka istotnych informacji na temat tabletek poronnych. Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu.
Co to są tabletki poronne i jak działają?
Tabletki poronne to tabletki zawierające substancje blokujące receptory dla progesteronu, który jest odpowiedzialny za podtrzymanie ciąży. Gdy jego praca zostanie zablokowana prowadzi to do wydalenia zarodka z organizmu a w konsekwencji do poronienia. Towarzyszą temu skurcze macicy, ból i krwawienie. Takie poronienie nazywane jest sztucznym poronieniem, bowiem wywoływane jest przez substancje chemiczne a nie naturę.
Kiedy można przyjąć tabletkę poronną?
Tabletkę poronną trzeba przyjąć możliwie jak najszybciej po stosunku, który może prowadzić do zajścia w ciążę. Największą skuteczność w zapobieganiu ciąży w awaryjnych sytuacjach mają tabletki przyjęte w okresie doby po wspomnianym fakcie. W literaturze najczęściej jednak wskazuje się, że terminem granicznym jest 9 tydzień ciąży. To w tym czasie aborcja farmakologiczna (tak nazywane jest działanie, które wywołują tabletki poronne) jest najbardziej skuteczna. Należy pamiętać, że im ciąża jest bardziej zaawansowana, tym pojawia się mniejsze prawdopodobieństwo skuteczności tabletek. Górną granicą przeprowadzenia aborcji farmakologicznej jest 12. tydzień ciąży.
Należy jednak pamiętać, że zastosowanie tabletki poronnej wywoła u kobiety takie same objawy jak poronienie naturalne. Warto więc każdorazowo skontaktować się w tym celu z lekarzem by uniknąć niepożądanych efektów ubocznych.
Jakie są efekty uboczne przyjęcia tabletki poronnej?
Chociaż skutki uboczne po przyjęciu tabletki wczesnoporonnej nie są kwalifikowane jako groźne, należy mieć na uwadze, że organizm każdej kobiety funkcjonuje nieco inaczej, dlatego również reakcja na przyjęcie leku może być różna.
Do najczęściej wskazywanych skutków ubocznych przyjęcia tabletki poronnej zalicza się gorączkę, dreszcze, wymioty i biegunkę, mdłości oraz ból przypominający ten podczas miesiączki. Jeśli po przyjęciu tabletki pojawia się obfite krwawienie należy niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza.
Przeciwskazania do przyjęcia tabletki poronnej
Tabletki te, tak samo jak każdy inny lek mają wskazaną grupę osób, które nie powinny jej przyjmować. Są to między innymi kobiety u których nie potwierdzono ciążę (nie należy brać tabletki jako środka antykoncepcyjnego), kobiety ze stwierdzoną ciążą pozamaciczną, kobiety ze stwierdzoną anemią czy pod wpływem alkoholu. Nie należy również przyjmować tabletki, gdy nie posiadamy bezpośredniego kontaktu do lekarza pierwszego kontaktu, do którego moglibyśmy się zwrócić w przypadku wystąpienia niepożądanych objawów.
O czym należy pamiętać przyjmując tabletkę poronną?
• Pamiętajmy, że przyjęcie tabletki nie daje nam stuprocentowej gwarancji, że ciąża się nie rozwinie. Producenci wskazują na skuteczność na poziomie od 60 do 90 procent.
• Unikajmy stosowania tabletek wczesnoporonnych zbyt często a to ze względu na to, że posiadają one zdecydowanie wyższe stężenie hormonów niż standardowa antykoncepcja. Ma to związek z celem ich działania jakim jest zatrzymanie rozwoju płodu. Należy mieć na uwadze, że zbyt częste stosowanie tych leków może wywołać nieprzewidziane, groźne dla zdrowia konsekwencje.
• Decydując się na zażycie tabletki poronnej skonsultujmy się z lekarzem zwłaszcza w sytuacji, gdy stale przyjmujemy inne leki na przewlekłe schorzenia. Zastosowana tabletka poronna może bowiem wejść z nimi w reakcję.
• Z wykonaniem testu weryfikującego ciążę należy poczekać około 3-4 tygodni od zażycia tabletki. Często zdarza się bowiem, że kobiety wykonujące test z moczu po około 2 tygodniach od przyjęcia leku otrzymują wynik pozytywny, chociaż faktyczny stan jest inny.

Mirela

Post autor: Mirela »

Chętnie Pomogę kobiecie w potrzebie posiadam zestaw tabletek napisz do mnie na email [email protected] postaram się odpowiedzieć najszybciej jak potrafię
[email protected] [email protected]

Jhjhttykkklkkkkklllkkkkkkkjkkkkkkkkkkkkkkkkkjjjjkkkkkjjjjkkkjjkkkkjjjj bbbnkkjjjjjkkkkkkkkkkkjjkkkkkjkkkkkjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjkkkkkjhjjjjkjj :?: hhjjhuuhhyttfghhjjbbbbhffffghnbhgg hhhgfffvbbnnnnnjggcvnjjfdfjjjjjhgggghjjhggghjjhhhhhhjjkkbvfeseetjjtrewsdchjuddfjkoojhgddsdggjjoloiutesxchjjiioooohyrrdfhhgrewwwaxxghkkooiuhghnmnbbghfhjbbghjjvfghbbbggfbnnnnnkjnhgfrfgh

ODPOWIEDZ