magazyn na sprzedaż

Rozmowy na tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami. Zapraszamy!
Awatar użytkownika
pitaja
Posty: 681
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:31

magazyn na sprzedaż

Post autor: pitaja »

Wejdź w tego linka aby dowiedzieć się więcej o tej sprawie https://www.euromagazyn.pl/tereny-przemyslowe/

Awatar użytkownika
Malvinka
Posty: 65
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:33

Re: magazyn na sprzedaż

Post autor: Malvinka »

Można oczywiście kupić magazyn, wynająć, a także i wybudować własny. Znajdziecie coś spokojnie do swoich potrzeb i możliwości. Jak będzie to budowa to zgłoście się do firmy https://www.ekobud.net.pl po projekt.

Kolla
Posty: 196
Rejestracja: 15 gru 2019, 10:55

Re: magazyn na sprzedaż

Post autor: Kolla »

Gdybyście zastanawiali się nad inwestycją w namiot magazynowy, polecam skorzystać z ich oferty http://www.namiotyhalowe.pl/sprzedaz/namioty-magazynowe. Oprócz tego, że mają świetne ceny, to jeszcze proponują wiele ciekawych rozwiązań w postaci hal magazynowych o różnej konstrukcji. Dodatkowo nie ma obowiązku zakupu, bo można skorzystać z opcji wynajmu. Kontrahent pierwsza klasa.

lek przeciwwymiotny dla dzieci bez recepty

Awatar użytkownika
Giula
Posty: 59
Rejestracja: 27 kwie 2020, 21:41

Re: magazyn na sprzedaż

Post autor: Giula »

Macie w planach założenie magazynu? Trzeba tu wszystko bardzo dobrze przemyśleć oczywiście, dobrze dopasować magazyn do waszych potrzeb, a i zadbać o konkretne wyposażenie. Wózki widłowe to również i konieczny zakup, zapewne ich będziecie potrzebować co najmniej kilka. Warto sobie sprawdzić tu firmę Gizo, jeżeli chodzi właśnie o wózki widłowe, podnośniki, to na pewno coś odpowiedniego tu znajdziecie.

Michał W

Re: magazyn na sprzedaż

Post autor: Michał W »

Firma maglo ma w swojej ofercie wyposażenie magazynowe. Pomogą Wam wybrać dla Waszej firmy optymalne rozwiązania.

https://www.maglo.com.pl/

Awatar użytkownika
Żona
Posty: 521
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: magazyn na sprzedaż

Post autor: Żona »

A skoro już jesteśmy przy magazynach, to czy macie na Waszych halach wózki widłowe? Czym Waszym zdaniem powinien się charakteryzować taki dobrej jakości wózek widłowy spalinowy? Czym najlepiej kierować się przy jego wyborze? My planujemy właśnie zakup takich wózków na nasz magazyn. Kilku naszych pracowników posiada odpowiednie uprawnienia do kierowania takimi wózkami, więc na pewno ułatwi nam to pracę ;)

Awatar użytkownika
Bestia
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2019, 12:07

Re: magazyn na sprzedaż

Post autor: Bestia »

My niedawno przenosiliśmy się do nowego magazynu i od początku postawiliśmy na nowe wyposażenie. Zakupione kosze ze strony https://skladuj24.pl/grupa/kosze-i-nadstawki-siatkowe okazały się być strzałem w dziesiątkę! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaA

Stanisław

Re: magazyn na sprzedaż

Post autor: Stanisław »

Jeśli kupiliście nowy magazyn to pewnie trzeba sporo rzeczy wymienić, by magazyn był bardziej pod was. Podstawowe rzeczy do wymiany to oświetlenie. Oświetlenie musi być dobre, wyraźne by móc pracować w każdych warunkach w magazynie. Dlatego jeśli zastanawiasz się cały czas nad nowym oświetleniem to polecam producent oświetlenia led https://lumiteam.eu/ . Tam fachowcy ci dobiorą prawidłowe oświetlenie które ma być w magazynie. Nie pożałujesz. Polecam serdecznie

ODPOWIEDZ