Wentylacja w biurze

Awatar użytkownika
Aldona
Posty: 2
Rejestracja: 31 sty 2020, 8:38

Wentylacja w biurze

Post autor: Aldona »

Słuchajcie, szukam kogoś, kto dobrze zna się na wentylacji w biurze w Toruniu. Potrzebuję dobrego serwisu.
Awatar użytkownika
Adelard69
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2020, 21:55

Re: Wentylacja w biurze

Post autor: Adelard69 »

Jeśli mam polecić kogoś dobrego, to przychodzą mi do głowy fachowcy z HGL Lasota w Toruniu. Zajmowali się wentylacją u mnie w domu, w biurach też działają. Jak szukasz dobrych ekspertów, to to jest dobry adres.
kwełk

Re: Wentylacja w biurze

Post autor: kwełk »

Ja mam w swoim biurze zamontowaną całą instalację wentylacyjną od polskiego producenta. Wszystkie jej elementy są wysokiej jakości, więc nie było problemu z ich zamontowaniem czy popsuciem podczas prac. Działą fenomenalnie, ciągnie jak szalona i w budynku nie ma grama wilgoci. Producent wentylacji nazywa się SPIROWENT i mieści w Solcu Kujawskim http://spirowent.com.pl/produkty-elementy-wentylacji/ Śmiało u niego możesz zrobić zakup, bo cena w stosunku do jakości jest cholernie dobra.
Piotr 125

Re: Wentylacja w biurze

Post autor: Piotr 125 »

uważam że dobra wentylacja w biurze jest potrzebna i dobry nawiew polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz gwoździ śrubek kompresorów szlifierek mat taśm foli i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl
ODPOWIEDZ