Dobro na dzień dobry

Cześć, miło Cię widzieć! Witamy na forum DOMOWNICZY.PL, mamy nadzieję, że znajdziesz tu odpowiedzi na nurtujące cię pytania. W tym wątku możesz przywitać się z pozostałymi użytkownikami i powiedzieć coś o sobie.
Awatar użytkownika
Fifi
Posty: 22
Rejestracja: 01 lut 2019, 18:36

Dobro na dzień dobry

Post autor: Fifi »

W jaki sposób czynicie swój dzień dobrym ?

Awatar użytkownika
Bonzaj
Posty: 12
Rejestracja: 01 lut 2019, 18:36

Re: Dobro na dzień dobry

Post autor: Bonzaj »

Jak to mówi mój: "tato pobawimy się w anioły?". Zabawa ta polega na niesieniu bezinteresownej pomocy osobom, które naprawdę jej potrzebują. Na naszej liście zazwyczaj są dzieci lub osoby starsze. Ostatnio często wspomagamy podopiecznych fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/, którzy walczą o powrót do zdrowia i normalności po poparzeniach lub od wielu lat zmagają się w poważną chorobą. Jak pomożesz innym, od razu dzień robi się jakiś lepszy. Polecam spróbować.

Awatar użytkownika
liluna
Posty: 82
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:30

Re: Dobro na dzień dobry

Post autor: liluna »

Fajne powiedzenie ma twój tato :) ale to miłe na prawdę, tylko szkoda że jest tak mało ludzi którzy lubią i chcą pomagać, a potrzebujących jest coraz więcej. Tą fundację Szlachetny Gest znam http://szlachetnygest.pl/ sama też przy rozliczaniu pit przekazałam dla nich 1 % wiem że nawet najdrobniejsza kwota , ucieszy tych dzieci bo mają szansę na leczenie.

ODPOWIEDZ