Okna i drzwi do domu - Poznań

Przed, po i w trakcie budowy, projekty, ekipy, technologie, materiały.
Kłes

Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: Kłes »

Witam!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeśli chodzi o wybór dobrej jakości stolarki okiennej oraz drzwi do domu w Poznaniu? Jeżeli tak, to będę wdzięczny za konkretne informacje oraz wskazówki z Waszego doświadczenia.

jestem impotentem
ŁukaszMis

Re: Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: ŁukaszMis »

Rozglądając się za wyborem dobrej stolarki okiennej, ale również drzwi to tutaj jak Domega która działa w Poznaniu i oczywiście okolicach. Można w ich przypadku liczyć na najwyższy standard, doświadczenie i świetną organizację przy samym montażu. Mam nadzieję, że będziecie również zadowoleni i efekty wyjdą tak jak to sobie zaplanowaliście.
Groś

Re: Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: Groś »

W mojej opinii jak najbardziej warto tutaj wspomnieć o firmie Domega. Przede wszystkim w ich przypadku można liczyć na pełne wsparcie, duży wybór i jednocześnie przystępne ceny. Dlatego jak macie wolną chwilę to warto sprawdzić ich stronę online, ale i umówić się na wizytę w salonie oraz sprawdzić różne oferty licząc jednocześnie na terminowość i co najważniejsze naprawdę dobry zakres cenowy. Dajcie znać jak to dokładnie u Was wyszło!
Groś

Re: Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: Groś »

W mojej opinii jak najbardziej warto tutaj wspomnieć o firmie Domega. Przede wszystkim w ich przypadku można liczyć na pełne wsparcie, duży wybór i jednocześnie przystępne ceny. Dlatego jak macie wolną chwilę to warto sprawdzić ich stronę online, ale i umówić się na wizytę w salonie oraz sprawdzić różne oferty licząc jednocześnie na terminowość i co najważniejsze naprawdę dobry zakres cenowy. Dajcie znać jak to dokładnie u Was wyszło!
Kłes

Re: Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: Kłes »

Groś pisze: ↑06 wrz 2021, 8:18 W mojej opinii jak najbardziej warto tutaj wspomnieć o firmie Domega. Przede wszystkim w ich przypadku można liczyć na pełne wsparcie, duży wybór i jednocześnie przystępne ceny. Dlatego jak macie wolną chwilę to warto sprawdzić ich stronę online, ale i umówić się na wizytę w salonie oraz sprawdzić różne oferty licząc jednocześnie na terminowość i co najważniejsze naprawdę dobry zakres cenowy. Dajcie znać jak to dokładnie u Was wyszło!
No i super, dzięki wielkie za informacje! Mam nadzieję że będzie to dobry kierunek i w końcu się zdecydujemy na dobry zakup.
lótka

Re: Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: lótka »

A może oferta https://urzedowski.pl/produkty/ sprosta Twoim wymogom? Właśnie stamtąd zamawiałem ostatnio okna co okazało się znakomitym pomysłem. W sam raz wpasowały się do wnętrza, w dodatku ich drewniana estetyka robi wrażenie na pierwszy rzut oka.
lótkowski

Re: Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: lótkowski »

Całe szczęście, kłopot z oknami mamy już rozwiązany. A okazało się to możliwe po zawiązaniu współpracy z https://www.superokna.net/oferta/okna . To za ich sprawą możemy pochwalić się pięknymi oknami PCV które w należyty sposób ozdobiły wnętrze naszego domu. Myślę, że i Waszym wymogom może to sprostać!
dzikuć

Re: Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: dzikuć »

Witam. Zastanawiam się nad tym gdzie najczęściej zamawiacie okna do domu. Bo ja nie ukrywam, że dla mnie ma znaczenie to czy firma jest długo na rynku czy też dopiero od niedawna. Dlatego też nasz wybór padł na firmę Drutex S.A. Bo jest to firma z długoletnim doświadczeniem no i jest ona znana od lat nie tylko na naszym rynku lecz także w Europie. Także u nich mamy gwarancję i pewność jakości.
MikołajSz

Re: Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: MikołajSz »

Szukając w takim razie ładnej i ciepłej stolarki okiennej, to warto sprawdzić ofertę przygotowaną przez firmę Domega. Miejsce z wieloma propozycjami, jeżeli chodzi o najlepszych producentów, nowoczesne wersje jak i terminowe realizacje zamówień. Myślę, że w Poznaniu ciężko będzie dla nich o konkurencję. Ja skorzystałem z ich usług z polecenia i sam też polecam :)
karmell

Re: Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: karmell »

W Poznaniu warto odwiedzić punkt sprzedaży Awilux. To solidny producent wysokiej jakości okien i drzwi z PVC oraz aluminiowych w systemach Schuco. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na okna Living z ich oferty https://www.awilux.pl/pagesView,149,schuco-living,PL Mają świetne parametry związane z izolacyjnością cieplną czy akustyką i dają bardzo szerokie możliwości indywidualnego dopasowania, także pod względem estetycznym. W Awiluxie chętnie doradzają, co wybrać w indywidualnym przypadku i mają bardzo duże doświadczenie, więc warto się z nimi skonsultować.
Idoń

Re: Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: Idoń »

MikołajSz pisze: ↑20 wrz 2021, 12:45 Szukając w takim razie ładnej i ciepłej stolarki okiennej, to warto sprawdzić ofertę przygotowaną przez firmę Domega. Miejsce z wieloma propozycjami, jeżeli chodzi o najlepszych producentów, nowoczesne wersje jak i terminowe realizacje zamówień. Myślę, że w Poznaniu ciężko będzie dla nich o konkurencję. Ja skorzystałem z ich usług z polecenia i sam też polecam :)
W pełni mogę się zgodzić i oczywiście mam nadzieję, że również w tym zakresie podejmiecie jak najlepszą decyzję dla swojego domu bo dobra stolarka to podstawa!
Ćma

Re: Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: Ćma »

Stolarka okienna coraz bardziej się rozwija. Dużym atutem stolarki PCV jest również doskonały stosunek ceny do jakości. Osobiście polecam stolarka okienna pcv http://www.ola-kaliska.pl/stolarka-pvc-okna-i-drzwi/ . Firma zajmuje się od lat oknami które są bardzo dobrej jakości. Sam zobacz i pewnie coś wybierzesz do domu. Ślusarka aluminiowa zajmuje się firma http://www.ola-kaliska.pl/systemy-aluminiowe/ Jest to firma która zna się na rzeczy. Polecam
MarekA

Re: Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: MarekA »

My mamy okna firmy Jezierski - https://jezierski.com.pl/. Dostępne są w całej Polsce. Firma znana jest od lat z markowych okien pcv oraz okien i drzwi aluminiowych wysokiej jakości. Nam zależało by okna były bezpieczne, ciepłe i piękne i okna Jezierski spełniły wszystkie nasze oczekiwania. Zdecydowaliśmy się na model Premium, który ma nowoczesny profil 5-komorowy o klasycznym kształcie. Jest to najbardziej praktyczne rozwiązanie na każdą kieszeń.

propolis w kroplach dla dzieci
segment

Re: Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: segment »

My mamy okna firmy Jezierski - https://jezierski.com.pl/. Dostępne są w całej Polsce. Firma znana jest od lat z markowych okien pcv oraz okien i drzwi aluminiowych wysokiej jakości. Nam zależało by okna były bezpieczne, ciepłe i piękne i okna Jezierski spełniły wszystkie nasze oczekiwania. Zdecydowaliśmy się na model Premium, który ma nowoczesny profil 5-komorowy o klasycznym kształcie. Jest to najbardziej praktyczne rozwiązanie na każdą kieszeń.
miron

Re: Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: miron »

W Poznaniu warto się udać do salonu Domega lub Oksystem. Ja korzystałem tego drugiego salonu, a Domega obsługiwała mojego szefa. Do naszej firmy zamawiał okna i drzwi, jak modernizował budynek. Ja mam Oksystem blisko domu, więc tam mi było po prostu po drodze. Okna zamawiałem z Oknoplastu model Pixel, z kolei drzwi zewnętrzne już mam aluminiowe. Model Publius z Aluhaus + klawiatura numeryczna, jako alternatywa tradycyjnego zamka. Sprzedawcy mi sporo doradzili i pierwszy raz spotkałem się z tym, że po montażu nadal interesowali się, jak tam, czy jesteśmy zadowoleni i czy wszystko działa, jak należy. Jeśli szukasz okien i drzwi premium to polecam te dwie firmy.
Joanna

Re: Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: Joanna »

My na razie wymienialiśmy tylko drzwi ale w dalszej perspektywie, jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, będziemy też wymieniać okna. Dlatego wybierając drzwi, ważne było by firma oferowała też stolarkę okienną i by potem można było od nich wziąć także okna. Wybór padł na firmę KMT i ich drzwi stalowe Passive 75 - bardzo ciepłe, eleganckie, starannie wykonane drzwi, które w dodatku spełniają warunki rządowego programu czyste powietrze. Dzięki temu można się starać o dotację na ich zakup, a ta może wynieść nawet 60% ich ceny.
Piotr

Re: Okna i drzwi do domu - Poznań

Post autor: Piotr »

uważam że okna i drzwi powinny być zrobione na wymiar według metraża polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej lakierobejcy klei farb pap pianek gipsów betonów zlewów luster podświetlanych kontaktów gniazdek silikatów styropianów wełn szklanych łopat szpadli rozgałęziaczy wózków basenów i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl
ODPOWIEDZ