ledcorn.pl - opinie

Remontujemy, urządzamy i dekorujemy. Porcja inspiracji dla każdego pasjonata architektury wnętrz.
Awatar użytkownika
Lilianna73
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2020, 4:35

ledcorn.pl - opinie

Post autor: Lilianna73 »

Na stronę ledcorn trafiłam przez przypadek, kiedy szukałam fajnego oświetlenia do swojego mieszkania. Teraz polecam ich też rodzinie i znajomym.
Awatar użytkownika
January1985
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2020, 17:22

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: January1985 »

Ledcorn to gwarancja udanych zakupów. Śmiało mogę ich wszystkim polecić bo to gwarancja pięknego oświetlenia w mieszkaniu.
Awatar użytkownika
Mirabela-76
Posty: 2
Rejestracja: 03 lis 2020, 1:25

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Mirabela-76 »

W Ledcorn mają super rabaty. Dzięki temu można wiele zaoszczędzić i zyskać super oświetlenie do Waszego mieszkania.

helikon gear
Mażka

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Mażka »

Potwierdzam. Zamawiałam z Ledcorn oświetlenie do domu i skorzystałam z rabatu powitalnego. Udało się sporo zaoszczędzić. Jestem zadowolona z zamówienia, wszystko bez zarzutu.
Rżysko

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Rżysko »

Chciałam mieć w domu taśmy LED. Zamówiłam z Ledcorn i są super. Naprawdę fajnie wyglądają, jakość bardzo dobra, a same zakupy przyjemne i bezproblemowe.
Ważne

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Ważne »

Z reguły gdy oglądam lampki biurkowe , to nie mogę się zdecydować na zakup. Tutaj weszłam i od razu znalazłam coś dla siebie. Lampki są ledowe więc bardzo ekonomiczne. Polecam.
Awatar użytkownika
milena
Posty: 124
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:02

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: milena »

Nie znam tej firmy. A jeśli chodzi o lampkę biurkową to mam dla Cienie świetną alternatywę. Tutaj https://candellux.com.pl/pl/products/ki ... -9006.html rzuć okiem. Wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, a do tego mega estetyczne. Rzuć okiem, może Ci się spodoba.
Małyń

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Małyń »

Ja sobie cenię latarki led, przydają się nie tylko na wyprawie pod namiot, ale teraz zimą jak najbardziej też. Łatwiej dostać się do domu gdy można sobie podświetlić zamek, przyjemniej wraca się z pracy gdy dookoła już ciemność. Polecam.

buderus sklep
Łoś

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Łoś »

Od jakiegoś czasu już tylko u nich zamawiam żarówki led. Dobry wybór, jakość też świetna no i przystępna cena.
Łabi

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Łabi »

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że od jakiegoś czasu kupuję w Ledcorn całe oświetlenie do mojego mieszkania. Jestem zadowolony z jakości i z cen.
Driś

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Driś »

Dzięki firmie Ledcorn odkryliśmy, jakim fajnym rozwiązaniem są gniazdka mobilne. Kupiliśmy je w bardzo dobrej cenie. Od jakiegoś czasu zamawiamy u nich całość oświetlenia. Świetny sklep, naprawdę polecam ich z czystym (jasnym!) sumieniem. .
Ędi

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Ędi »

Kupuję u nich od jakiegoś czasu żarówki, bo cena jest dobra, a żarówki naprawdę dobrej jakości. Ostatnio zobaczyłam, że mają w ofercie też lampy 3D, widzieliście? Zamówiłam i jestem zachwycona. Idealnie pasuje do wystroju mojego mieszkania. Robi mega pozytywne wrażenie i tworzy klimat.
Żonkil

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Żonkil »

Myślę, że gniazdka mobilne to jest nie tylko świetne, nowoczesne rozwiązanie. To jest bardzo wygodna sprawa i myślę, że bardzo przyszłościowa. Kupiłam takie gniazdka właśnie z firmy Ledcorn. Bardzo sobie chwalimy. .
Ałdiu

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Ałdiu »

Zrobiłam ostatnio w sklepie LedCorn większe zamówienie, bo sklep znam od dawna i wiem, że można im zaufać. Mają dobrej jakości produkty, w przystępnych cenach. W moim zamówieniu znalazły się również gniazdka mobilne w dzisiejszych czasach to już standard.
Kołegium

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Kołegium »

Powiem Wam, że lampa wisząca 3D którą kupiłam w zeszłym miesiącu w sklepie LedCorn. Daje bardzo ładne, ciepłe światło, ale efekt jest naprawdę niesamowity. Znajomi, którzy mnie odwiedzają, też są pod wrażeniem i wiem, że kilka osób też planuje zamówić sobie taką lampę do domu :)
Awatar użytkownika
Omar1988
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2020, 15:14

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Omar1988 »

Mają naprawdę świetle lampy 3d, ale nie tylko, bardzo duży wybór oświetlenie LED. Jestem zadowolony z zakupów. Klimat mieszkania bardzo się zmienił dzięki takiemu oświetleniu. Dobra jakość i szybka realizacja.
Awatar użytkownika
donata1987
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2021, 15:33

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: donata1987 »

Kiedy urządzaliśmy z mężem nasze mieszkanie, sporo zamówiliśmy ze sklepu Ledcorn. Właściwie większość oświetlenia. A ich Lampa 3D jest przepiękna i tworzy niesamowity klimat w naszym salonie.

cukiernia buczek kraków
Awatar użytkownika
Adrian67
Posty: 2
Rejestracja: 20 wrz 2020, 10:11

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Adrian67 »

Polecam ten sklep. Zazwyczaj kupuję u nich jednorazowo większą ilość produktów, głównie są to żarówki, wolę mieć w domu zapas. Ostatnio kupiłem żarówki ściemnialne świetne, nowoczesne i bardzo fajne rozwiązanie. Dobra cena.
Qłent

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Qłent »

Lilianna73 pisze: ↑04 lis 2020, 1:32 Na stronę ledcorn trafiłam przez przypadek, kiedy szukałam fajnego oświetlenia do swojego mieszkania. Teraz polecam ich też rodzinie i znajomym.
Trzeba przyznać, że to jeden z najlepszych sklepów z oświetleniem. Mają w ofercie takie nowoczesne rozwiązania jak mobilne gniazdka, świetnie się sprawdzają.
Złatka

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Złatka »

Uważam, że adres strony sklepu Ledcorn powinien znać każdy kto buduje, albo remontuje swój dom czy mieszkanie. A dodatkowo, to jest adres, który powinien zapisać "na później", bo przecież takie artykuły jak żarówki, czy nawet mobilne gniazdka to artykuły, które mogą być potrzebne w każdej chwili.
Kołena

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Kołena »

Odkąd trafiłam do sklepu internetowego firmy Ledcorn wiem, że takie akcesoria i urządzenia, jak żarówki, gniazdka, również gniazdka mobilne, ale i taśmy LED warto kupować nie w dużym markecie budowlanym, ale właśnie u nich. Nie tylko ceny są korzystne, ale też jakość materiałów. A dodatkowo, znalazłam u nich piękne lampy 3D
Syśka

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Syśka »

Lilianna73 pisze: ↑04 lis 2020, 1:32 Na stronę ledcorn trafiłam przez przypadek, kiedy szukałam fajnego oświetlenia do swojego mieszkania. Teraz polecam ich też rodzinie i znajomym.
Sama też trafiłam do sklepu Ledcorn z polecenia znajomych, więc wiem o czym piszesz, mają dobre ceny i spory wybór. Ostatnio zamówiłam gniazdka mobilne.
Awatar użytkownika
radogost1981
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2021, 13:53

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: radogost1981 »

Dopiero pierwszy raz u nich zamówiłem, ale jestem zadowolony z cen, i z tego, jak szybko wysłali moje zamówienie. Jakość produktów na wielki plus. Muszę powiedzieć, że jest to bardzo dobry sklep z oświetleniem.
Awatar użytkownika
Adam-99
Posty: 9
Rejestracja: 25 lut 2020, 18:32

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Adam-99 »

Kupiłem ostatnio u nich mobilne gniazdka, bardzo podoba mi się takie nowoczesne rozwiązanie. A okazało się, że te gniazdka w Ledcorn są tańsze, niż gdziekolwiek indziej. Polecam sklep.
Fruż

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Fruż »

Kurczę, faktycznie te Lampy 3D które polecacie robią wrażenie, chyba też sobie zamówię:) ogólnie jeśli chodzi o sam sklep Ledcorn, to naprawdę polecam, bo wybór i ceny mają zdecydowanie lepsze niż w dużych marketach budowlanych. U nich można kupić naprawdę tanie żarówki LED.
Awatar użytkownika
cecyl
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2021, 14:35

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: cecyl »

Ceny mają przystępne, a dodatkowo można u nich uzyskać bardzo fajny rabat na powitanie, warto z niego skorzystać. Kupiliśmy u nich lampy jakiś czas temu, a teraz zamawiamy też żarówki LED, taniej niż w innych sklepach.
Awatar użytkownika
ada
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2021, 9:17

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: ada »

Żarówki, oświetlenie (lampy sufitowe, ścienne - piękne lampy 3D), gniazdka mobilne to wszystko można u nich kupić w naprawdę dobrych cenach, polecam sklep Ledcorn, jeśli szukacie właśnie takich artykułów.
Fańka

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Fańka »

Polecam sklep Ledcorn, ze względu na bogaty, szeroki asortyment - ale też na naprawdę dobre ceny. To wielki plus, że można wszysto co potrzebne kupić w jednym miejscu. W razie potrzeby, obsługa sklepu chętnie pomoże czy doradzi w wyborze, znają się na tym. Muszę powiedzieć, że lampy ścienne, które u nich kupiłam tworzą piękny klimat w moim mieszkaniu.

niedobór wit b12 objawy neurologiczne
Sałsza

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Sałsza »

Polecam zakupy w Ledcorn, jeśli tylko ktokolwiek z Was się nad tym zastanawia, to szkoda tracić czasu. Jakość ich produktów jest pierwszorzędna, miałem okazję przekonać się o tym już kilkukrotnie. A gniazdka mobilne to jest naprawdę rewelacyjna i ogromnie wygodna sprawa, spróbujcie sobie.
Śylwia

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Śylwia »

Wisząca lampa 3D, którą kupiłam ze sklepu Ledcorn jest naprawdę rewelacyjna. Uwielbiam klimat, który tworzy w naszym mieszkaniu. Robi super wrażenie - też na gościach, którzy nas odwiedzają, jeden z bardziej trafionych zakupów. Polecam ten sklep. Zamawiam u nich też żarówki i gniazdka.
Łistina

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Łistina »

Lilianna73 pisze: ↑04 lis 2020, 1:32 Na stronę ledcorn trafiłam przez przypadek, kiedy szukałam fajnego oświetlenia do swojego mieszkania. Teraz polecam ich też rodzinie i znajomym.
Doskonale Cię rozumiem, dlatego, że w moim przypadku było podobnie. Trafiłam na stronę Ledcorn jeszcze w trakcie budowy naszego domu, ale ze względu na jakość ich produktów i ceny, naprawdę polecam teraz ten sklep wszystkim.
Iska

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Iska »

Super, że są takie sklepy online, bo kupując w ten sposób można zaoszczędzić sporo czasu, a jak się okazuje i pieniędzy. Bardzo mi zależało na tym, żeby po remoncie mojego mieszkania kupić sobie piękną lampę, jakiś czas temu zwróciły moją uwagę lampy 3D dostępne właśnie w sklepie Ledcorn. polecam.
Sabina

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Sabina »

Bardzo dobry sklep. Zarówno jeśli chodzi o wyposażenie, bogaty asortyment, jak i przystępne ceny (mając na uwadze jakość produktów). Ja zamówiłam sobie teraz mobilne gniazdka, u nich znalazłam najtaniej, a wiem, że to jest przyszłość. Polecam Wam Ledcorn.
Swieta

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Swieta »

January1985 pisze: ↑17 lis 2020, 17:38 Ledcorn to gwarancja udanych zakupów. Śmiało mogę ich wszystkim polecić bo to gwarancja pięknego oświetlenia w mieszkaniu.
Tak, ja też podpisuję się pod tą opinią. Bo trzeba pamiętać, że jeśli chodzi o tego typu produkty ważna jest nie tylko cena, a przede wszystkim jakość. I taki właśnie jest sklep Ledcorn, oni łączą dobrą cenę z dobrą jakością. polecam ich lampy 3D.
Awatar użytkownika
Letycja_65
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2021, 2:09

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Letycja_65 »

Powiem tak, gniazdka mobilne to jest najlepszy zakup z możliwych. Spore ułatwienie, fajne, nowoczesne rozwiązanie. Super, że mają to w ofercie Ledcorn.
Awatar użytkownika
wisława94
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2021, 12:42

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: wisława94 »

Jeśli szukacie jakiegokolwiek oświetlenia LED do swojego mieszkania, to mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że na pewno znajdziecie je w sklepie Ledcorn. Naprawdę mają bogaty asortyment, wybór jest ogromny, a i ceny przystępne.
Stone

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Stone »

To fakt, ta lampa wisząca 3D robi wrażenie. Nie tylko dają piękne, klimatyczne światło, po prostu bardzo elegancko wyglądają. Ogromnie się cieszę, że zdecydowałam się na zakup takiej lampy, chociaż początkowo obawiałam się, że będzie ciemno, tak w tym momencie wiem, że był to jeden z najlepszych zakupów do naszego domu. A w Ledcorn w dobrej cenie, polecam każdemu.
Awatar użytkownika
petronela-99
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2021, 16:15

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: petronela-99 »

Nie wiem czy jestem w stanie dopisać do powyższych opinii jeszcze coś od siebie. To jest naprawdę dobry sklep z oświetleniem. Jesteśmy niedługo po remoncie i wymieniliśmy całe oświetlenie w naszym domu, między innymi kupiłam piękne lampy 3D, robią ogromne wrażenie. Polecam, super klimat.
Awatar użytkownika
Ulryka63
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2021, 0:46

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Ulryka63 »

Bardzo dobrze wyposażony sklep, jeśli mówimy o szeroko rozumianym oświetleniu. Zamówiłam u nich świetne taśmy led, do wykończenia podstopni na naszej klatce schodowej. Świetne rozwiązanie, schody są podświetlone, nie trzeba włączać światła nawet wieczorami, poza tym, tworzy to bardzo fajny klimat. Polecam LedCorn.
Awatar użytkownika
Nora-75
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2021, 22:22

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Nora-75 »

Cieszę się, że trafiłam do tego sklepu. Kupiłam nie tylko żarówki i lampy, ale znalazałam u nich gniazdka mobilne i nie ukrywam, że to jest rewelacyjna sprawa, bardzo wygodne.
Awatar użytkownika
Hipolit
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2021, 9:15

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Hipolit »

Polecam sklep Ledcorn. Może komuś się wydawać, że kupi gdzieś taniej żarówki i inne artykuły oświetleniowe, ale powiem z doświadczenia, za chińszczyznę często nie warto zapłacić ani złotówki, a u nich mamy pewność dobrej jakości produktów. Kupiłem ostatnio gniazdka mobilne, super sprawa.
Awatar użytkownika
Bogusz_94
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2021, 21:57

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Bogusz_94 »

Jasne, ja jestem zadowolony z zakupów u nich. To jest profesjonalny sprzęt z oświetleniem i akcesoriami tego typu. Jakość jest naprawdę najlepsza, a ceny przystępne. Żona upatrzyła sobie lampy 3D u nich i zamówiliśmy jedną, bardzo fajny klimat tworzy :)
Awatar użytkownika
Hermina1967
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2021, 16:30

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Hermina1967 »

No to ja powiem tak, jeśli szukacie dobrej jakości kompletnego oświetlenia do swojego domu, to zdecydowanie jest to najlepszy z adresów. Kupując gniazdka mobilne czy jakiegokolwiek inne produkty oświetleniowe i elektryczne u nich możecie być spokojni o ich jakość.
Awatar użytkownika
Kilian_89
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2021, 8:44

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Kilian_89 »

Bardzo dobry sklep ze sprzętem oświetleniowym i ogólnie elektroniką. Szukałem wszędzie konkretnych żarówek w dobrej cenie, bo potrzebowałem ich do kinkietów, których mam od groma, więc zależało mi na naprawdę przystępnych cenach. Okazało się, że Ledcorn ma te żarówki led g4 230V w rozsądnej cenie, udało się trochę zaoszczędzić. Polecam ten sklep :-)
Awatar użytkownika
bozidar
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2021, 20:42

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: bozidar »

Tak, polecam zakupy oświetlenia u nich. Z doświadczenia już powiem, że naprawdę warto kupować tego typu sprzęty i oświetlenie w sklepach, w których sprzedawcy naprawdę się na tym znają, potrafią doradzić i ewentualnie odradzić co kupić, a czego nie. My tego właśnie potrzebowaliśmy. Zamówiliśmy u nich naprawdę sporo artykuły, nie tylko żarówki polecam.
Awatar użytkownika
Maciej1967
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2021, 4:58

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Maciej1967 »

Bardzo fajną opcją są żarówki ściemnialne - zamówiliśmy takie w sklepie Ledcorn do naszego salonu po remoncie. Szukaliśmy w wielu miejscach, w naprawdę różnych sklepach i zdecydowaliśmy się ostatecznie na zakupy w Ledcorn. Zresztą, zamówiliśmy też u nich wszystkie inne żarówki, do całego naszego domu, więc jednak trochę tego było, bardzo udane zakupy.
Awatar użytkownika
Olaf_77
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2021, 6:01

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Olaf_77 »

Ten sklep został mi polecony przez elektryka, który wykonywał u nas, w całym naszym domu instalację elektryczną, więc miałem pewność, że kupując u nich kupuję produkty oświetleniowe dobrej jakości, co do tego nie miałem żadnych wątpliwości. I ceny też mają okej, kupiłem u nich żarówki led do całego domu, z czystym sumieniem i dobrym oświetleniem polecam.
Awatar użytkownika
Helga86
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2021, 23:34

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Helga86 »

Zgadzam się, też jestem zdania, że są takie produkty, na których zdecydowanie nie powinniśmy oszczędzać, dlatego, że uważam, że czasem powiedzenie "im taniej, tym drożej" zdecydowanie ma racę bytu. I tak jest na pewno w przypadku oświetlenia. Ja ostatnio zamawiałam żarówki do kinkietów, konkretnie żarówki g4 led 230v - jestem bardzo zadowolona z ceny.
Awatar użytkownika
Herman
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2021, 22:27

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Herman »

To fakt, bo z tego co zdążyłem się juz zorientować w tym temacie, to jeśli chodzi o wspomniane wyżej Żarówki G4 LED 230V nie jest łatwo je dostać w każdym sklepie od tak zwanej "ręki", często tylko i wyłącznie na zamówienie, a właśnie w Ledcorn mają je w ciągłej sprzedaży i to się chwali, że nie muszę czekać na dostawę z hurtowni i dopiero wtedy zamawiać, tylko mogę kupić od razu.
Awatar użytkownika
Ernesta_99
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2022, 17:11

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Ernesta_99 »

Wymieniliśmy w tym sklepie całe oświetlenie naszego domu na bardziej energooszczędne, to było dla mnie naprawdę ważne, szczególnie przy ostatnich podwyżkach, nie tylko cen prądu. Kupiliśmy między innymi żarówki led g4 230V ceny maja naprawe świetne, więc jeśli szukacie tego typu artykułów oświetleniowych, to jest to zdecydowanie sklep, który wrto polecić.
Awatar użytkownika
barnaba-80
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2022, 17:42

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: barnaba-80 »

Ja również polecam Wam ten sklep. Wiem, że ma już sporo pozytywnych opinii, z tego co widzę w tym wątku, to chyba same pozytywne, raczej nic nie przegapiłem. No i mnie to nie dziwi. Dlatego, że to jest sklep z oświetleniem "z wyższej półki", mają wszystko, czego potrzebowałem i dobre ceny. Faktycznie żarówki led g4 230V też można u nich kupić dość tanio.
Awatar użytkownika
Albina
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2022, 18:32

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Albina »

Nie wiem czy wiedzieliście, chociaż chyba ktoś z Was wyżej już wspomniał o tych lampach - mnie naprawdę zauroczyły te lampy 3D, które są w ofercie sklepu Ledcorn. Jestem zachwycona, bo przepiękny klimat tworzą w naszym domu. Do kinkietów też kupiłam żarówki led g4 230V w cenie tak dobrej, której nie znalazłam nigdzie indziej. Polecam Wam ten sklep :)
Awatar użytkownika
Amelia
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2022, 5:23

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Amelia »

Szczerze Wam powiem, że nie nie jestem przekonana, czy po tych wszystkich pozytywnych opiniach na temat sklepu oświetleniowego Ledcorn, moja opinia jeszcze cokolwiek tutaj wniesie. Tym bardziej, że również jest bardzo pozytywna, bo jeśli chodzi o oświetlenie do domu, to większość kupilismy u nich. Rewelacyjna jakość, a do tego są to naprawdę przystępne ceny.
Awatar użytkownika
żaneta_97
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2022, 10:16

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: żaneta_97 »

Powiem Wam tak, jeśli szukacie dobrego jakościowo oświetlenia w dobrej cenie, to zdecydowanie jest to najlepszy adres. A przy tym, maja naprawdę ogromny wybór. Super, że wybór jest oryginalny. Mają w ofercie lampy 3d których wcześniej nie znalazłam nigdzie indziej, a naprawdę zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Kupiłam, świetny klimat tworzą. Polecam.
Awatar użytkownika
Albin_87
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2021, 16:26

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Albin_87 »

Kupiliśmy u nich wszystko, właściwie całe oświetlenie do naszego domu. Zaczynając od lampy do salonu, po żarówki do wszystkich pomieszczeń. Jest też u nas ich piękna lampka na biurko korzystamy i bardzo sobie chwalimy, sprawdza się szczególnie teraz, kiedy przeszliśmy na system pracy hybrydowy i sporo jednak pracujemy w domu, przy biurku. Polecam cały sklep.
Awatar użytkownika
fabian
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2022, 7:57

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: fabian »

Znajomi polecili mi ten sklep, a szczerze mówiąc, sam początkowo zupełnie nie brałem pod uwagę zakupu oświetlenia do domu w innym miejscu, jak w marketach budowlanych. Zawsze wydawało mi się, że to są właśnie miejsca, w których ceny mają najbardziej korzystne, a byłem w błędzie. Okazało się, że w Ledcorn mają dobre ceny i dodatkowo piękne lampy 3D.
Awatar użytkownika
eliasz1961
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2022, 6:18

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: eliasz1961 »

Zgadzam się z tymi pozytywnymi opiniami. Czasem naprawdę warto porównać ceny w różnych miejscach, zanim podejmie się decyzję o zakupie. Dlatego właśnie ja, kiedy musiałem kupić żarówki led g4 230V (a dodam, że naprawdę zależało mi na sporej ilości) sprawdziłem ceny i okazało się, że najbardziej korzystnie finansowo wyjdę kupując je w sklepie Ledcorn.
Awatar użytkownika
elena_71
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2022, 17:39

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: elena_71 »

Odkryłam w ich sklepie cos takiego jak gniazdka mobilne, nie wiem na jakim świecie ja żyję, ale wcześniej naprawdę nie miałam pojęcia, że w ogóle takie gniazdka istnieją. Przy większych zakupach, ogólnego oświetlenia do domu zamówiłam również właśnie tego typu gniazdka mobilne i jestem bardzo zadowolona z tego, jak one się sprawdzają, to mega wygoda
Awatar użytkownika
efraim_65
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2022, 23:55

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: efraim_65 »

Też bardzo polecam ten sklep. Mają świetne jakościowo produkty, ogromny wybór lamp. Mnie akurat interesowały lampy led i oczywiście zamówiłem je z tego sklepu. Miła obsługa, która zna się na swojej pracy, w razie potrzeby, niepewności zawsze służą radą. Polecam, jeśli jeszcze jakimś cudem w ogóle zastanawiacie się nad tym, czy warto u nich kupować.
Awatar użytkownika
filip1997
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2022, 18:24

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: filip1997 »

Bardzo dobry sklep. Super, że specjalizuje się w sprzedaży oświetlenia, więc naprawdę jest w czym wybierać. Ceny mają różne, ale moim zdaniem każdy znajdzie coś dla siebie. Są lampy 3D z wyższej półki cenowej, ale na pewno znajdzie się również coś z niższej półki, naprawdę warto do nich zajrzeć. A strona, jak przystało na sklep z oświetleniem, jest bardzo przejrzysta.
Awatar użytkownika
Klementyna75
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2022, 13:40

Re: ledcorn.pl - opinie

Post autor: Klementyna75 »

Jakiś czas temu wymienialiśmy instalację elektryczną w naszym domu, więc postanowiliśmy też, że pójdziemy chociaż odrobinę z duchem czasu i zamontujemy gniazdka mobilne. Własciwie można powiedzieć, że przejrzałam internet wzdłuż i wszerz i okazało się, że właśnie takie gniazdka są w dobrej cenie w LedCorn. A dodatkowo też wybór jest całkiem sensowny.

konsultacja psychiatryczna
ODPOWIEDZ