Eco Partner

Kałużna

Eco Partner

Post autor: Kałużna »

Interesuje mnie ogrzewanie panelami na podczerwień. Znalazłam naszego rodzimego producenta tego typu paneli, którym jest Eco Partner i mam zapytanie. Czy ktoś nimi współpracował i ma taki system grzewczy w domu? Czy sprawdzi się on do ogrzania domu powyżej 100m2?
Maciuś

Re: Eco Partner

Post autor: Maciuś »

Kałużna pisze: ↑21 lip 2021, 21:46 Interesuje mnie ogrzewanie panelami na podczerwień. Znalazłam naszego rodzimego producenta tego typu paneli, którym jest Eco Partner i mam zapytanie. Czy ktoś nimi współpracował i ma taki system grzewczy w domu? Czy sprawdzi się on do ogrzania domu powyżej 100m2?
Tak. To działa całkiem fajnie. Mam od 2 lat. Całe 2 sezony zimowe, z czego ten ostatni troche dłuższy był. Jestem zadowolony z użytkowania. Całkiem fajny system. Praktycznie bezobsługowy. Zapominasz o nim po ustawieniu.
Wróblewska

Re: Eco Partner

Post autor: Wróblewska »

Na ogrzewanie panelami na podczerwień zdecydowali się moi rodzice. Moim zdaniem maja teraz o wiele lepiej bo ne martwią się o zakup opału, rozpalanie w piecu, sprzątanie pieca itp. rzeczami. Mój tato po pierwszym sezonie grzewczym stwierdzi, że nie wiedział co robić z wolnym czasie, którego zimą miał w nadmiarze. Pozytywnie go spożytkował nadrobił zaległości czytelnicze siedząc w swym ulubionym fotelu w komfortowo ciepłym wnętrzu swego domu.
Kałużna

Re: Eco Partner

Post autor: Kałużna »

Maciuś pisze: ↑22 lip 2021, 21:37
Kałużna pisze: ↑21 lip 2021, 21:46 Interesuje mnie ogrzewanie panelami na podczerwień. Znalazłam naszego rodzimego producenta tego typu paneli, którym jest Eco Partner i mam zapytanie. Czy ktoś nimi współpracował i ma taki system grzewczy w domu? Czy sprawdzi się on do ogrzania domu powyżej 100m2?
Tak. To działa całkiem fajnie. Mam od 2 lat. Całe 2 sezony zimowe, z czego ten ostatni troche dłuższy był. Jestem zadowolony z użytkowania. Całkiem fajny system. Praktycznie bezobsługowy. Zapominasz o nim po ustawieniu.
A mógłbyś napisać jakie masz koszty z używania tego systemu? Tak w sezonie? Bo zastanawia mnie jaka to może być kwota. Kiedyś systemy elektryczne nie były zbyt przychylnie oceniane.
Piotr 125

Re: Eco Partner

Post autor: Piotr 125 »

uważam że faktycznie warto pomyśleć nad Eko parteru polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz donic doniczek czajników płyt kartonowo gipsowych gwoździ śrub śrubek impregnatów do drewna i metalu węży zraszaczy uszczelek zaworów kontaktów gniazdek i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl
ODPOWIEDZ