Opinie piaskowce.com

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
Adriana84
Posty: 3
Rejestracja: 21 gru 2019, 11:03

Opinie piaskowce.com

Post autor: Adriana84 »

Cześć, forumowicze. Czy ktoś z was zna firmę piaskowce.com? Mają siedzibę niedaleko mnie, a chciałbym do biura kupić większe ilości kamienia do ogrodu. Znajomy miał od nich piaskowiec na ogrodzenie i bardzo sobie chwali, kamień naprawdę porządny i w dobrej cenie. Podoba mi się ich oferta. Macie jakieś opinie? Korzystaliście?
Awatar użytkownika
gwido-96
Posty: 6
Rejestracja: 22 sty 2020, 11:44

Re: Opinie piaskowce.com

Post autor: gwido-96 »

Kupowałem od nich kamień murowy budowlany do murowania ogrodzenia przy domu. Dobra jakość, dobry kontakt, polecam.
Awatar użytkownika
dana-78
Posty: 5
Rejestracja: 05 mar 2020, 21:15

Re: Opinie piaskowce.com

Post autor: dana-78 »

Też mam ogrodzenia z piaskowca od piaskowce.com, wygląda bardzo elegancko. Cena nie była za wysoka, a efekt jest tego wart. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
gracja
Posty: 9
Rejestracja: 01 maja 2019, 14:28

Re: Opinie piaskowce.com

Post autor: gracja »

Z tego, co wiem, mają cztery kopalnie odkrywkowe piaskowca, z których wydobywają surowiec na sprzedaż. Czyli kupujesz kamień bezpośrednio u źródła ;) Jak dla mnie bardzo dobra opcja.
Awatar użytkownika
Dorosława_82
Posty: 5
Rejestracja: 21 sie 2019, 2:22

Re: Opinie piaskowce.com

Post autor: Dorosława_82 »

Ja mam od firmy Kamieniarstwo Pawlik kamień elewacyjny w jasnej tonacji, z piaskowca. Na ścianach domu prezentuje się to naprawdę świetnie, a jakość jest bardzo dobra. Polecam ci.
Awatar użytkownika
Bromir97
Posty: 4
Rejestracja: 24 sty 2020, 4:58

Re: Opinie piaskowce.com

Post autor: Bromir97 »

U siebie w domu mam płytki elewacyjne rustykalne w salonie, na jednej ścianie. Zamówione u piaskowce.com. Efekt jest bardzo ładny. Teraz każdy robi na ścianach zwykłą, czerwoną cegłę, więc piaskowiec jest moim zdaniem ciekawym, oryginalnym wyborem do wnętrza.
Awatar użytkownika
Damazy78
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2019, 15:09

Re: Opinie piaskowce.com

Post autor: Damazy78 »

U nas też mamy ścianę z piaskowca, w salonie nad kominkiem. Zresztą kominek też z piaskowca, kupionego od Kamieniarstwo Pawlik. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu, kamień wygląda bardzo szlachetnie na ścianie.
Awatar użytkownika
Dalia1978
Posty: 9
Rejestracja: 21 lut 2020, 12:54

Re: Opinie piaskowce.com

Post autor: Dalia1978 »

Ja mam piaskowiec na ścianie na tarasie. Polecam kupować od piaskowce.com, mają najlepsze ceny i fajną jakość.
Awatar użytkownika
Dal_68
Posty: 3
Rejestracja: 26 gru 2019, 19:34

Re: Opinie piaskowce.com

Post autor: Dal_68 »

W ofercie mają też kamień dekoracyjny z piaskowca w bardzo jasnej tonacji, zdjęcia znajdziecie na piaskowce.com.
Moim zdaniem super.


Obrazek
Awatar użytkownika
Barbara-87
Posty: 11
Rejestracja: 21 wrz 2019, 23:56

Re: Opinie piaskowce.com

Post autor: Barbara-87 »

Dokładnie taki kamień mam w kuchni! Prezentuje się naprawdę fenomenalnie, każdemu zainteresowanemu takim efektem polecam piaskowce.com.
ODPOWIEDZ