Co na insekty w ogrodzie?

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
anastazja
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2020, 6:24

Co na insekty w ogrodzie?

Post autor: anastazja »

Poleciłby mi ktoś z was skuteczne środki na kleszcze w ogrodzie? Szczerze mówiąc, zastanawiałam się nawet nad skontaktowaniem się ze specjalistami od oprysków, bo trafiłam na ofertę firmy bijkomara.pl. Może ich znacie? Podzielicie się opiniami?
Awatar użytkownika
Hermes_75
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2020, 15:56

Re: Co na insekty w ogrodzie?

Post autor: Hermes_75 »

Doskonale znam tę firmę, bo nie raz wykonywali w moim ogrodzie opryski na kleszcze, ale usuwają też inne insekty jak właśnie komary czy meszki. Potwierdzam, że są nad wyraz skuteczni. Profesjonalnego podejścia również nie można im odmówić.
Awatar użytkownika
franka
Posty: 120
Rejestracja: 01 lip 2019, 8:25

Re: Co na insekty w ogrodzie?

Post autor: franka »

anastazja pisze: ↑01 paź 2020, 12:10 Poleciłby mi ktoś z was skuteczne środki na kleszcze w ogrodzie? Szczerze mówiąc, zastanawiałam się nawet nad skontaktowaniem się ze specjalistami od oprysków, bo trafiłam na ofertę firmy bijkomara.pl. Może ich znacie? Podzielicie się opiniami?
a coś o nich słyszałam
Awatar użytkownika
marek
Posty: 55
Rejestracja: 24 maja 2019, 7:50

Re: Co na insekty w ogrodzie?

Post autor: marek »

Myślę że na takie rzeczy sprawdzi się oprysk na kleszcze Katowice bo u nas dzięki temu pozbyliśmy się kleszczy w zeszłym roku praktycznie na cały sezon dlatego w tym roku też o tym wcześniej pomyśleliśmy bo po co narażać się na ukąszenia i utratę zdrowia skoro można się kleszczy łatwo pozbyć.
ODPOWIEDZ