studio-parkietow.pl opinie

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
Awatar użytkownika
Ollla_J
Posty: 9
Rejestracja: 10 sty 2019, 15:33

studio-parkietow.pl opinie

Post autor: Ollla_J »

Gdybyście szukali dobrych parkietów w Gdańsku to polecam Wam firmę studio-parkietow.pl, mają bardzo dobre ceny i produkty sprawdzonych, polskich producentów. Jeśli ktoś z Was skorzystał z ich pomocy, to zostawcie opinie, dobrych fachowców ciężko znaleźć ;-)
Awatar użytkownika
oliwka53
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2019, 14:54

Re: studio-parkietow.pl opinie

Post autor: oliwka53 »

To faktycznie świetne miejsce. W studio-parkietow.pl pracują super fachowcy, umieją nie tylko doradzić ale i później to wszystko zainstalować. Jaką tu można opinię zostawić jak nie dobrą?:) Polecam.
Awatar użytkownika
majka42
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:13

Re: studio-parkietow.pl opinie

Post autor: majka42 »

Tak jak koleżanka wcześniej mam bardzo dobrą opinię na temat studio-parkietow.pl. Doradzili panele o odpowiednim wzorze i wytrzymałości. Znają się na rzeczy, to trzeba im przyznać.
Awatar użytkownika
kalina32
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2019, 10:17

Re: studio-parkietow.pl opinie

Post autor: kalina32 »

Widzę same pozytywne opinie :) To i ja dorzucę swoją o studio-parkietow.pl. Kilka sklepów udało mi się w życiu zwiedzić, ale tu trafiłam na najbardziej kompetentną obsługę. No i na świetne ceny dobrych parkietów.

pianka do golenia na lustro
Awatar użytkownika
agniesia32
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2019, 12:01

Re: studio-parkietow.pl opinie

Post autor: agniesia32 »

No cześć. Jeśli zależy wam na dobrze położonej podłodze to tylko studio-parkietow.pl. Oni niczego nie obiecują, oni po prostu sprzedają i kładą dobre podłogi. Polecam, opinie o tej firmie nie są przesadzone.
Awatar użytkownika
oliwka563
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2019, 9:30

Re: studio-parkietow.pl opinie

Post autor: oliwka563 »

W studio-parkietow.pl mają świetny wybór. A jak czegoś nie znajdą to polecą jeszcze ciekawszą alternatywę. Polecam, opinie na ich temat są dobre, moja jest podobna.
Awatar użytkownika
olga534
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2019, 9:33

Re: studio-parkietow.pl opinie

Post autor: olga534 »

Szukając idealnej podłogi zwiedziłam chyba wszystko co było do zwiedzenia. Już myślałam, że będę musiała zadowolić się tym co znalazłam, na szczęście trafiłam do studio-parkietow.pl. Świetne miejsce, ogromny wybór paneli, polecam, z czystym sercem. No i oczywiście wystawiam im najwyższą możliwą ocenę, w mojej opinii w pełni zasługują.
Awatar użytkownika
iwonka53
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 11:11

Re: studio-parkietow.pl opinie

Post autor: iwonka53 »

Hej. Korzystałam ze studio-parkietow.pl. Faktycznie jest w czym wybierać. Ceny też są konkurencyjne. Jak się czyta opinie na ich temat to od razu wiadomo, że to udane miejsce.

kanał samochodowy wymagania
Awatar użytkownika
elza98
Posty: 2
Rejestracja: 08 sie 2019, 13:37

Re: studio-parkietow.pl opinie

Post autor: elza98 »

Duży wybór, dobre ceny, fachowa obsługa, rzetelne doradztwo – taka jest moja opinie o studio-parkietow.pl . Zamawiałam u nich podłogi do domu, a że współpraca układała się wzorowo to także taras. Serdecznie polecam, bo mało takich fachowców jak oni jest w tej branży.
Awatar użytkownika
deni845
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2019, 10:26

Re: studio-parkietow.pl opinie

Post autor: deni845 »

Byłam ostatnio w studio-parkietow.pl i jestem pod ogromnym wrażeniem. Najbardziej urzekła mnie atmosfera sklepu, no i oczywiście przebogata oferta. Zdecydowanie przyjadę tu ponownie, bo na chwilę obecną trudno mi się jeszcze zdecydować. Widziałam zadowolonych klientów i czytałam sporo pozytywnych opinii, więc jestem dobrej myśli.
Awatar użytkownika
sylwia609
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2019, 18:53

Re: studio-parkietow.pl opinie

Post autor: sylwia609 »

Potwierdzam pozytywne opinie na temat studio-parkietow.pl. Ich parkiety są wykonane z niezwykłą dbałością, dzięki czemu są solidne. Myślę, że nikt nie będzie zawiedziony współpracą, bo kontakt z nimi jest bardzo łatwy.
Awatar użytkownika
arleta099
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2019, 19:42

Re: studio-parkietow.pl opinie

Post autor: arleta099 »

Dołączam się do pozytywnych opinii na temat firmy studio-parkietow.pl. Firma jest na tyle zorganizowana, że można u nich kupić parkiet i zamówić od razu montowanie. Jest to ogromna wygoda dla osób, które nie znają się na pracach remontowych.

hp inkjet 1100
Awatar użytkownika
franka777
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2019, 19:26

Re: studio-parkietow.pl opinie

Post autor: franka777 »

Potwierdzam wszystkie pochlebne opinie na temat studio-parkietow.pl. Mają ogromny wybór podłóg, które trafią w gust każdego. Poza tym oferują układanie parkietu w ramach dodatkowej opłaty. Kompleksowa usługa, polecam.
Awatar użytkownika
sonia155
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2019, 19:27

Re: studio-parkietow.pl opinie

Post autor: sonia155 »

Dobrze wykonany parkiet może służyć przez wiele dekad. Znam się trochę na tym, dlatego wybrałam podłogę od studio-parkieow.pl. Może moja opinia zachęci innych, w końcu u nich można kupić wszystkie niezbędne elementy do parkietów.
Awatar użytkownika
mirella571
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2019, 19:15

Re: studio-parkietow.pl opinie

Post autor: mirella571 »

Po remoncie domu, zależało mi na pięknej podłodze. Zdecydowałam się na parkiet od studio-parkietow.pl, bo mój brat miał dobrą opinię o nich, gdyż sam korzystał z ich usług. W końcu mam ładną i nowoczesną podłogę.
Awatar użytkownika
ida002
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2019, 17:11

Re: studio-parkietow.pl opinie

Post autor: ida002 »

Jestem bardzo zadowolona z parkietu, zamówionego na studio-parkietow.pl. Mają ogromny wybór podłóg i w mojej opinii, nie są one drogie. Myślę, że wielu zadowolonych klientów podziela moje zdanie.
Awatar użytkownika
olga678
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2019, 17:13

Re: studio-parkietow.pl opinie

Post autor: olga678 »

Potwierdzam opinie na temat studio-parkietow.pl. Mają duży wybór, a w sklepie pracują prawdziwi fachowcy, którzy służą profesjonalną radą. Szczerze polecam ten sklep każdemu.
Awatar użytkownika
ania120
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2019, 18:14

Re: studio-parkietow.pl opinie

Post autor: ania120 »

Ceny na studio-parkietow.pl są rzeczywiście bardzo zachęcające. Wszystkie pochlebne opinie są prawdziwe i szczerze polecam ich każdemu. Sklep bardzo profesjonalny pod każdym względem.
Awatar użytkownika
pitaja
Posty: 416
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:31

Re: studio-parkietow.pl opinie

Post autor: pitaja »

Polecam zobaczyć na ten artykuł wszystko jest wyjaśnione ! http://www.mocpotencji.pl/kto-moze-a-kt ... c-kamagry/
ODPOWIEDZ