Palmer Klimatyzatory opinie

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
Awatar użytkownika
Inga44
Posty: 11
Rejestracja: 12 gru 2019, 4:51

Palmer Klimatyzatory opinie

Post autor: Inga44 »

Jeszcze zima, ale już teraz myślę o lecie :) Nie lubię upałów i chciałabym zamontować w domu klimatyzację. Jednak zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać. Znajomi polecili mi firmę Palmer Klimatyzatory - ich http://klimatyzatory.net/ . Widzę, że dostarczają osprzęt, ale sami też zajmują się projektowaniem i montażem. Może ktoś miał z nimi styczność? Jak z jakością pracy? Jakieś opinie?
Awatar użytkownika
Moris
Posty: 39
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:37

Re: Palmer Klimatyzatory opinie

Post autor: Moris »

Szczerze polecam. Ja co prawda nie korzystałam z usługi montażu, ale kupowaliśmy w Palmer Klimatyzatory cały zestaw, który mój mąż zainstalował. Ceny dobre. Szybka realizacja. Jeśli chodzi o jakość dostarczonych materiałów to też bez zarzutu. Myślę, że będziesz zadowolona i z ich usług, i z samej klimatyzacji, bo to cudowny wynalazek :D

cyma ak47 tactical
Awatar użytkownika
Leticia
Posty: 8
Rejestracja: 02 gru 2019, 15:47

Re: Palmer Klimatyzatory opinie

Post autor: Leticia »

Dokładnie tak. Ja nie wiem jak żyłam bez klimy w domu :D Jakiś czas temu właśnie ludzie z Palmer Klimatyzatory robili u mnie taką instalację. Też nie miałam pojęcia co i jak, ale oni załatwili wszystko. Zaprojektowali, dobrali sprzęt, zamontowali. Dostałam gwarancję na całość i jestem mega zadowolona.
Awatar użytkownika
Rozalka
Posty: 49
Rejestracja: 09 kwie 2019, 14:11

Re: Palmer Klimatyzatory opinie

Post autor: Rozalka »

Faktycznie samodzielny dobór elementów klimatyzacji nie jest łatwy. Dlatego uważam, że warto zdać się na fachowców w tym temacie. Ale w Palmer Klimatyzatory zdecydowanie pracują fachowcy. Fajne jest to, że podchodzą indywidualnie do każdego klienta i nie wcisną Ci elementów, które nie są potrzebne. A co za tym idzie - dostajesz zoptymalizowaną instalację, w dobrej cenie. Ja polecam.
ODPOWIEDZ