No więc..

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
Awatar użytkownika
cukrowa
Posty: 52
Rejestracja: 09 sie 2019, 14:49

No więc..

Post autor: cukrowa »

Dziewczyny i chłopaki, lubię to nasze forum, ale tutaj o budowie to same ogólniki można powiedzieć się dostaje. A ja to bym chciała o jakieś szczegóły zapytać, dlatego powiedzcie mi kochani, gdzie znajdę fachową pomoc? Szczegółową i szczerą, niczym nienaciąganą?
Awatar użytkownika
sumire
Posty: 19
Rejestracja: 24 paź 2019, 16:29

Re: No więc..

Post autor: sumire »

Hej, no więc tak. To nasze forum rzeczywiście jest problematyczne, jeśli chodzi o konkretną wiedzę, ale za to nie musisz daleko szukać, żeby dostać konkretną odpowiedź. Otóż na forum MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/forum/ możesz dużo rzeczy się dowiedzieć. Ja lubię to forum dodatkowo za przejrzystość i brak nękających linków.
Awatar użytkownika
abba
Posty: 45
Rejestracja: 07 sie 2019, 10:12

Re: No więc..

Post autor: abba »

Potwierdzam, że to świetne forum, co wskazała sumire. Kiedyś moja babcia miała problem z ogrzewaniem, grzejniki (nowe) wydawały się zapchane i nie wiedzieliśmy co zrobić. Odpowietrzaliśmy najczęściej stosowanym odpowietrznikiem i co się okazało? Że był jeszcze jeden, do całego układu. I jak z nim zadziałaliśmy, ogrzewanie wróciło do normy. Gdyby nie to forum to w życiu byśmy nie wiedzieli.
ODPOWIEDZ