Napędy do bramy przesuwnej maxgate

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
Awatar użytkownika
tobias
Posty: 16
Rejestracja: 15 wrz 2019, 18:55

Napędy do bramy przesuwnej maxgate

Post autor: tobias »

Zastanawiam się nad zakupem napędu do bramy przesuwnej firmy maxgate, spodobały mi się możliwości jakie oferują te produkty w dość przystępnej cenie. Szczególnie chodzi mi o kwestię bezpieczeństwa i możliwości podglądu i otwierania bramy ze smartfona. Czy macie jakieś doświadczenia z tym producentem? Jak sprawdzają się w praktyce te rozwiązania?
Awatar użytkownika
graczol
Posty: 16
Rejestracja: 11 wrz 2019, 11:52

Re: Napędy do bramy przesuwnej maxgate

Post autor: graczol »

Zastanawiałem się nad napędem tej firmy, ale ostatecznie wybrałem ponad dwa razy droższy - znajomy mnie nastraszył, że napęd poniżej 1000zł nie przetrzyma mi nawet jednej zimy. Nie wiem ile jest w tym prawdy, ale teraz patrząc na budowę z perspektywy czasu, można było sporo zaoszczędzić i trochę zaryzykować z tańszymi urządzeniami. Może wcale nie ustępowałby jakością? Może dopłaciłem tylko za nazwę firmy na obudowie? Chyba warto znaleźć jakiś złoty środek.
Awatar użytkownika
kamillos
Posty: 12
Rejestracja: 19 wrz 2019, 13:23

Re: Napędy do bramy przesuwnej maxgate

Post autor: kamillos »

Obsługa urządzeń za pomocą smartfona wchodzi w wielu dziedzinach życia, jeżeli stawiamy na taką obsługę w naszym domu to taka brama będzie moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem. Przy wyborze modelu spójrz na parametry pracy takie jak moc silnika, prędkość otwierania, maksymalne dopuszczalne wymiary i ciężar bramy. Warto zawsze dobrać napęd z drobnym zapasem możliwości, żeby nie pracował mocno obciążony.
Awatar użytkownika
dipol
Posty: 13
Rejestracja: 10 wrz 2019, 12:51

Re: Napędy do bramy przesuwnej maxgate

Post autor: dipol »

Maxgate to z mojego doświadczenia najlepszy wybór, patrząc na przełożenie ceny na jakość działania. Już za niecałe 600 złotych możesz kupić napęd z nowoczesnymi opcjami takimi jak sterowanie wifi, system antyprzciążeniowy, ustawienia szybkości otwierania. Ja postawiłem na taki i bardzo dobrze się sprawuje, wykonany jest solidnie. https://jbpartner.pl/zestawy/814-98-nap ... ramy_do_4m Nie napisałeś czy masz bramę uchylną czy przesuwną, ten napęd jest akurat do uchylnej, ale ogólnie markę polecam jak najbardziej.
Awatar użytkownika
tobias
Posty: 16
Rejestracja: 15 wrz 2019, 18:55

Re: Napędy do bramy przesuwnej maxgate

Post autor: tobias »

dipol pisze: ↑24 lut 2020, 9:20 Maxgate to z mojego doświadczenia najlepszy wybór, patrząc na przełożenie ceny na jakość działania. Już za niecałe 600 złotych możesz kupić napęd z nowoczesnymi opcjami takimi jak sterowanie wifi, system antyprzciążeniowy, ustawienia szybkości otwierania. Ja postawiłem na taki i bardzo dobrze się sprawuje, wykonany jest solidnie. https://jbpartner.pl/zestawy/814-98-nap ... ramy_do_4m Nie napisałeś czy masz bramę uchylną czy przesuwną, ten napęd jest akurat do uchylnej, ale ogólnie markę polecam jak najbardziej.
Witam ponownie
Zdecydowałem się na napęd marki maxgate, ale inny model. Przesyłka przyszła szybko, po odpakowaniu wszystkie elementy wydają się solidne i dobrze wykonane. Aktualnie czekam na montera, powinien być w tym tygodniu, więc dam znać za jakiś czas jak się sprawuje nowy zakup. Dziękuję wszystkim za podpowiedzi
Awatar użytkownika
harkel
Posty: 6
Rejestracja: 05 mar 2020, 9:22

Re: Napędy do bramy przesuwnej maxgate

Post autor: harkel »

Ja ostatnio znalazem ofertę https://www.automatyka24.pl/pl/katalog/ ... ejestracja i zamawialem do firmy manometry elektroniczne z rejestracja i tak tez popatrzylem po innych kategoriach i wydaje mi sie, ze widzialem tam tez takie napedy do bramy przesuwnej. Wejdz i zerknij, bo czesto maja promocje :)
Awatar użytkownika
tobias
Posty: 16
Rejestracja: 15 wrz 2019, 18:55

Re: Napędy do bramy przesuwnej maxgate

Post autor: tobias »

Informacja dla wszystkich zainteresowanych - naped zamontowany, uruchomiony. Korzystam z niego codziennie conajmniej 2-3 razy, a najczesciej 5-10. Nie widze zadnych problemow, wszystko spasowalo sie idealnie do bramy, moze to tez kwestia umiejetnosci montera. W kazdym razie polecam ta marke maxgate

coffee shop
Rikłoś

Re: Napędy do bramy przesuwnej maxgate

Post autor: Rikłoś »

U nas w całym domu są napędy BFT. Jak komuś zależy na wygodzie i braku awaryjności przy zmieniających się warunkach, te siłowniki będą OK. Poza tym są dobrze wykonane, proste w montażu dzięki odpowiedniej budowie, posiadają prostą, ładnie opisaną centralę, więc monter nie będzie miał żadnych problemów z podłączeniem napędu.
ODPOWIEDZ