Jaki odkurzacz do liści wybrać?

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
Awatar użytkownika
Pitros
Posty: 99
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:28

Jaki odkurzacz do liści wybrać?

Post autor: Pitros »

Witam,
Szukam dobrego odkurzacza do liści na jakie propozycje warto postawić i jakie parametry wziąć pod uwagę. Pozdrawiam i dziękuję za wskazówki!
Awatar użytkownika
pitaja
Posty: 416
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:31

Re: Jaki odkurzacz do liści wybrać?

Post autor: pitaja »

O tym i o innych tematach znajdziecie informacje https://www.kobieta40plus.pl
Awatar użytkownika
Domek
Posty: 157
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:24

Re: Jaki odkurzacz do liści wybrać?

Post autor: Domek »

A czy sprawdzałeś może ofertę od John Gardener w zakresie odkurzaczy do liści? Jeśli jeszcze nie, to ze swojej strony śmiało mogę polecić bo jest kilka ciekawych wersji m.in ta na którą sam postawiłem czyli https://b2b.geko.pl/odkurzacz-dmuchawa- ... ,5741,4060 który jednocześnie posiada funkcję rozdrabniania oraz dmuchawy. W jego przypadku prędkość wydmuchiwanego powietrza to nawet 275 km/h więc sprawnie pozbędziesz się wszystkich liści z ogrodu :)
Awatar użytkownika
Jaceks
Posty: 44
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:37

Re: Jaki odkurzacz do liści wybrać?

Post autor: Jaceks »

Podzielam pozytywną opinię o John Gardener ponieważ mają dobry sprzęt i do tego rozsądne ceny, więc można sobie na takie udogodnienie pozwolić zamiast wszystkie liście ręcznie grabić co pochłania dużo więcej czasu i też nie jest tak dokładne.
Awatar użytkownika
ArkadiuSz
Posty: 69
Rejestracja: 18 lip 2019, 11:32

Re: Jaki odkurzacz do liści wybrać?

Post autor: ArkadiuSz »

Zastanawiałem się ostatnio czy takiego odkurzacza do liści sobie nie sprawić i znowu temat powrócił. Teraz już może sobie daruję, ale już na przyszły okres lata i jesieni na pewno się w niego wyposażę.
Awatar użytkownika
Pilcia
Posty: 69
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:45

Re: Jaki odkurzacz do liści wybrać?

Post autor: Pilcia »

Słuszna decyzja i dobrze, że też pomyśleli o przygotowaniu modeli w różnych cenach, bo jednak nie każdy może sobie kupić wersję najbardziej rozbudowaną o najlepszych parametrach. Poza tym już takie raczej przydają się do sprzątania dużej powierzchni w ogrodzie, gdzie tych liści jest multum. Ja używam wersji G84010 i dla mnie w zupełności wystarcza, poza tym jest dość lekka. Pozdrawiam i jak już podejmiesz decyzję co do zakupu to koniecznie daj nam znać!
Awatar użytkownika
Pitros
Posty: 99
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:28

Re: Jaki odkurzacz do liści wybrać?

Post autor: Pitros »

Ogromne dzięki za wszystkie podpowiedzi z chęcią sprawdzę i mam nadzieję, że szybko podejmę ostateczną decyzję co do zakupu!
Awatar użytkownika
Domek
Posty: 157
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:24

Re: Jaki odkurzacz do liści wybrać?

Post autor: Domek »

Nie ma za co :) Obyś podjął dobrą decyzję i daj znać jak już podejmiesz decyzję. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jaceks
Posty: 44
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:37

Re: Jaki odkurzacz do liści wybrać?

Post autor: Jaceks »

No to czekamy na twoją recenzję w takim razie jak już zdecydowałeś się na zakup i liczymy, że po kilku testach już powiesz nam nie co więcej bo może jeszcze twoje wskazówki przydadzą się innym forumowiczom!
Awatar użytkownika
Eren
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2020, 12:01

Re: Jaki odkurzacz do liści wybrać?

Post autor: Eren »

Ja pewnie na jesień kupię sobie taki odkurzacz do liści, bo jednak mamy sporo drzew na działce i w tamtym roku musiałem latać co chwilę z grabiami. Na ten rok jednak się zabezpieczę, z chęcią zerknę ile to kosztuje i czy john gardener wypada tutaj tak dobrze jak wspominacie.
Awatar użytkownika
Jasmine
Posty: 74
Rejestracja: 12 mar 2019, 5:56

Re: Jaki odkurzacz do liści wybrać?

Post autor: Jasmine »

Ja najpewniej też na jesień zainwestuję w jakiś fajny odkurzacz do liści. Póki co jednak szukam czegoś tradycyjnego do sprzątania domu. Jednakże po lekturze http://najem-wynajem.pl/aktualnosci/odk ... y-model-77 mam wątpliwości, bo może jednak lepiej byłoby wybrać coś niestandardowego. Jak uważacie?
Awatar użytkownika
AdamRacz
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2020, 12:14

Re: Jaki odkurzacz do liści wybrać?

Post autor: AdamRacz »

Tez uważam, że warto pójść w stronę John Gardener, ponieważ można znaleźć u nich całkiem fajny sprzęt do ogrodu i nie tylko jeśli chodzi o sprzątanie liści, ale również koszenia trawy. Jesień zawsze jest dość irytująca kiedy robi się duży chaos na działce poprzez spadające liście, ale teraz już mi to nie straszne. Jeden weekend i wszystko sprzątnięte ;)
Awatar użytkownika
Filusia
Posty: 69
Rejestracja: 11 cze 2019, 8:51

Re: Jaki odkurzacz do liści wybrać?

Post autor: Filusia »

Wiesz co, z tego co kojarzę to na https://myjki.com/ mają bardzo dobrze sprzęty do ogrodu w tym właśnie takie dmuchawy do liści :) Na pewno będziesz zadowolony z zakupu
owi89888

Re: Jaki odkurzacz do liści wybrać?

Post autor: owi89888 »

AdamRacz: Tez uważam, że warto pójść w stronę John Gardener, ponieważ można znaleźć u nich całkiem fajny sprzęt do ogrodu i nie tylko jeśli chodzi o sprzątanie liści, ale również koszenia trawy. Jesień zawsze jest dość irytująca kiedy robi się duży chaos na działce poprzez spadające liście, ale teraz już mi to nie straszne. Jeden weekend i wszystko sprzątnięte ;)


No to przyznam, że to całkiem fajna propozycja, bo wiem, że John Gardener to świetna firma. Koniecznie powinniście sobie sprawdzić, co mają w swojej ofercie i śmiało skorzystajcie sobie z najlepszych dla siebie rozwiązań.
ODPOWIEDZ