Humanista w domu

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 26
Rejestracja: 10 sty 2019, 14:52

Humanista w domu

Post autor: Jagoda »

Hej, mój mąż jest typowym humanistą. Przykręci żarówkę, dokręci coś tam, ale bez większych napraw. Czy ktoś tak jeszcze ma i jak sobie z tym radzicie? Za każdym razem wzwywacie kogoś, żeby Wam coś naprawił?
Awatar użytkownika
ZabaZielona
Posty: 8
Rejestracja: 10 sty 2019, 15:40

Re: Humanista w domu

Post autor: ZabaZielona »

Skąd ja to znam?! :D :D Ja ostatnio naprawiłam zmywarkę z youtubem :P Z drobniejszymi naprawami staram się radzić sama, no i motywuję też męża do wspólnego działania. Jednak czasem nie da się bez fachowca...
Awatar użytkownika
Ollla_J
Posty: 9
Rejestracja: 10 sty 2019, 15:33

Re: Humanista w domu

Post autor: Ollla_J »

Mój jak chciał dokręcić mi półki w kuchni to trafił (niewiadomo jak) w przewód w ścianie, wywalił korki w całej kamienicy i sąsiadom spalił dekoder.... :roll:
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 26
Rejestracja: 10 sty 2019, 14:52

Re: Humanista w domu

Post autor: Jagoda »

Ooo to takich przygód <odpukać> nie miałam :)
Awatar użytkownika
Sisi333
Posty: 7
Rejestracja: 10 sty 2019, 16:29

Re: Humanista w domu

Post autor: Sisi333 »

Hej :D Mam taki sam problem w domu. Ale na szczęście mam stały kontakt z firmą https://naprawa-agd-krakow.pl/ , więc gdy tylko coś się dzieje to łapię za telefon i wzywam na pomoc fachowców haha. Panowie naprawiali już u nas pralkę, suszarkę i montowali nie jedno. Polecam taki zespół :D
Awatar użytkownika
Misiek
Posty: 10
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:53

Re: Humanista w domu

Post autor: Misiek »

Miłe Panie, dajmy zarobić fachowcom ;) Ja też nie wszystko zrobię, np, nie tykam się elektryki. Są elektrycy, są hydraulicy i są inni. Problem tylko, żeby nie natknąć się na speców rodem z "Usterki".
Awatar użytkownika
Felicia
Posty: 15
Rejestracja: 16 sty 2019, 11:34

Re: Humanista w domu

Post autor: Felicia »

Dokładnie, zgadzam się z Panem u góry. Każdy jest dobry z czegoś innego ;) Ja na przykład, jak potrzebuję coś zespawać, albo jakiejś usługi typowo ślusarskiej to dzwonie po http://dobry-spaw.pl/ . I problem z głowy :)
Awatar użytkownika
kenia
Posty: 89
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:40

Re: Humanista w domu

Post autor: kenia »

wow również takich przygód nie zaznałam
Awatar użytkownika
izkasala
Posty: 150
Rejestracja: 28 gru 2018, 10:31

Re: Humanista w domu

Post autor: izkasala »

Jeśli masz takiego humanistę a uszkodzi ci się sprzęt jak laptop to kolejny zakup tutaj https://leasinglaptopa.pl/Dell_Latitude ... 66acae11f0 i w opcji leasingu sprzętu. Wpłacisz niewielka opłatę wstępną a potem masz tylko miesięczny czynsz. Bardzo rozsądna opcja.
Awatar użytkownika
dannika
Posty: 200
Rejestracja: 30 wrz 2019, 18:49

Re: Humanista w domu

Post autor: dannika »

teraz jest tyle różnych złotych rączek, ogłoszęń pełno w necie, także nei ma problemu z życiem z humanistą :d
ODPOWIEDZ