centrumrekuperacji.pl opinie

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
Awatar użytkownika
Ollla_J
Posty: 9
Rejestracja: 10 sty 2019, 15:33

centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: Ollla_J »

Znacie łódzką firmę centrumrekuperacji.pl? Zastanawiamy się nad rekuperacją w domu, jesteśmy w trakcie budowy i szukamy ekologicznych rozwiązań, które sprawią, że będzie nam się dobrze mieszkać :-) Czy ktoś z Was zna tę firmę? Możecie podzielić się swoimi doświadczeniami? Wszystkie opinie są dla nas cenne, to dość spora inwestycja.
Awatar użytkownika
milena
Posty: 124
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:02

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: milena »

Jeśli szukasz ekonomicznych i tanich w eksploatacji rozwiązań to Centrumrekuperacji to najlepsza opcja. Po prostu znają się na swojej pracy. Wiedzą co doradzić, żeby było dobrze i skutecznie i jak to wykonać, żeby wszystko śmigało jak trzeba. W sieci znajdziesz o nich dobre opinie raczej i ja taką dobrą opinię też mogę wystawić. Firma warta polecenia.
Awatar użytkownika
Rozalka
Posty: 49
Rejestracja: 09 kwie 2019, 14:11

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: Rozalka »

Znam Centrumrekuperacji. I polecam. Potwierdzam opinie innych użytkowników - firma z doświadczeniem i odpowiednim podejściem do klienta. Na miejscu mogłam liczyć na rzetelną poradę. Bez ściemniania, że coś się da, jak się nie da.
Awatar użytkownika
Riona
Posty: 41
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:40

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: Riona »

Też miałem przyjemność współpracować z Centrumrekuperacji. Umieli przeliczyć urządzenia do mojego indywidualnego projektu, świetnie również zrealizowali to zamówienie. Opinie o nich nie są przesadzane, to świetni fachowcy.
Awatar użytkownika
Moris
Posty: 39
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:37

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: Moris »

Bardzo dobrze mi się współpracowało z przedstawicielem Centrumrekuperacji. Sensowny człowiek z masą fachowej wiedzy. Sama realizacja projektu również na wysokim poziomie. Dobra opinia o nich jest jak najbardziej uzasadniona.
Awatar użytkownika
gerkilopfer
Posty: 4
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:45

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: gerkilopfer »

Dzięki za wszelkie porady w tym zakresie. Na pewno mi się one przydadzą!
Bóg jest zawsze w pobliżu ludzi okazujących sobie miłość.
Awatar użytkownika
terminatorix
Posty: 4
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:11

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: terminatorix »

Nie mam za dużo doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę w stanie pomóc.
Awatar użytkownika
Eulalia
Posty: 16
Rejestracja: 15 kwie 2019, 10:33

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: Eulalia »

Za to ja mam. Miałam okazję współpracować z nimi. Robią świetną robotę. Spec z Centrumrekuperacji doradził mi wiele zmian, które na szczęście wprowadziłam do projektu i jestem bardzo zadowolona. Czytałam wcześniej sporo pozytywnych opinii w internecie i wychodzi na to, że, jak najbardziej, są prawdziwe.
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2019, 6:59

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: Sylwia »

Rekuperacja to faktycznie świetne rozwiązanie. I ekologiczne. My nie byliśmy do końca przekonani, ale ludzie z Centrumrekuperacji przekonali nas, że warto. I faktycznie - było warto. Ich opinia w tym temacie okazała się bezcenna. Jesteśmy zadowoleni zarówno z poziomu usług, jak i z samego systemu.
Awatar użytkownika
nivilka
Posty: 5
Rejestracja: 29 kwie 2019, 11:11

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: nivilka »

Sprawdzone i tanie oferty to coś czego szukam. Dzięki za namiary.
Kolega nie przebacza, a tylko zapomina – kobieta wszystko przebacza, ale nigdy nie zapomina.
Awatar użytkownika
salsa32
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2019, 11:35

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: salsa32 »

Sam pomysł zastosowania rekuperacji w domu jest bardzo dobry. Podobnie wybór firmy centrumrekuperacji.pl. Bardzo solidna firma i ma w ofercie najnowocześniejsze i najbardziej wydajne urządzenia. Sama jakiś czas temu szukałam odpowiedniej firmy w okolicach Łodzi i znalezione na forach opinie skierowały mnie właśnie do nich. Nie żałuję, wszystko jest tak jak powinno być.
Awatar użytkownika
julita34
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2019, 9:28

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: julita34 »

Znam firmę Centrurekuperacji. Znają się na tym zagadnieniu i mają dostęp do najnowszych rozwiązań tego typu. Do samej rekuperacji chyba też nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać. Opinie na temat oszczędności możliwych do osiągnięcia w ten sposób są jednoznaczne. Zdecydowanie warto wejść w to zagadnienie.
Awatar użytkownika
malaaaaaa
Posty: 5
Rejestracja: 04 maja 2019, 11:28

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: malaaaaaa »

Bardzo zachęcająca oferta z Twojej strony. Wygląda to wiarygodnie i solidnie.
Trzeba skonkretyzować wroga. Dzięki temu staje się mniej straszny, a bardziej realny.
Awatar użytkownika
ola453
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2019, 10:48

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: ola453 »

Centrumrekuperacji.pl pomogło mi rozplanować i potem zainstalować aktywną wentylację w całym domu. Mój projekt powstał jeszcze w czasach kiedy taka wentylacja nie była standardem, ale fachowcy z tej firmy poradzili sobie bez problemu. Polecam i w pełni rozumiem te wszystkie pozytywne opinie.
Awatar użytkownika
marcin1135
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:11

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: marcin1135 »

Słyszałem, że jest to nie najgorsze. Sam jednak z tego nie korzystałem.
Bo byłby to pierwszy znany mi dowód, że niewiara ma jakąkolwiek moc
Awatar użytkownika
sylwia34
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2019, 12:00

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: sylwia34 »

Fajnie, że zdecydowaliście się na ten system na etapie budowy. Potem jego instalacja byłaby dużo bardziej kłopotliwa. Samo centrumrekuperacji.pl to dobrze znana w okolicy i nie tylko firma zajmująca się kompleksowo takimi rozwiązaniami. Mi się świetnie współpracowało z nimi, zresztą patrząc na opinie, to nie tylko mi. Polecam.
Awatar użytkownika
edyta43
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2019, 8:04

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: edyta43 »

Rekuperacja w domu to świetny pomysł. Kolejnym dobrym jest wybór centrumrekuperacji.pl. Mają dobrą opinię, bo po prostu znają się na tym zagadnieniu. Nie tylko od strony teoretycznej. Wykonawstwo również na bardzo wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
Joan098
Posty: 4
Rejestracja: 14 maja 2019, 19:00

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: Joan098 »

Ja się całkowicie zgadzam z moim przedmówcą. Nic dodać i nic ująć.
Człowiek jest niestały jak ptak w locie.
Awatar użytkownika
sandra32
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:47

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: sandra32 »

My z mężem niestety dość późno trafiliśmy na wzmianki o centrumrekuperacji.pl. Przez to na instalacje systemów decydowaliśmy się przy pierwszym poważniejszym remoncie. Da się to sensownie wbudować. Działa rewelacyjnie i faktycznie przynosi oszczędności. Widzę, że sporo osób ma podobne doświadczenia i opinie.
Awatar użytkownika
daria65
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2019, 10:49

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: daria65 »

Generalnie po kilku latach użytkowania sprawnego systemu rekuperacji mogę powiedzieć tak - warto, nawet bardzo. Co do firmy centrumrekuperacji.pl to właśnie dzięki nim trafiłam do grana użytkowników tego systemu, więc trudno, żebym jako zadowolony klient miała o nich złą opinię. Są super, gorąco polecam.

fox labs mean green
Awatar użytkownika
bogna34
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2019, 10:40

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: bogna34 »

Zgadzam się z opiniami, że rekuperacja jest świetnym rozwiązaniem. Zgadzam się również, że firma centrumrekuperacji.pl jest świetnym partnerem w celu wdrożenie tego systemu w domu czy firmie. U nas zajęli się tym przy okazji większego remontu i wszystko poszło bardzo sprawnie.
Awatar użytkownika
hela43
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:23

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: hela43 »

Fajnie mi się współpracowało z firmą centrumrekuperacji.pl. To rozsądni i dobrze zorientowani w tematyce fachowcy, Nie dziwią mnie te wszystkie pozytywne opinie na ich temat, sama mam o nich podobne zdanie. I do tego polecam gdzie tylko mogę.
Awatar użytkownika
aleksa32
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2019, 8:36

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: aleksa32 »

Na instalacje systemu rekuperacji nigdy nie jest za późno. Oczywiście najwygodniej zrobić to na etapie kończenia budowy domu, ale da się i później. Co do firmy centrumrekuperacji.pl to mam o nich bardzo dobrą opinię. Znają się na zagadnieniu i mają sprawną ekipę instalacyjną. Z rozliczeniami również nie ma problemu, zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
radzikx
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:52

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: radzikx »

Jest to bardzo ciekawy wątek. Będą go śledził z przyjemnością.
Jeśli odwrócisz się do mnie plecami, nie zostawisz mi wyboru, też będę musiał się odwrócić. Tylko tak dalej, a staniemy się przeciwnikami.
Awatar użytkownika
alicja54
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2019, 11:20

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: alicja54 »

Hej, naszym systemem też zajmowali się ludzie z centrumrekuperacji.pl. Solidna firma z całą masą dobry opinii w internecie i wśród znajomych. Sama idea rekuperacji - również spoko, powinno się to częściej stosować.
Awatar użytkownika
Patrycja61
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2019, 19:44

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: Patrycja61 »

Mam bardzo pozytywną opinię na temat centrumrekuperacji.pl. Dzięki nim poprawiłam swój projekt i wprowadziłam wiele zmian. Wszystko wyszło na plus. Polecam wszystkim skorzystać z usług tych specjalistów.

pinb olkusz
Awatar użytkownika
Marlena555
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2019, 18:42

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: Marlena555 »

Specjaliści z centrumrekuperacji.pl znają się na swojej pracy. Widać, że ta praca to ich pasja. Jeśli szukacie ciekawych rozwiązań, to zdecydowanie polecam. Same dobre opinie mnie nie dziwią.
Awatar użytkownika
Maria082
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:46

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: Maria082 »

Miałam przyjemność współpracować z firmą centrumrekuperacji.pl i mam pozytywną opinie na ich temat. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie i widać, że ich praca to również ich pasja. Polecam wszystkim.
Awatar użytkownika
Natalia623
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2019, 20:08

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: Natalia623 »

Jakiś czas temu szukałam firmy, która znajdzie mi ekologiczne rozwiązania do domu. Czytając opinie w internecie, znalazłam centrumrekuperacji.pl, więc postanowiłam im zaufać. Cieszę się, że postawiłam na tę firmę - zaproponowali oryginalne i bardzo ciekawe rozwiązania. Teraz oszczędzamy i dbamy o środowisko.
Awatar użytkownika
Hanna481
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2019, 18:39

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: Hanna481 »

Jestem w tracie budowy domu. Przygotowując projekt nie ukrywam, że szukałam ekonomicznych, niedrogich rozwiązań do domu. Kierując się opiniami z internetu, znalazłam firmę centrumrekuperacji.pl. Specjaliści przygotowali mi indywidualny projekt i już teraz jestem zadowolona, bo wiem, że mój dom będzie energooszczędny, a ja nie będę przepłacać za media.
Awatar użytkownika
winny72
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2019, 20:08

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: winny72 »

Zgadzam się z pozytywnymi opiniami na temat centrumrekuperacji.pl. Polecam, fachowcy służą rzetelną poradą i do każdego podchodzą indywidualnie.
Awatar użytkownika
Klaudia100
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2019, 20:15

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: Klaudia100 »

Gdy my robiliśmy rekuperację w domu, skorzystaliśmy właśnie z usług centrumrekuperacji.pl. Mam bardzo dobrą opinię na ich temat, bo widać, że znają się na swoich obowiązkach i do każdego indywidualnie. Współpraca z firmą była bardzo udana.
Awatar użytkownika
ola090
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2019, 19:19

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: ola090 »

Rekuperacja to skomplikowane zadanie, do którego należy podjeść specjalistycznie, dlatego dobre opinie to podstawa. Firma centrumrekuperacji.pl ma niewygórowane ceny i ogromną wiedzę w tym temacie, dlatego my zaufaliśmy tym fachowcom. Do każdego klienta podchodzą fachowo.
Awatar użytkownika
walera304
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2019, 18:39

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: walera304 »

Rekuperacja to jest inwestycja na całe życie. Dlatego szukając wykonawcy nie można kierować się wyłącznie opiniami z internetu, choć są oczywiście ważne, ale trzeba zwrócić także uwagę na doświadczenie. My wybraliśmy centrumrekuperacji.pl, bo mają wieloletnie doświadczenie w branży i znam osoby, które korzystały ich pomocy. Są bardzo zadowolone, tak jak ja.
Awatar użytkownika
kama870
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2019, 19:22

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: kama870 »

Rekuperacja domu to poważna inwestycja, więc trzeba z dokładnością szukać wykonawcy. Ja polecam centrumrekuperacji.pl, bo mam dobrą opinię na ich temat. Fachowcy znają się na swojej pracy i zawsze szczerze doradzą klientowi, co się opłaca, a co nie. Jestem bardzo zadowolona z ich usług.
Awatar użytkownika
olka310
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2019, 17:50

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: olka310 »

Rekuperacja to skomplikowany temat i jestem przekonana, że wiele osób nawet nie wie, na czym to polega. Tak samo było ze mną, dopóki nie budowaliśmy własnego domu i nie szukaliśmy oszczędnych rozwiązań. Fachowcy z centrumrekuperacji.pl wytłumaczyli nam cierpliwie, na czym to polega i co będą robić. Mam bardzo dobrą opinię na ich temat, bo swoimi umiejętnościami pokazali, że mają ogromne doświadczenie w temacie.
Awatar użytkownika
klara999
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2019, 17:44

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: klara999 »

Rekuperacja to skomplikowana sprawa, ale również bardzo dobre rozwiązanie do domu. Jednak taka usługa wymaga doświadczonych specjalistów, dlatego trzeba szukać opinii w sieci. Ja znalazła centrumrekuperacji.pl. Znają się na swojej pracy i potrafią zaproponować idealne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
ala332
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2019, 19:56

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: ala332 »

Rekuperacja to skomplikowany temat i nie każdy wie, na czym to polega. Ja, budując dom, dopiero dowiedziałam się, na czym to polega, dlatego wiem, że zadanie takie wymaga najlepszych fachowców. W mojej opinii najlepszy wybór to centrumrekuperacji.pl
Awatar użytkownika
edzia106
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2019, 17:46

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: edzia106 »

Rekuperacja to bardzo dobre rozwiązanie dla domu. Jest to skomplikowany temat i nie znam się na tym, dlatego trzeba wybrać najlepszego specjalistę. Centrumrekuperacji.pl mają dobre opinie w internecie, więc można im zaufać.
Awatar użytkownika
dora551
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:59

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: dora551 »

Rekuperacja to dobre i ekologiczne rozwiązanie. Mam opinię na temat centrumrekuperacji.pl, bo sami korzystaliśmy z ich pomocy przy budowie domu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług.
Awatar użytkownika
ida654
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2019, 18:59

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: ida654 »

W mojej opinii rekuperacja to świetne rozwiązanie dla każdego domu. Myślę, że warto rozpatrzyć to rozwiązanie podczas projektowania domu. W tej kwestii polecam fachowców z centrumrekuperacji.pl, bo znają się na swojej branży.
Awatar użytkownika
arleta575
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2019, 18:56

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: arleta575 »

W mojej opinii wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że istnieje takie rozwiązanie jak rekuperacja. Ja sama o tym dowiedziałam się przez przypadek, gdy czytałam opinie o firmach oferujących usługi dla domu. Postanowiliśmy skorzystać z usług centrumrekuperacji.pl. Polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
ada444
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2019, 19:08

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: ada444 »

Generalnie nie znam się na tak skomplikowanych rzeczach jak rekuperacja, ale mogę wyrazić moją opinię na temat firmy centrumrekuperacji.pl. Mój mąż współpracował z nimi, gdy budowaliśmy dom i mogę ich szczerze polecić. Wszystko dokładnie wytłumaczyli i sprawnie wykonali swoją pracę.
Awatar użytkownika
rozalia409
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2019, 18:58

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: rozalia409 »

Polecam skorzystać z usług cenrumrekuperacji.pl, bo mają wiele pomysłów na rozwiązania do domu. Nie znam się na rekuperacji, ale wiem, że w przyszłości odczuwa się efekt tej inwestycji. W mojej opinii warto zaufać tej firmie.
Awatar użytkownika
kenia
Posty: 89
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:40

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: kenia »

Rekuperacja wiąże się ze sporymi nakładami finansowymi, jednak biorąc pod uwagę zalety z niej płynące, warto moim zdaniem rozważyć opcję wdrożenia systemów rekuperacji do swojego domu. Czytałam na https://bautherm-rekuperacja.pl/rekuperacja/, że dzięki owemu rozwiązaniu, można oszczędzić aż w 30% na ogrzewaniu i zużyciu energii elektrycznej. W zależności od potrzeb, pozwala skutecznie schładzać, lub grzać pomieszczenie. Ponadto, warto wziąc pod uwagę fakt, że rekuperacja znacznie podnosi wartość lokalu.
Awatar użytkownika
praktyk89
Posty: 142
Rejestracja: 09 kwie 2019, 21:58

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: praktyk89 »

Bardzo dobre opinie krążą również o firmie https://bartoszwentylacja.com.pl/o-nas/ ... ja-krakow/ z tego co czytałem głównie dzięki sporemu doświadczeniu, wiele lat w branży i umiejętność pomocy na każdym etapie od momentu projektowania, budowy aż do uruchomienia systemu wentylacji. Firma stawia na nowoczesne systemy wentylacji mechanicznej, która doskonale poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach, sprawia też że lustro w łazience nie powinno już parować.
Awatar użytkownika
soltar
Posty: 173
Rejestracja: 10 gru 2019, 9:27

Re: Rekuperacja Opole

Post autor: soltar »

Bardzo dobrą firmą z Opola, która zajmuje się wykonywaniem systemów wentylacji z rekuperacją jest http://ventus.info.pl/ Sam korzystałem z ich usług i mogę powiedzieć że warto się do nich zgłosić. Rekuperacja to duża oszczędność.
Awatar użytkownika
Domek
Posty: 157
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:24

Re: centrumrekuperacji.pl opinie

Post autor: Domek »

W mojej opinii jeżeli będziecie szukali ciekawych propozycji i podpowiedzi w zakresie rekuperacji to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez - https://remont.biz.pl/rekuperacja/ w przypadku których będziecie mogli liczyć na uczciwe podejście obsługi, dobry kontakt i też wiele możliwości również przy wyborze samego rekuperatora idealnego do konkretnych potrzeb.
ODPOWIEDZ