Niezbędniki do łazienki

Tutaj dowiesz się, jak wybrać najłatwiejsze w czyszczeniu płytki, gdzie najtaniej kupić baterię do prysznica. Znajdziesz też mnóstwo inspiracji na urządzenie małej, funkcjonalnej łazienki.
Awatar użytkownika
Adriana78
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2021, 8:18

Niezbędniki do łazienki

Post autor: Adriana78 »

Jakie akcesoria są waszym zdaniem niezbędne w łazience? Wiadomo, że takie produkty jak dozowniki na mydło czy różnego rodzaju uchwyty i wieszaki to obowiązkowe elementy, ale może jest coś jeszcze, co uważacie za istotne? Niektórzy w łazience posiadają śmietniki, inni ich nie potrzebują. Gusta są różne, prawda?
Bażant

Re: Niezbędniki do łazienki

Post autor: Bażant »

Z całą pewnością samo mydło jest jednym z najważniejszych elementów w naszej łazience i ja jestem zdania, że na pewno warto jest używać dobrego jakościowo. Przy okazji polecam również każdemu dozownik do mydła https://calde.pl/dozownik-do-mydla gdyż jest to bardzo dobre rozwiązanie.
małgosia1

Re: Niezbędniki do łazienki

Post autor: małgosia1 »

Pomyśl też o zakupie sprawdzonych sprzętów AGD do łazienki. Ja mam u siebie pralkę Electrolux Perfect Care i jestem z niej bardzo zadowolona. Na dodatek czas prania jest bardzo krótki - posiada program na 59 minut. Ma też dużo funkcji, które dodatkowo dbają o jakość tkanin.
nowakalicja

Re: Niezbędniki do łazienki

Post autor: nowakalicja »

Myślicie, że dozownik płynu do dezynfekcji jest potrzebny w łazience w biurze? Wiadomo, że w dzisiejszych czasach płyny do dezynfekcji są w każdym pomieszczeniu, więc czy musi być taki dozownik także w łazience?
ODPOWIEDZ