zmywarka

Radzimy, jak praktycznie i stylowo urządzić wnętrza, wybrać meble i sprzęty kuchenne. Projektowanie, sklepy meblowe i wyposażenie domu nie mają przed nami tajemnic!
Awatar użytkownika
petrova
Posty: 54
Rejestracja: 14 cze 2019, 10:45

zmywarka

Post autor: petrova »

Liczę na waszą podpowiedź, chcę kupić nową zmywarkę, wymagania ma być spora, bo dużo gotuję, piekę i pewnie dziennie będzie miała co robić. Pomyślałam o electrolux i ich modelu maxiFlex, ma 3 kosze w tym 1 spory na różne akcesoria, noże, sztućce, zawsze to nie tracę miejsca w pozostałych koszach.
zazuśka

Re: zmywarka

Post autor: zazuśka »

petrova pisze: ↑14 cze 2019, 13:10 Liczę na waszą podpowiedź, chcę kupić nową zmywarkę, wymagania ma być spora, bo dużo gotuję, piekę i pewnie dziennie będzie miała co robić. Pomyślałam o electrolux i ich modelu maxiFlex, ma 3 kosze w tym 1 spory na różne akcesoria, noże, sztućce, zawsze to nie tracę miejsca w pozostałych koszach.
Myślę, że MaxiFlex to dobry wybór, sama taką mam i faktycznie jest pojemna, mieści nawet blachę z piekarnika.
Kolińska

Re: zmywarka

Post autor: Kolińska »

Podrzucam Wam linka do tego poradnika - https://www.oleole.pl/artykuly/wszystki ... rac-.bhtml Poczytajcie sobie . Takie poradniki/rankingi bywają naprawdę pomocne w wyborze sprzętu. Ja zawsze zanim coś kupię to wcześniej w necie wyczytam dokładnie, w ciemno nie lubię zakupów.
pączka

Re: zmywarka

Post autor: pączka »

zazuśka pisze: ↑31 mar 2021, 15:57
petrova pisze: ↑14 cze 2019, 13:10 Liczę na waszą podpowiedź, chcę kupić nową zmywarkę, wymagania ma być spora, bo dużo gotuję, piekę i pewnie dziennie będzie miała co robić. Pomyślałam o electrolux i ich modelu maxiFlex, ma 3 kosze w tym 1 spory na różne akcesoria, noże, sztućce, zawsze to nie tracę miejsca w pozostałych koszach.
Myślę, że MaxiFlex to dobry wybór, sama taką mam i faktycznie jest pojemna, mieści nawet blachę z piekarnika.
A ta MaxiFlex występuje też w wersji Slim prawda? nie mam miejsca na dużą zmywarkę, a zależy mi na sprzęcie od Electroluxa.
Koleś

Re: zmywarka

Post autor: Koleś »

Miałem ten sam problem, że nie wiedziałem, jak odpowiednio dbać o czystość zmywarki. Dowiedziałem się, że jest specjalna chemia do zmywarek. Po jej użyciu, moja zmywarka w środku wyglądała jak nowa :) Naczynia przestały mieć smugi i zły zapach z środka przestał się wydobywać ;)
zezuśka

Re: zmywarka

Post autor: zezuśka »

pączka pisze: ↑02 maja 2021, 21:06
zazuśka pisze: ↑31 mar 2021, 15:57
petrova pisze: ↑14 cze 2019, 13:10 Liczę na waszą podpowiedź, chcę kupić nową zmywarkę, wymagania ma być spora, bo dużo gotuję, piekę i pewnie dziennie będzie miała co robić. Pomyślałam o electrolux i ich modelu maxiFlex, ma 3 kosze w tym 1 spory na różne akcesoria, noże, sztućce, zawsze to nie tracę miejsca w pozostałych koszach.
Myślę, że MaxiFlex to dobry wybór, sama taką mam i faktycznie jest pojemna, mieści nawet blachę z piekarnika.
A ta MaxiFlex występuje też w wersji Slim prawda? nie mam miejsca na dużą zmywarkę, a zależy mi na sprzęcie od Electroluxa.
tak, występuje też w wersji, slim na pewno coś znajdziesz do swojej kuchni, electrolux ma świetne urządzenia AGD, myślę że będziesz zadowolona
amiś23

Re: zmywarka

Post autor: amiś23 »

Koleś pisze: ↑23 maja 2021, 20:20 Miałem ten sam problem, że nie wiedziałem, jak odpowiednio dbać o czystość zmywarki. Dowiedziałem się, że jest specjalna chemia do zmywarek. Po jej użyciu, moja zmywarka w środku wyglądała jak nowa :) Naczynia przestały mieć smugi i zły zapach z środka przestał się wydobywać ;)
wow, dzieki za informację :)
-
klinika aborcyjna Czechy
ODPOWIEDZ