Unikalny projekt kuchni

Radzimy, jak praktycznie i stylowo urządzić wnętrza, wybrać meble i sprzęty kuchenne. Projektowanie, sklepy meblowe i wyposażenie domu nie mają przed nami tajemnic!
Awatar użytkownika
Kazimiera_83
Posty: 11
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:35

Unikalny projekt kuchni

Post autor: Kazimiera_83 »

Unikalny projekt kuchni to coś w co warto zainwestować. Dlatego poszukuję firmy, która wykona dla mnie idealny projekt kuchni i weźmie pod uwagę wszystkie moje oczekiwania. Myślałem nad tym, żeby zgłosić się do baumcentrum.pl. Macie jakieś zdanie na temat tej firmy?
Awatar użytkownika
wirgiliusz_93
Posty: 16
Rejestracja: 13 kwie 2019, 8:11

Re: Unikalny projekt kuchni

Post autor: wirgiliusz_93 »

Korzystałem z jej usług i mogę Ci ją szczerze polecić. Baumcentrum to rzetelna firma, która do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Dzięki niej mam moją wymarzoną kuchnię https://baumcentrum.pl/oferta/projektowanie-mebli/ - dokładnie w takich kolorach i wzorach jak chciałem.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 31
Rejestracja: 20 sty 2020, 7:41

Re: Unikalny projekt kuchni

Post autor: paulinabb »

Unikalny projekt kuchni to zadanie, które należy zlecić doświadczonemu projektantowi, architektowi wnętrz. Jestem co do tego pewna, ponieważ sama skorzystałam z takich usług. Moim marzeniem była kuchnia w stylu rustykalnym, a więc wnętrze z drewnem, cegłą na ścianie i urokliwych meblach kuchennych. Dziś cieszę się fantastyczną, unikalną kuchnią, którą każdy gość jest zachwycony :D
ODPOWIEDZ