Dodatki do kuchni

Radzimy, jak praktycznie i stylowo urządzić wnętrza, wybrać meble i sprzęty kuchenne. Projektowanie, sklepy meblowe i wyposażenie domu nie mają przed nami tajemnic!
Awatar użytkownika
Konstancja94
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2022, 13:01

Dodatki do kuchni

Post autor: Konstancja94 »

Urządzam właśnie swoją kuchnię i powiem Wam szczerze, że nie sądziłam, że będzie mi to sprawiało taką frajdę. A jakiś czas temu wkręciłam się w samodzielne pieczenie chleba, więc stawiam też na takie produkty jak koszyk do wyrastania chleba, nóż do krojenia chleba. Jeszcze trochę i będę myślała o tym, żeby otworzyć własną piekarnię, bo naprawdę sprawia mi to ogromną frajdę ;)
motofan2

Re: Dodatki do kuchni

Post autor: motofan2 »

Konstancjo, wcale się nie dziwię, że urządzanie kuchni stało się dla Ciebie fascynujące. Niedawno znalazłem się w podobnej sytuacji. Generalnie aranżacja wszystkich pomieszczeń w moim domu sprawiła mi mega przyjemność. W końcu nie ma to jak mieszkać po swojemu;) Jeśli wciąż kupujesz dodatki związane z pieczeniem lub przechowywaniem chleba a także inne rzeczy przydatne w kulinarnym królestwie, koniecznie zajrzyj do sklepu Indelo. Znajdziesz tu wszystko co niezbędne zarówno w domowej kuchni jak i w gastronomii a także inne przedmioty związane z wyposażeniem wnętrz, takie jak np. tekstylia, oświetlenie, dekoracje a nawet meble.
Awatar użytkownika
piasia
Posty: 106
Rejestracja: 30 kwie 2019, 14:51

Re: Dodatki do kuchni

Post autor: piasia »

Właśnie widziałam koszyki do wyrastania chleba w tym sklepie https://www.domowaspizarnia.pl/pl/c/DO- ... CHLEBA/230 . Nie miałam jeszcze okazji piec samodzielnie pieczywa ale ceny w piekarniach coraz częściej mnie do tego zachęcają. Do tego smak też mam wrażenie, że się zmienia na niekorzyść. A przygotowywanie chleba w domu może być też tańszym rozwiązaniem.
Wioletaa

Re: Dodatki do kuchni

Post autor: Wioletaa »

Hej! Ktoś poleci ręczniki w odcieniach zieleni, zwłaszcza oliwkowej https://firanybachowice.pl/121-reczniki ... e-oliwkowe ? Jakie cechy są ważne przy wyborze?
ODPOWIEDZ