Przydomowa oczyszczalnia - warto?

Awatar użytkownika
Ingryda
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2020, 14:23

Przydomowa oczyszczalnia - warto?

Post autor: Ingryda »

Co sądzicie na temat budowy przydomowej oczyszczalni ścieków? Warto zainwestować w takie rozwiązanie?
Awatar użytkownika
Bożydar_98
Posty: 4
Rejestracja: 02 kwie 2020, 18:05

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

Post autor: Bożydar_98 »

To nie tylko bardzo ekologiczne, ale i tanie w eksploatacji, więc inwestycja zwraca się bardzo szybko. Gdybyś szukała fachowców, którzy podjęliby się budowy takiej oczyszczalni, to polecam biohydrosystem.pl. Robią tani i dobrze ;)
DawidŁącki

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

Post autor: DawidŁącki »

Ja uważam, że jest to bardzo nowoczesne, funkcjonalne i wygodne rozwiązanie. Osobiście zamówiłem przydomową oczyszczalnię ścieków od firmy https://www.instalator-bytom.pl. Zbiornik posiada pojemność 2000l i jest przeznaczony dla 5 osób. Jestem bardzo z niego zadowolony.
Awatar użytkownika
vovin
Posty: 120
Rejestracja: 16 kwie 2020, 22:09

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

Post autor: vovin »

Warto, zdecydowanie warto, bo przydomowe oczyszczalnie to super rozwiązanie, macie oszczędności i jeszcze dbacie o środowisko, no w każdym razie dla mnie ekologia jest ważna. Wybraliśmy EKO-BIO 2500 z łódzkiej firmy https://oczyszczalnia.net/oczyszczalnie-biologiczne/ i ten wybór bardzo nam odpowiada. Oczyszczalnia działa jak należy, jest mało wymagająca w obsłudze a oczyszczonej wody używamy do podlewania ogrodu, także zdecydowanie mogę wam ją doradzić.
Zełkon

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

Post autor: Zełkon »

Moim zdaniem zdecydowanie warto, jak tylko jest wszystko odpowiednio wykonane, bez problemu będziemy mogli się cieszyć sporą ekologią na naszym podwórku. Można zdecydowanie podjąć tu współpracę z https://www.kamar-garwolin.pl/uslugi/pr ... ie-sciekow. Firma ma bardzo duże doświadczenie, dysponuje wiedzą i narzędziami, więc spokojnie może się podjąć wykonania każdego zlecenia
daliń

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

Post autor: daliń »

Prosto i szybko, tak, opłaca się. My zdecydowaliśmy się na opcję zaprojektowania naszej oczyszczalni do naszych potrzeb. Tym zajęła się firma EnEko http://eneko.com.pl/oferta/projektowanie/ w Gliwicach. Oni ją zaprojektowali, wykonali i zamontowali. Wszystko kompleksowo, w dobrej cenie, całkiem szybko i porządnie, bo oczyszczalnia działa niezawodnie. Szczerze ich polecam także jeżeli macie mniejsze wymagania i chcecie kupić gotowy produkt, bo maja u siebie w ofercie także gotowe oczyszczalnie przydomowe bardzo dobrej jakości.
Rafał

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

Post autor: Rafał »

Ja uważam że warto mieć takie przydomowe oczyszczalnie. Czytałam o tym na stronie https://biofos.pl to firma która oferuje preparaty i różnego rodzaju produkty biologiczne do oczyszczania i chronienia takich przydomowych oczyszczalni. Sprawdźcie bo to naprawdę dobra i atrakcyjna oferta. Ja sam zamawiam u nich preparaty bo się sprawdzają.
Joceś

Re: Przydomowa oczyszczalnia - warto?

Post autor: Joceś »

To na pewno będziecie potrzebowali dobrej jakości produktów i bakterii które skutecznie będą działały w zakresie przyspieszenia procesy rozkładu i upłynniania ścieków, aby nie było później problemów z drenażem to tutaj jak najbardziej polecam sprawdzić markę Biofos https://sklepinco.pl/marka/biofos/ w której znajdziecie specjalne produkty tego typu, które również skutecznie się sprawdzą w zakresie szampa. No i też skład nie pozostawia zastrzeżeń :)
ODPOWIEDZ