Oczyszczalnia a ekologia

Awatar użytkownika
oda-87
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2020, 15:36

Oczyszczalnia a ekologia

Post autor: oda-87 »

Słyszał ktoś z was o przydomowych oczyszczalniach ścieków? Ich budową zajmuje się między innymi firma biohydrosystem.pl. Mam plan zainwestować w taką oczyszczalnię, bo jest ponoć o wiele bardziej przyjazna dla środowiska.
Awatar użytkownika
Bolebor60
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2020, 23:41

Re: Oczyszczalnia a ekologia

Post autor: Bolebor60 »

Bio Hydro System buduje solidne oczyszczalnie, więc mogę ich polecić. Zawsze doradzają optymalne rozwiązanie dla danego gospodarstwa. Taka instalacja jest też tania w eksploatacji i bardzo wygodna w obsłudze.
Awatar użytkownika
dannika
Posty: 200
Rejestracja: 30 wrz 2019, 18:49

Re: Oczyszczalnia a ekologia

Post autor: dannika »

Dokładnie, przydomowe oczyszczalnie ścieków to fantastyczna sprawa. Są ekologiczne, oczyszczonej wody używacie do podlewania ogrodu no i wychodzi to taniej niż szambo bo osad wybieracie rzadziej, także ma to same plusy. Nasza przydomowa oczyszczalnia ścieków pochodzi od EKO-BIO https://oczyszczalnia.net/ z łódzkiego, jest solidna, dobrze działa no i u nich nie przepłaciliśmy.
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 367
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21
Kontakt:

Re: Oczyszczalnia a ekologia

Post autor: mayczak »

Ja niestety nie mam.
___
rzeczywistość wirtualna Katowice
erilć

Re: Oczyszczalnia a ekologia

Post autor: erilć »

Jeżeli planujecie wybudować własną oczyszczalnię to musicie jeszcze rozejrzeć się za firmą, która wam zaprojektuje instalację wodną i kanalizacyjną dla niej. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.profim.net.pl/ Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.
bałwanki00

Re: Oczyszczalnia a ekologia

Post autor: bałwanki00 »

Sporo w rozwiązaniach ekologicznych ma do powiedzenia również fotowoltaika - to w pełni darmowy prąd. Dobrze dobiorą oraz zaprojektują nam instalacje z https://ekofachowcy.pl/ . Znajdziemy tam namiary do najlepszych firm w branży, jak widać opłaca się być fachowcem, współpraca z takimi firmami i zamontowanie fotowoltaiki to czysta przyjemność.
ekosyśtem32

Re: Oczyszczalnia a ekologia

Post autor: ekosyśtem32 »

Na stronie fotowoltaika warszawa dotacje pomogą z całą dokumentacją potrzebną do uzyskania dofinansowania, zajmą się również montażem instalacji fotowoltaicznej, możesz skorzytsać z oferty kierowanej do prywatnych inwestorów, firm, czy rolnictwa. Polecam bardzo zainteresowanym sama skorzytsałam
użytkownika33

We must fight and punish, punish harshly!

Post autor: użytkownika33 »

Radimov insulted the refereeing panel, super league was removed, but then he again entered the sports core. After the match, Radimov entered the referee's room, obscenely insulting the match inspector. The president of the Tver club, Ajoev, and the sports director, Panfilov, entered the referee's room without permission. Ajoev insulted and threatened the judging panel. Radimov was disqualified for five matches and fined 50 thousand rubles for insult, entering the referee room and non-execution of sanctions. "Tver" - for failure to ensure security was fined 50 thousand and one match on a neutral field.
błahy

Re: Oczyszczalnia a ekologia

Post autor: błahy »

Uważam tak jak moi poprzednicy :) jeśli ekologiczne rozwiązania, to fotowoltaika wchodzi na szczyty! Cieszy mnie to, że coraz więcej osób inwestuje w to rozwiązanie. Sam mam panele na dachu mojego rodzinnego domu. Namówił mnie znajomy kilka lat temu, wynająłem więc firmę PV Projekt, którzy zajęli się montażem i teraz co... oszalałem na punkcie rozwiązań OZE ;)
jaskóła

Re: Oczyszczalnia a ekologia

Post autor: jaskóła »

Przydomowa oczyszczalnia ścieków to świetne rozwiązanie, ale nie każdy może sobie na to pozwolić. Nadal bardzo dużo osób mieszkających w domach jednorodzinnych ma na podwórku szamba. Aby zwiększyć wydajność takiego szamba, zniwelować toksyny i nieprzyjemne zapachy, warto zainwestować w dobrej jakości bakterie. Sama je kupuję w tym sklepie https://www.target.com.pl/.
małek

Re: Oczyszczalnia a ekologia

Post autor: małek »

W mojej ocenie, świetne warunki jeśli chodzi o OZE oraz ogólnie: źródła odnawialnej energii ma respect energy gdzie znajdziecie świetną ofertę, związaną z zieloną energią. Uważam, iż warto ich sprawdzić, ponieważ mają najkorzystniejszą ofertę w moim mniemaniu.
Piotr 125

Re: Oczyszczalnia a ekologia

Post autor: Piotr 125 »

uważam że oczyszczalnię i ekologię możemy połączyć polecam market chemko bo mają na miejscu miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz listew mat taśm foli cedzaków przecinaków sekatorów nasion ogrodowych mebli ogrodowych altan ogrodowych kompresorów lamp luster podświetlanych artykułów tekstylnych ściernych metalowych i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl
Marikka

Re: Oczyszczalnia a ekologia

Post autor: Marikka »

Szukając sposobów na zmniejszenie śladu węglowego, na większą świadomość o ekologii, warto rozpocząć od podstaw-opakowań. Dlatego też producent opakowań ekologicznych, umożliwia firmom wprowadzenie zielonych zmian, które mają realny wpływ na ochronę naszej planety. Tutaj https://www.efekt.eu/oferta/rozne sprawdzicie ich pełną ofertę.
ODPOWIEDZ