Grupy MG PROJEKT

Przed, po i w trakcie budowy, projekty, ekipy, technologie, materiały.
Awatar użytkownika
abba
Posty: 45
Rejestracja: 07 sie 2019, 10:12

Grupy MG PROJEKT

Post autor: abba »

Witajcie, jestem tu jakiś czas i fajnie jest się pochwalić, w końcu zaczynamy z własnym mieszkaniem. Mam nadzieję, że uda sie do końca roku coś już zadziałać. Pytanie tylko, jaki projekt wybrać? I czy wykorzystać do tego grupy https://www.facebook.com/pg/mgprojekt/g ... e_internal od MG Projekt?
Awatar użytkownika
sumire
Posty: 19
Rejestracja: 24 paź 2019, 16:29

Re: Grupy MG PROJEKT

Post autor: sumire »

Na pewno ja CI nie powiem, jaki masz projekt wybrać, bo nie wiem, jakie masz preferencje, jak dużego domu potrzebujesz. Ale od MG Projekt warto kupować, znają się na rysunkach. A co do grup , to ja jestem na 2. Zapisałam się, zapytałam i nawet sama pracownia mi odpisała. Także moim zdaniem warto z nich skorzystać, zwłaszcza że są za darmo.
Awatar użytkownika
cukrowa
Posty: 52
Rejestracja: 09 sie 2019, 14:49

Re: Grupy MG PROJEKT

Post autor: cukrowa »

Dokładnie, projekt to pod siebie musicie wybrać, ale z tymi grupami to dobry pomysł. Sama się wpiszę do tych, które mnie interesują.
Piotr 125

Re: Grupy MG PROJEKT

Post autor: Piotr 125 »

uważam że grupy MG projekt robią dobre projekty polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz płyt kartonowo gipsowych uszczelek cementów kotew żyrandoli luster podświetlanych i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl
ODPOWIEDZ