Biuro tłumaczeń

Ekologiczne rozwiązania do Twojego domu i ogrodu, zdrowie, medycyna naturalna, naturalne kosmetyki. Masz pytanie związane z tematem eko? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Domanaa
Posty: 133
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:14

Biuro tłumaczeń

Post autor: Domanaa »

Dosyć pilnie potrzebny mi jest Tłumaczenia Chorwacki , bo tłumaczyć trzeba kilka dokumentów. Wiem, ze sam sobie z tym nie poradze i potrzebuje do tego specjalistów. Podpowiedzcie gdzie szukać?

azithromycin 500 mg

Awatar użytkownika
Malvinka
Posty: 65
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:33

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Malvinka »

W internecie można znaleźć dosłownie wszystko. Ja tak znalazłam biuro tłumaczeń http://www.sct-tlumaczenia.pl i tu zdecydowałam się na przetłumaczenie dokumentów firmowych. Firma pomaga w każdym przypadku. Dlatego też myślę, że warto zapoznać się z ich szeroką ofertą.

Awatar użytkownika
borys
Posty: 26
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:43

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: borys »

Biuro tłumaczeń w wielu przypadkach jest naprawdę konieczne. Sam korzystałem z usług takiego, po tym jak okazało się że nie poradzę sobie z tłumaczeniem. Próbowałem ponieważ znam język na który trzeba było przełożyć pismo. Znalazłem nawet materiały pomocnicze tutaj http://pingulingo.pl/ . Jednak do przetłumaczenia dokumentu branżowego potrzeba jest dużo większa wiedza. Bałem się, że będą nanoszone korekty a tego chciałem uniknąć.

humavit odchudzanie

ODPOWIEDZ