Realistyczny projekt domu

Przed, po i w trakcie budowy, projekty, ekipy, technologie, materiały.
Awatar użytkownika
Elmira88
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2021, 20:07

Realistyczny projekt domu

Post autor: Elmira88 »

Hejka! Czy wy też macie tak, że widząc projekt dowolnego wnętrza, nie potraficie wyobrazić go sobie w rzeczywistości? Na szczęście coraz więcej pracowni projektowych realizuje też wizualizacje domów 3D. Dla mnie to idealne rozwiązanie, a dla was?
amiś23

Re: Realistyczny projekt domu

Post autor: amiś23 »

Elmira88 pisze: ↑12 sie 2021, 4:16 Hejka! Czy wy też macie tak, że widząc projekt dowolnego wnętrza, nie potraficie wyobrazić go sobie w rzeczywistości? Na szczęście coraz więcej pracowni projektowych realizuje też wizualizacje domów 3D. Dla mnie to idealne rozwiązanie, a dla was?
Nie wiedziałam, dobrze, że zobaczyłam na forum
klinika aborcyjna Czechy
adaśko

Re: Realistyczny projekt domu

Post autor: adaśko »

Przyznam szczerze, że mi bardzo do gustu przypadł ten projekt domu: https://www.mgprojekt.com.pl/riwiera i mam zamiar go zakupić. Nie wiem, czy korzystaliście z oferty tej firmy, ale posiadają fantastyczne projekty. Ichniejszy wachlarz ofertowy nie ogranicza się tylko do kilku projektów. Warto sprawdzić ich stronkę.
Awatar użytkownika
Malvinka
Posty: 46
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:33

Re: Realistyczny projekt domu

Post autor: Malvinka »

Wizualizacje pomagają w podjęciu decyzji to na pewno. Ja dlatego też oglądałam gotowe projekty domów z firmy Archon. Mają dużo zdjęć, właśnie wizualizacje, a na fb pełno grup dotyczących konkretnych projektów, gdzie ludzie wrzucają zdjęcia swoich domów i wymieniają się poradami.
moiłł

Re: Realistyczny projekt domu

Post autor: moiłł »

My mieliśmy realistyczny projekt wnętrza, ale nie tylko. Ogólnie skorzystaliśmy z usług Biura Obsługi Inwestycji pana arch. Blazy https://blazy.com.pl/#projekty z Tarnowskich Gór. To specjalista, który wykonał projekt naszego domu do jego budowy, a później właśnie jeszcze wnętrza, wszystko z wizualizacjami, które były realistyczne i dobrze pokazały nam, jak nasz dom będzie wyglądał. Ten architekt jest kompetentny, terminowy, ma korzystne ceny, polecam.
Piotr 125

Re: Realistyczny projekt domu

Post autor: Piotr 125 »

uważam że realistyczny projekt domu powinien być dobrze przemyślany polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz donic doniczek motyk grabi łopat szpadli pustaków cementów szczotek szufelek obrusów cerat i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl
ODPOWIEDZ