Dom blisko natury

Przed, po i w trakcie budowy, projekty, ekipy, technologie, materiały.
Awatar użytkownika
Mojmierz1985
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2021, 17:50

Dom blisko natury

Post autor: Mojmierz1985 »

Cześć wszystkim. Jeśli mielibyście zamieszkać w domu blisko natury, to jaką lokalizację byście wybrali? Mnie szalenie podobają się domki jednorodzinne w Nadarzynie. Wyglądają dokładnie tak, jak chciałbym, żeby wyglądał mój dom. Uważam też, że lokalizacja i otoczenie są świetne. Dajcie znać, co wy myślicie ;)
Awatar użytkownika
Żona
Posty: 357
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Dom blisko natury

Post autor: Żona »

Mi również marzy się wyprowadzka do nowego domu, najpierw jednak musze wybrać jego projekt. Widziałam ostatnio sporo fajnych nowości w ofercie Pracowni Architektonicznej MG Projekt na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/nowosci-mgprojekt. Czy ktoś z Was zamawiał może projekt swojego domu właśnie w tej Pracowni? I jak, byliście zadowoleni ze współpracy?
Patoźi

Re: Dom blisko natury

Post autor: Patoźi »

Rzeczywiście przy budowie domów współpracuje się z różnego rodzaju wypożyczalniami, które dostarczają sprzęt. Ja mogę zostawić namiar do wypożyczalni szalunków, rusztowań. Kontakt https://www.novarent.pl/. Oferta bardzo dobra, rusztowania stabilne, proste w montażu, optymalne pod względem jakości. Wyjątkowo dobrze się na nich pracuje

chelat manganu
Piotr125

Re: Dom blisko natury

Post autor: Piotr125 »

uważam że fajnie jest mieć dom blisko natury jeśli chcemy dobrego wyciszenia polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz styropianów pędzli kompresorów łopat szpadli mebli ogrodowych śrubokrętów obcęgów szlifierek artykułów BHP środków HG żarówek zlewów nasion ogrodowych klei farb pap pianek gipsów betonów detergentów i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl
ODPOWIEDZ