Twoje-okna-szczecin - opinie

Przed, po i w trakcie budowy, projekty, ekipy, technologie, materiały.
Awatar użytkownika
Edwin82
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2020, 15:43

Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Edwin82 »

Witajcie! W tym roku spełniam swoje wielkie marzenie i buduję dom. Po latach mieszkania w centrum miasta, przenoszę się na przedmieścia. Jestem na etapie wyboru firmy do montażu wszystkich okien i drzwi wejściowych. Szukając firm na tym obszarze trafiłem na stronę twoje-okna-szczecin.pl. Jestem ciekawy Waszych opinii. Czy ktoś z Was korzystał z usług tej firmy?
Awatar użytkownika
Larisa93
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2020, 0:49

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Larisa93 »

Montowali u nas drzwi antywłamaniowe. To solidna firma, z bardzo dobrą obsługą techniczną. Bardzo szybko zrealizowali zamówioną usługę zgodnie z zamówieniem. Jak dla mnie na plus.
Awatar użytkownika
Remigiusz_62
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2020, 6:49

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Remigiusz_62 »

Polecił mi ich znajomy i bardzo cieszę się, że podjąłem z nimi współpracę. Realizowali u mnie dużą usługę montażu drzwi i okien PCV. Jako pierwszy plus muszę wskazać, że współpracują z producentem DRUTEX, a to bardzo dobra firma. W kwestii samej realizacji wykonali wszystko perfekcyjnie, dlatego śmiało mogę ich polecić.
Awatar użytkownika
Delinda
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2020, 9:40

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Delinda »

Z mojego punktu widzenia są solidną firmą już na etapie doradztwa. Dzięki nim zdecydowałam się na nowoczesne i energooszczędne OKNO PCV IGLO ENERGY. Krótkie terminy realizacji, szybki montaż. Jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Weronika1984
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2020, 18:04

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Weronika1984 »

Przy montażu okien zdecydowałam się również na bramę garażową. Moją to również w swojej ofercie. Wybrałam bramę garażową rolowaną z napędem. Wszystko działa bez zarzutu, a w razie potrzeby mają też profesjonalną pomoc techniczną.
Awatar użytkownika
Dobrogost
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2020, 16:10

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Dobrogost »

Znam ich od dawna i korzystałem już kilkukrotnie z ich oferty. W wakacje zamówiłem u nich montaż rolet wraz z pełną automatyką i sterowaniem. Mają wysokość jakość produktów, wiele lat doświadczenia i bardzo miłą obsługę!
Awatar użytkownika
emir_95
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2020, 10:09

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: emir_95 »

Firma Twoje Okna jest rozchwytywana na terenie Pomorza Zachodniego. Z tego co słyszałam, to dla klientów indywidualnych rocznie wykonują około 1000 zamówień. Na mnie robi to bardzo duże wrażenie.
Awatar użytkownika
Bartlomieja_76
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2020, 13:03

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Bartlomieja_76 »

W mojej firmie kompleksowo zajęli się systemem oddymiającym i PPOŻ. Po satysfakcjonującej współpracy poleciłam ich znajomym, którzy również byli bardzo zadowoleni.
Awatar użytkownika
Zaira
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2020, 14:34

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Zaira »

Muszę się pochwalić ich nietypową realizacją, jaką są ogrody zimowe. To od dawna było moje wielkie marzenie, które udało mi się z wielkim sukcesem zrealizować dzięki ich fachowej i profesjonalnej obsłudze. Także oprócz samych okien można z nimi współpracować na wielu płaszczyznach :)
Awatar użytkownika
Radogost_87
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2020, 9:11

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Radogost_87 »

Doradztwo na najwyższym poziomie, super produkty i szybka realizacja. To tylko kilka powodów, dla których wszystkim serdecznie polecam firmę Twoje-okna-szczecin.pl
Awatar użytkownika
sabrina-64
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2020, 5:47

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: sabrina-64 »

U mnie zrealizowali projekt okien drewniano-aluminiowych. To super połączenie trwałości aluminium i estetyki drewna. 10/10!
Awatar użytkownika
Marceli_99
Posty: 2
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:39

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Marceli_99 »

Zdecydowałem się na system okienny IGLO5 Classic z zewnętrznym systemem uszczelniania. To był trafiony wybór!
Awatar użytkownika
Roma
Posty: 2
Rejestracja: 21 wrz 2020, 21:47

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Roma »

U mnie w komplecie do okien wybrałam również drzwi PCV IGLO 5. Moje poprzednie tego typu drzwi były bardzo awaryjne, tutaj jak do tej pory mogę się pochwalić że działają bez zarzutu, a cały montaż został zrealizowany bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
amelia67
Posty: 2
Rejestracja: 17 lip 2020, 6:48

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: amelia67 »

Wielką zaletą tej firmy jest tak duży wybór systemów okiennych, które zostaną profesjonalne dobrane do Twoich wymagań, oczekiwań i potrzeb. Chętnie skorzystam z ich usług również w przyszłości min. kiedy będę wymieniał bramę garażową.
Awatar użytkownika
Łazarz-69
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2020, 4:59

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Łazarz-69 »

Też miałem ciężki orzech do zgryzienia przy wyborze okien, ale ostatecznie zdecydowałem się na okna IGLO ENERGY Classic, które są autorskim produktem firmy DRUTEX. Współpraca z firmą Twoje Okna była na najwyższych poziomie, wszystko zrealizowane zgodnie z zamówieniem. Polecam
LIść.

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: LIść. »

Na etapie budowy domu też mieliśmy pewne problemy z doborem odpowiednich okien. Mieliśmy spore wymagania, do tego potrzebne nam były bardzo wytrzymałe ramy, które zapewnią nam i bliskim odpowiednie bezpieczeństwo – takie same modele wybraliśmy zarówno w firmie, jak i w domu. Postawiliśmy ostatecznie na okna z oferty https://dwd.pl/ :)

Przekonała nas właśnie jakość, bardzo dobre opinie i konkurencyjne ceny.
łucja

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: łucja »

Ja zamawiałam w salonie Eko-Dom na Struga 5 w Szczecinie. Bardzo mili i pomocni sprzedawcy. Doradzili mi okna energooszczędne do domu, bo teraz to już praktycznie standard szczególnie w nowym budownictwie, a nasz dom zaczęliśmy budować na początku roku. Gdyby nie pandemia to byśmy już wiosną się wprowadzili, ale niestety trochę się to wydłuży.
Arantaś

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Arantaś »

Ja jestem zdania, że już na etapie budowy, kiedy zamawia się okna do domu, warto zamówić też od razu rolety zewnętrzne To nie tylko wygoda, ale i oszczędność. My tak zrobiliśmy, wszystko zamówiliśmy w jednym miejscu, w "Twoje Okna", w Szczecinie. To był dobry pomysł, jestem zadowolona.

na oczyszczenie organizmu
Maryniś

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Maryniś »

Zgadzam się, że Twoje Okna Szczecin są miejscem, do którego warto wybrać się na etapie budowy domu lub jego remontu. Świetna jakość, bardzo przystępne ceny. Dziękuję za ich polecenie i ja również rekomenduję wśród moich znajomych.
Możesz

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Możesz »

Od zeszłego roku planowaliśmy zmienić naszą bramę do garażu, szukaliśmy opinii, porównywaliśmy różne ceny i jeśli chodzi o bramy garażowe to w Twoje Okna Szczecin mieli naprawdę dobrą cenę na bramę, którą chcieliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni, działa bez zarzutu, wygląda pięknie.
Karaś

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Karaś »

Wymienialiśmy ostatnio okna. Wybraliśmy na okna drewniane. Firma Twoje Okna Szczecin świetnie się spisała. Okna są wysokiej jakości, naprawdę szczelne i ładne. Polecam.
ośka

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: ośka »

Ja kupowałam jakiś czas temu w Twoje Okna Szczecin okna do mojego nowo budowanego domu. Postawiłam jednak na nowość czyli okna drewniano-aluminiowe. Są świetne. Wielki plus za cenę i termin realizacji.
średnik

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: średnik »

Pomimo początkowych niepewności zdecydowałam się zamówić w Twoje Okna Szczecin żaluzje plisowane i jestem nimi zachwycona. Jakością wykonania, funkcjonalnością i ceną. Naprawdę polecam, jeśli ktoś tak jak się zastanawia, to naprawdę nie ma co się zastanawiać tylko zamawiać:) Będzie zadowoleni.
kraśny

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: kraśny »

Firma Twoje Okna Szczecin, to firma profesjonalistów. Jestem zadowolona ze współpracy. Wymieniałam z nimi okna na nowe, ale zamawiałam również rolety, a w najbliższej przyszłości zamierzam zamówić drzwi wejściowe. Ufam im w stu procentach.
ósmy

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: ósmy »

Jestem bardzo zadowolona z oferty Firmy Twoje Okna Szczecin. Miałam przyjemność wymieniać drzwi wewnętrzne i drzwi wejściowe. Wszystko poszło gładko i profesjonalnie. Jakość produktów jest naprawdę wyjątkowa.
Mają

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Mają »

Zdecydowaliśmy się zamówić bardzo dobrze oceniane okna Drutex i jestem zadowolona. Każdemu mogę polecić zarówno tę markę, jak i współpracę z Twoje-Okna-Szczecin.
Mól

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Mól »

Właśnie jestem dumną posiadaczką nowych drzwi. Wybrałam drzwi wejściowe antywłamaniowe. Firma Twoje Okna Szczecin świetnie się spisała. Bardzo fachowo i rzetelnie. Serdecznie polecam.
Mróz

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Mróz »

Z Firmy Twoje Okna Szczecin wybrałam drzwi wejściowe i to był doskonały wybór. Zarówno same drzwi: bardzo ładne i stylowe, jak i ich wstawienie i oprawienie - na bardzo wysokim poziomie. Super.
bańka

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: bańka »

Moja brama garażowa rolowana z napędem, zamówiona właśnie w Twoje Okna Szczecin, była jednym z lepszych zakupów mijającego roku. Sprawdza się świetnie, działa bez zarzutu. Szybka realizacja i przystępna cena. Po prostu jestem zadowolony.
Baśka

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Baśka »

Ogrody zimowe - moje marzenie od dawna. Zamówiłam taką konstrukcję w firmie Twoje Okna Szczecin i jestem zachwycona. To jest dokładnie to o czym marzyłam.
żabi

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: żabi »

Same okna Drutex chyba nie potrzebują dodatkowej rekomendacji, od lat słyszy się, że na naszym rynku są to zdecydowanie najlepsze okna. Dlatego też postawiliśmy na nich. Zamówienie z Twoje Okna Szczecin oceniam bardzo pozytywnie, szybka realizacja zgodna z zamówieniem, dokładny montaż. Przystępne ceny.
Miłka

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Miłka »

Szukałam firmy, w której mają dobre i ładne bramy garażowe. Znalazłam najlepsze w firmie Twoje okna Szczecin. Polecam bardzo - świetna współpraca.

historia przeglądania stron google
Ałbina

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Ałbina »

Z czystym sumieniem polecam firmę Twoje Okna Szczecin. Mam od nich okna w całym domu, ale szczególnie jestem zadowolona z jednego - zamówiłam u nich duże okno balkonowe, które zawsze było moim marzeniem. Wygląda pięknie, jest funkcjonalne. Dość szybka realizacja, montaż bez jakichkolwiek problemów.

jesienna alergia
Magiń

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Magiń »

Twoje Okna Szczecin mają świetne bramy garażowe . Wysoka jakość, modne wzory, bezawaryjne, po prostu dobre. Polecam firmę.
Czyżyk

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Czyżyk »

Zamówiliśmy z mężem z Twoje Okna Szczecin nie tylko okna, ale też moskitiery. Jestem zadowolona ze wszystkich, jakość rewelacyjna, ale szczególnie polecam moskitierę otwieraną, do drzwi balkonowych. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się zamontować ją u nas.
Ełrydyka

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Ełrydyka »

Jeśli chcecie kupić okna i drzwi w Szczecinie lub okolicach, to nie ma co się zastanawiać, tylko od razu zamawiać w Twoje Okna Szczecin. Profesjonalne doradztwo, bardzo dobrej jakości artykuły i przystępne ceny.
Sańka

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Sańka »

Drzwi wejściowe z Twoje Okna, ze Szczecina sprawdzają u nas już naprawdę długi czas. Jakość wykonania pierwszorzędna, eleganckie, prezentują się bardzo dobrze.
Bryś

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Bryś »

Nie od dziś wiadomo, że okna Drutex cieszą się bardzo dobrą opinią i dlatego też my zdecydowaliśmy się właśnie na tę firmę. Pełne zadowolenie, profesjonalne podejście do tematu, szybka realizacja zamówienia.
Bożena

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Bożena »

Przy okazji składania zamówienia na okna, zamówiliśmy od razu żaluzje fasadowe. Faktycznie zauważam oszczędność energii w czasie klimatyzowania pomieszczenia. Realizacja dość szybka i fachowa obsługa.

choroba zakaźna jelit
Małgorzata

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Małgorzata »

Nasza brama garażowa rolowana, którą mamy ze sklepu Twoje Okna, okazała się strzałem w dziesiątkę. Bardzo dobrze się sprawdza, działa szybko, sprawnie. Nie mamy z nią żadnych problemów. Z tego co pamiętam, miała też przyzwoitą cenę.
Ościan

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Ościan »

Ja ostatnio zamówiłam żaluzje fasadowe do mojego biura. Świetna firma, szybka realizacja i profesjonalne podejście. Szczerze polecam. Zdecydowanie warto na nich postawić. Wiedzą co robią.
Juśka

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Juśka »

Ja kupiłam żaluzje plisowane. Super firma. Wszystko zgodnie z zamówieniem, na czas, bez żadnych problemów czy opóźnień. Jestem bardzo zadowolona z obsługi i z pracy jaką wykonali. Oby wszystkie firmy takie były!
Młody

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Młody »

Na pewno najlepszy tego typu salon z oknami na Pomorzu Zachodnim. W ofercie mają okna Drutex, a mi właśnie na tej marce zależało. Świetna obsługa, kultura i fachowość pracowników, to wszystko zasługuje na uznanie.
Nutriń

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Nutriń »

Jeśli zastanawiacie się gdzie kupić okna i drzwi, to ze swojej strony, z doświadczenia, naprawdę polecam zakupy w Twoje Okna, w Szczecinie. Pełne profesjonalizmu doradztwo, dobre ceny i ogólne obsługa klienta zasługują na uznanie.
Łodyga

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Łodyga »

Mieliśmy ogromny problem z kiepską wentylacją w domu, w związku z czym na oknach ciągle mieliśmy krople wody. W salonie Twoje Okna doradzono nam by kupić nawiewniki i to okazało się świetnym rozwiązaniem. Znają się na rzeczy.
zaćma

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: zaćma »

Mają bardzo szeroką ofertę, dzięki czemu, kiedy budowaliśmy dom zaoszczędziliśmy sporo czasu zamawiając właśnie u nich. Między innymi okna, drzwi i bramę garażową. Świetna firma.
Maśka

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Maśka »

Twoje okna Szczecin to firma naprawdę godna polecenia. Ich okna i drzwi drewniane są najwyższej jakości. Jestem zadowolona, z tego jak przebiegła wymiana i jak ładnie okna wyglądają teraz. Słowna i rzetelna firma.
Ryś

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Ryś »

Mnie z oferty firmy Twoje Okna Szczecin zaciekawiły bramy rolowane garażowe. Okazało się, że to był naprawdę dobry wybór, brama świetnie się sprawdza i ładnie wygląda. Jest funkcjonalna i to naprawdę ciekawe rozwiązanie. Polecam firmę.
Mobieś

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Mobieś »

Zdecydowaliśmy się z mężem, zamontować w naszym domu nawiewniki, a że już wcześniej mieliśmy bardzo dobrą opinię na temat salonu Twoje Okna ze Szczecina i teraz postanowiliśmy skorzystać właśnie z ich oferty.
Luśka

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Luśka »

Mnie zainteresował temat automatyka i sterowanie do rolet. Fajnie mieć automatyczne rolety. Budzić się i móc je odsłonić bez wstawania z łóżka. Zwłaszcza latem żeby wpuścić trochę słońca do domu. Firma jest godna polecenia, kompleksowe i bardzo fachowe rozwiązania.
Paśka

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Paśka »

Ja kupiłam do mieszkania drzwi stalowe, bogaty wybór modeli i wzorów sprawia że każdy znajdzie coś dla siebie. Drzwi prezentują się naprawdę fajnie, są ładne i solidne. Jestem bardzo zadowolona.
Mażyka

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Mażyka »

Bardzo dobra firma, rzetelne i profesjonalne doradztwo. Ceny dość konkurencyjne i terminowość, moim zdaniem firma godna polecenia. Mamy od nich okna i drzwi.
łuziq

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: łuziq »

W zeszłym roku wymieniliśmy w naszym domu wszystkie okna, w dobrej cenie kupiliśmy je właśnie w salonie Twoje Okna. Teraz zamówiłam żaluzje fasadowe. I jestem zadowolona.
broże

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: broże »

Bardzo dobra firma. Okna i drzwi dobrej marki, solidne, szybko zrealizowane zamówienie. Również brama garażowa w naszym domu jest zamówiona właśnie w tym salonie.
Karoś

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Karoś »

Zdecydowanie warto postawić na tę firmę jeśli chodzi o wymianę okien. Ja wybrałam okna drewniane i bardzo sobie chwalę. Solidne, ładne i nowoczesne. Jestem bardzo zadowolona i zdecydowanie mogę polecić firmę.
Luńka

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Luńka »

Zawsze chciałam mieć rolety zewnętrzne . Firma Twoje-okna-Szczecin spełniła moje marzenia. Rolety są świetne, ładnie wyglądają, chronią przed nagrzewaniem się pomieszczeń i dodają poczucie bezpieczeństwa. Polecam.
Machiła

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Machiła »

Doradzili odpowiednie okna do naszego domu. Zarówno pomoc przedsprzedażowa, jak i sam montaż okien, na naprawdę wysokim poziomie, dlatego mogę polecić salon Twoje Okna, ze Szczecina.
Boryś

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Boryś »

Warto zainwestować w dobre drzwi antywłamaniowe dla bezpieczeństwa swojego i rodziny. Jestem zadowolona z tego co zaproponowała mi ta firma. Jakość jest naprawdę wybitna.
żonao

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: żonao »

Dzięki nim zrealizowałam jedno ze swoich największych marzeń, a był nim ogród zimowy. Tej zimy mogłam się już cieszyć tym pomieszczeniem, dzięki szybkiej realizacji mojego zamówienia przez firmę Twoje Okna Szczecin.
Zły

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Zły »

miałam wybór bramy garażowe segmentowe czy rolowane. Wybrałam rolowane - to był trafny wybór. Bardzo dobrze się sprawdza taka brama u mnie. Firma naprawdę godna zaufania i co ważniejsze: polecenia.
Łania

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Łania »

Wszystkie okna w naszym domu są właśnie z salonu Twoje Okna. Chwalimy sobie jakość i szybkość realizacji. Ostatnio, w wyniku wypadku jedna z szyb w oknie została rozbita, bardzo szybko wymienili na nową. Bardzo solidny salon okien/
sień

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: sień »

Kadra w salonie Twoje Okna jest naprawdę wykwalifikowana, wiedzą, czym się zajmują i potrafią doradzić najlepsze rozwiązanie. Dokładny i szybki montaż. Profesjonalna firma.
Kraś

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Kraś »

W każdym domu bardzo ważnym elementem są drzwi wejściowe antywałamaniowe, dobre drzwi to poprawa bezpieczeństwa wszystkich domowników. Firma Twoje Okna Szczecin to wysokiej jakości drzwi, które na pewno spełnią oczekiwania. Warto w takie zainwestować.
Ośka

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Ośka »

Całkiem niedawno wymienialiśmy okna, udało się jeszcze przed zimą. Wybraliśmy okna PCV - zupełnie nowa, inna jakość. Szczelne, nie ucieka ciepło, nie przywiewa zimna. Zdecydowanie polecamy tę firmę. Dobiorą odpowiedni produkt, doradzą, zamontują. Wszystko bardzo zadowalające. Polecamy.
Kniaź

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Kniaź »

Mają naprawdę fajną ofertę jeśli chodzi o bramy garażowe. Są bezawaryjne, bardzo solidne i trwałe. Jestem zadowolona z wyboru: zarówno jeśli chodzi o firmę jak i samą bramę. Mogę z całą stanowczością polecić Twoje Okna Szczecin. Na pewno się nie zawiedziecie.
Główna

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Główna »

Wiem, że okna zamówione w salonie Twoje Okna Szczecin są dobrej jakości i posłużą nam przez wiele lat. Poza oknami zamówiłam również rolety i żaluzje i jestem zadowolona z całości zamówienia. Przede wszystkim sam kontakt na linii sprzedający - klient zasługuje na wielkie brawa. Czułam, że trafiłam w dobre ręce, bo doradzono mi najlepsze rozwiązania. Polecam.
słowik

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: słowik »

Kończymy budowę naszego wymarzonego domu. Wiadomo, jak większość pewnie zależało nam na tym, żeby nie przepłącać, a jednocześnie mieć materiały budowalne i wszelkie tego typu akcesoria dobrej jakości. Kilkoro znajomych polecało nam salon Twoje Okna Szczecin i to właśnie u nich zamówiliśmy zarówno okna jak i drzwi. Wszystko na plus.
Doriś

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Doriś »

Słyszałam, że dobrą renomą cieszą się zarówno okna Drutex jak i salon sprzedaży TwojeOknaSzczecin. Dlatego od razu, kiedy budowaliśmy dom, poszłam zamówić wszystkie okna właśnie u nich. Transakcja bez zarzutu. polecam jak najbardziej. .
Pagoń

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Pagoń »

Kiedy kupiłam dom z drugiej ręki, podstawą było dla mnie to, żeby w pierwszej kolejności wymienić drzwi, które były, na dobrej jakości drzwi antywłamaniowe. Wiedziałam, że warto zaufać dobrej opinii tego salonu i nie zawiodłam się. Dziękuję za szybką realizację zamówienia, czuję się bezpieczniej. Polecam firmę.
Zaorbaż

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Zaorbaż »

Prowadzę w szczecinie mały lokal usługowy, ostatnio - przyznaję, że korzystając lockdownu i po prostu niemożności wykonywania pracy zdecydowałam się na remont lokalu. Zmieniliśmy okna i drzwi na dobrej jakości. Wszystko zamówione w salonie Twoje Okna, bardzo polecam.
Traś

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Traś »

Ja zamontowałam niedawno rolety zewnętrzne i bardzo polecam firmę. Są naprawdę solidni. Jestem bardzo, bardzo zadowolona. Rolety sa super. Dzięki nim czuję się bezpieczniej. Zwłaszcza gdy zostaję sama w domu. .
Ołcia

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Ołcia »

Można powiedzieć, że "zamknęliśmy" nasz dom właśnie dzięki produktom zamówiony w salonie Twoje Okna. Mamy od nich zarówno bramę garażową, jak i antywłamaniowe drzwi i świetnej jakości okna Drutex. Nie mam zastrzeżeń do niczego. .
inaś

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: inaś »

Ja też się zgodzę z poprzednimi opiniami i właściwie mogę się pod nimi podpisać. Jeśli ktoś z Państwa szuka naprawdę dobrego salonu sprzedaży okien czy drzwi, to polecam właśnie http://www.twoje-okna.szczecin.pl/ Zarówno obsługa przed sprzedażą, pomiar, jak i montaż zamówionych artykułów, wszystko na plus.
Róża

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Róża »

Mają fajny wybór jeśli chodzi o drzwi wejściowe antywłamaniowe. Naprawdę bardzo solidne, bezpieczne a do tego ładne drzwi. Jestem bardzo z nich zadowolona, wyglądają elegancko i stylowo. A o to chodziło. . .
Łups

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Łups »

Chwalę sobie okna Drutex które zamówiłem w tym salonie. Polecam nie tylko jakość oferowanych przez nich produktów, ale też bardzo kompetentną i konkretną obsługę. . .
Raćko

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Raćko »

cudownie że Twoje Okna Szczecin ma w swojej ofercie również ogrody zimowe. Od dawna marzy mi się coś takiego, a wiem że tej firmie mogę zaufać bo wymieniali u mnie okna. Więc chętnie zamówię taki ogród. Mam nadzieję że spędzę w nim kolejną zimę :D :D :D :D :D :D :D
Znąte

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Znąte »

A ja powiem inaczej, okna czy drzwi można kupić wszędzie, chociaż te są naprawdę dobrej jakości. Bardzo sobie chwalę podejście pracowników do mnie, jako klienta, najwyższej jakości. Bardzo szybka realizacja zamówienia. Ja jestem pod wrażeniem. I jestem bardzo zadowolona.
Łucja

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Łucja »

Eko-Dom na Szybowcowej 86 na Dąbiu tam masz salon z oknami. Eko Dom jakoś tak. Moja sąsiadka mi poleciła zamowiła tam okna do siebie do domu. Montowali jej 2 tyg temu. U mnie również szykuje się wymiana na nowe dlatego byłam dzisiaj po katalog. Sposobały mi się okna Prismatic z Oknoplast. Ma ktoś może?
Anuśka

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Anuśka »

Łucja pisze: ↑11 mar 2021, 19:08 Eko-Dom na Szybowcowej 86 na Dąbiu tam masz salon z oknami. Eko Dom jakoś tak. Moja sąsiadka mi poleciła zamowiła tam okna do siebie do domu. Montowali jej 2 tyg temu. U mnie również szykuje się wymiana na nowe dlatego byłam dzisiaj po katalog. Sposobały mi się okna Prismatic z Oknoplast. Ma ktoś może?
Ja mam te okna i bardzo polecam. Zdecydowaliśmy się na nie jakoś na początku, jak tylko weszły do sprzedaży. Polecał nam je sprzedawca w jednym z salonów z oknami. Po zrobieniu rozpoznania też u konkurencji wróciliśmy do Oknoplast zamówić. Technicznie okna na prawdę idealne, a przy tym nowoczesny, elegancki wygląd. Polecam okleinę sheffield oak.
piątek

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: piątek »

Osobiście mogę polecić firmę Marsel z Goleniowa pod Szczecinem, bo produkują bardzo dobrej jakości okna w systemach Schuco, które są znane z bardzo dobrych parametrów. Można im nadać różne kształty i kolory włącznie z lśniącym wyglądem aluminium czy drewna z wyczuwalną w dotyku teksturą. Mają też okna i drzwi aluminiowe, więc każdy znajdzie coś dla siebie, polecam.
Maśka

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Maśka »

No to jeśli będziecie rozglądali się przede wszystkim za stylowymi propozycjami stolarki okiennej, ale jednocześnie dobrego wykonania, ponieważ kluczowe jest to żeby były szczelne i nie generowały problemów ze strony technicznej. My długo rozglądaliśmy się również z żoną, żeby znaleźć najlepsze wersje dla nas i też w budżecie jakim dysponujemy i zdecydowaliśmy się na okna drewniane, które udało nam się znaleźć na https://noweokna.pl/okna/drew-alum gdzie udało nam się trafić na okna drewniane i aluminiowe. Wszystko przebiegło sprawnie i bez problemów udało nam się zmieścić w kwocie jaki na ten cel mieliśmy wyznaczony.
Piotr

Re: Twoje-okna-szczecin - opinie

Post autor: Piotr »

uważam że jeśli decydujemy się wymienić okna należy z konsultować z fachowcem który nam doradzi przy wyborze dobrych okien wtedy unikniemy źle zakupionych okien które nam nie mogły pasować polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej cementów styropianów gniazdek kontaktów cementów rur donic doniczek podstawek luster podświetlanych okapów motyk grabi wózków narzędzi dla majsterkowiczów artykułów do glazury i terakoty artykułów BHP artykułów HG kotew uszczelek mopów siekierek przecinaków sekatorów i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl
ODPOWIEDZ