Skąd drzwi zewnętrzne

Przed, po i w trakcie budowy, projekty, ekipy, technologie, materiały.
Awatar użytkownika
Józef
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2021, 6:53

Skąd drzwi zewnętrzne

Post autor: Józef »

Powiedzcie mi, czy swoje drzwi wejściowe Żory kupowaliście w specjalnym salonie z takimi wyrobami, czy jednak postawiliście na sprawdzonego producenta? Ja biorę pod uwagę wyłącznie zakład stolarski, bo wiem, jak dobrej jakości mogę się spodziewać. Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami.
krótka

Re: Skąd drzwi zewnętrzne

Post autor: krótka »

Zamówienie takich drzwi okazało się znakomitym wyborem. Dostarczyli je https://www.nowbud-klimczyk.com.pl/oferta których z resztą polecił mi znajomy. To, co odegrało tu najważniejszą rolę to przede wszystkim jakość, robi to wrażenie! Koniecznie rozejrzyj się bo warto się skupić.
all

Re: Skąd drzwi zewnętrzne

Post autor: all »

Aby nadać budynkowi nowoczesny charakter, warto postawić na duże skrzydła, najlepiej z dodatkowymi naświetlami i doświetlami. Takie skrzydła o ponadstandardowej wysokości i szerokości są bardzo komfortowe w użytkowaniu oraz stanowią reprezentacyjny element elewacji . Bardzo efektowne drzwi aluminiowe w systemach Schuco o wysokości skrzydła sięgającej nawet 3 m znajdziecie w firmie AL-TECH z Mnikowa pod Krakowem. Są godni polecenia, bo mają szeroką ofertę wzorów, kolorów oraz akcesoriów dodatkowych, również inteligentnych elementów, jak wbudowany panel dotykowy do wprowadzania kodów czy moduł pozwalający na otwieranie i zamykanie za pomocą smartfonu: https://altech-aluminium.pl/produkty/dr ... d-up-75-2/
MikołajPL

Re: Skąd drzwi zewnętrzne

Post autor: MikołajPL »

Ja zamówiłem niedawno drzwi wejściowe: https://olb24.pl/pl/p/Thermo65-wzor-015 ... wa-RC2/132. Model ten charakteryzuje się klasą przeciwwłamaniową RC2, wysokimi właściwościami izolacyjnymi oraz ciekawym designem. Osobiście jestem bardzo z nich zadowolony. Myślę, że Tobie również mogą się spodobać.
demiś9494

Re: Skąd drzwi zewnętrzne

Post autor: demiś9494 »

Na pewno na cenę i to czy są antywłamaniowe, bo przecież o to chodzi w drzwiach, a to czy dobrze wygłuszają jest sprawą drugorzędną. Drzwi to zakup na lata i nikt o zdrowych zmysłach nie wymienia ich co kilka lat, dlatego warto kupić na prawdę solidne drzwi, z których będziemy zadowoleni. Zerknijcie sobie na tą ofertę https://www.framex.pl/kategorie-produkt ... ewnetrzne/ . Wielu moich znajomych ma drzwi właśnie od nich i nie narzekają. Też chętnie wybiorę, bo oferta jest imponująca. Sprawdzajcie!
Joanna

Re: Skąd drzwi zewnętrzne

Post autor: Joanna »

Sprawdź sobie ofertę firmy KMT. My w tamtym roku wymienialiśmy drzwi i właśnie wybór padł na ich drzwi stalowe, a dokładnie model Passive 75. Najważniejsze było dla nas by drzwi miały bardzo dobrą izolacyjność cieplną, a w tym modelu wynosi o na 0,57 0 czyli są to naprawdę bardzo ciepłe drzwi. Dodatkowy plus, to za takie ciepłe drzwi można starać się o dotację z programu Czyste Powietrze - nawet 60 % ceny. No i co dla mnie ważne, drzwi są naprawdę solidnie i starannie wykonane, bardzo dobrze się prezentują i stanowią piękną wizytówkę domu.
ODPOWIEDZ