Jakie ogrodzenie?

Przed, po i w trakcie budowy, projekty, ekipy, technologie, materiały.
Awatar użytkownika
Samantra1992
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2022, 18:25

Jakie ogrodzenie?

Post autor: Samantra1992 »

Wprawdzie moje pytanie nie będzie dotyczyło samej budowy domu, a ogrodzenia posesji, ale liczę na to, że będziecie w stanie coś mi doradzić w tym temacie. Możecie polecić jakąś sprawdzoną firmę, która wykona dla nas ogrodzenie posesji w dobrej, no ok, przystępnej cenie? Ważne, żeby była brama na pilota, w dzisiejszych czasach to już chyba norma. Powiedzcie, jaka automatyka do bram jest najlepsza?
Piotr

Re: Jakie ogrodzenie?

Post autor: Piotr »

najlepiej ogrodzenie wybrać przemyślane i solidne polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej lakierobejcy klei farb pap pianek gipsów betonów donic doniczek misek siekierek szlifierek dodatków do aranżacji wnętrz wiertarek środków HG artykułów BHP podstawek gładzi gipsowych zapraw suchych cementów szpachelek wałków wiaderek wózków gwoździ śrub śrubek młotków i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl
Awatar użytkownika
marek
Posty: 55
Rejestracja: 24 maja 2019, 7:50

Re: Jakie ogrodzenie?

Post autor: marek »

Masz rzeczywiście rację i ja też skłaniałabym się raczej do zakupu ogrodzenia i bramy i znanej i sprawdzonej firmy z dobrymi opiami klientów. Wiadomo że lepiej się opłaca kupić porządne ogrodzenie niż po kilku latach zastanawiać się nad nowym albo je stale naprawiać a wiem że ogrodzenia Wiśniowski służą przez wiele lat i są ponadczasowe. Sąsiad kiedyś postawił na produkt tej firmy i nadal niezmiennie dobrze to ogrodzenie wygląda, ma bardzo ciekawy design i solidną konstrukcję
ODPOWIEDZ