fbpx
Aranżacja wnętrz

Eleganckie i praktyczne drzwi do szafy w kuchni

• Zakładki: 23


Kuchnia to miejsce wyjątkowe, bo tutaj przygotowuje się posiłki i przechowuje żywność. Dlatego też aranżacja tego pomieszczenia powinna być wysmakowana i dopracowana w każdym szczególe.  Aby jeszcze lepiej zagospodarować kuchenne wnętrze warto wstawić praktyczny mebel, czyli kuchenną szafę z przesuwnymi drzwiami. Dzięki niej każde pudełeczko, przyprawa i sprzęt AGD znajdzie swoje miejsce. Za pomocą szafy można też wyeksponować elegancką zastawę, montując eleganckie przeszklone drzwi.

Kuchnia nie tylko w strefie marzeń

W kuchni wszystko powinno mieć swoje miejsce. W odpowiednim miejscu musza znaleźć się artykuły żywnościowe, przyprawy, pudełka na drobiazgi i urządzenia AGD. Zainwestuj w nowoczesne drzwi przesuwne do szafy kuchennej, które pomogą Ci zrealizować marzenia o funkcjonalnej kuchni. Dobry producent zaoferuje Ci duży wybór drzwi wykonanych na bazie różnych materiałów. Mogą to być drzwi do szafy w kuchni  z lacobelu czy płyty laminowanej, które ochronią żywność przed działaniem promieni słonecznych. To idealne miejsce do przechowywania wina, ale też przetworów, ktore powinny znajdować się w suchym i zaciemnionym miejscu.

Jeśli szukasz ekstrawaganckich i praktycznych drzwi przesuwnych do szafy kuchennej, wybierz model szklany. Dzięki takiemu rozwiązaniu wyeksponujesz elegancką zastawę i inne kuchenne gadżety. Taka aranżacja sprawdza się szczególnie w kuchniach połączonych z salonem czy jadalnią. Widoczne zza szklanej szyby talerze, kubki czy salaterki przyciągają spojrzenia i dekorują przestrzeń kuchenną.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Producent szaf wnękowych do zabudowy – INDECO w Warszawie – https://www.indeco.pl.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
14 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *