fbpx
Budowa domu

Elegancka i solidna furtka panelowa

• Zakładki: 20


Furtka to bardzo ważny element ogrodzenia posesji mieszkalnej, jak i działki przemysłowej,. Stanowi widoczny punkt umieszczony zazwyczaj w centralnym miejscu podwórka. Dlatego musi charakteryzować się wysokim poziomem estetyki i atrakcyjnym dla oka designem. Jeśli chcesz, aby Twoja posesja miała elegancką wizytówkę w postaci furtki, zainwestuj w dobrej jakości produkt. Oczywiście, oprócz walorów estetycznych musi spełniać też zadane praktyczne, czyli  ma być solidna i odporna na działanie czynników atmosferycznych.

Furtki panelowe – nowoczesne i modne

Furtki panelowe najlepiej komponują się z ogrodzeniami panelowymi. Wtedy tworzą spójną całość m.in. pod względem stylistyki. Furtka ta wyposażona jest w słupki, dzięki którym zamontujesz ją szybko łatwo do paneli ogrodzenia. Produkt tren dostępny jest w różnych rozmiarach, kolorach i wersjach, co ułatwia dopasowanie furtki do każdego ogrodzenia i architektury otoczenia. 

Dlaczego warto wybrać furtki panelowe?

Furtka panelowa jest o wiele solidniejsza niż furtka z siatki. Dzięki temu  lepiej sprawdza się w przypadku grodzenia dużych działek. Użytkowanie jej jest komfortowe , co szczególnie doczuwa się po dłuższym czasie eksploatacji. Jeśli Twoja posesja ma ogrodzenie inne niż panelowe, np. siatkowe, wtedy dobierzesz furtkę panelową kratowaną (pręty [poziomie i pionowe ułożone symetrycznie). Takie połączenie stworzy ciekawy efekt wizualny. 

Artykuł powstał przy współpracy z firmą STAL – producent ogrodzeń.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
38 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *