fbpx
Różne

Dobry powerbank do 100 zł – ranking polecanych modeli

• Zakładki: 26


Nie chcesz, by w twoim telefonie nagle zabrakło energii? Smartfon rozładowujący się w środku rozmowy, w połowie trasy przy nawigowaniu albo w trakcie sprawdzania służbowego maila – to scenariusze, które mogą się ziścić, jeśli nie zaopatrzysz się w odpowiedni powerbank. Takie urządzenie pozwoli szybko uzupełnić poziom naładowania telefonu, bez którego trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie. Czy to droga inwestycja? Budżetowe modele kupisz za mniej niż 100 zł. Zobacz, który z nich będzie najlepszym wyborem!

Kiedy przydaje się powerbank?

Smartfony z każdą kolejną odsłoną mają potężniejszą specyfikację: lepszy wyświetlacz, więcej kolorów, więcej możliwości. Tym, co nie do końca nadąża za szybkim rozwojem telefonów jest pojemność baterii. Nawet najpojemniejsze ogniwa nie podołają intensywnemu korzystaniu ze sprzętu, który na dodatek zwykle ma cały czas włączony Bluetooth, by łączyć się z innymi urządzeniami, na przykład smartwatchem czy tabletem.

Dlatego dzisiaj powerbank to nie zabezpieczenie na wypadek awarii prądu lub sprzęt przydający się w podróży. To konieczność do codziennego, bezstresowego korzystania ze smartfona. Jeśli dużo pracujesz poza biurem, często się przemieszczasz i nie zawsze masz czas, by doładować telefon, powerbank jest oczywistością. Przyda ci się również, gdy twoja praca polega na tworzeniu treści na telefonie – montowanie filmików czy edycja grafik potrafią szybko rozładować urządzenie. Dzięki powerbankowi nie musisz martwić się, że smartfon nagle wyłączy się w połowie realizowanego zadania.

Jak wybrać powerbank?

Powerbank to urządzenie, które dobrze mieć zawsze przy sobie – powinien być więc lekki i łatwy w przenoszeniu. Oprócz tego – dobrze wybrać taki sprzęt, który dobrze zaprezentuje się na biurku lub w torbie – estetyczny i poręczny.

Zobacz, na jakie jeszcze aspekty dobrze zwrócić uwagę:

 • pojemność;
 • liczba obsługiwanych urządzeń;
 • maksymalny prąd wyjściowy;
 • wyjścia i adaptery;
 • szybkie ładowanie;
 • wielkość i waga;
 • bieżące kontrolowanie naładowania powerbanku;
 •  

W budżecie do 100 zł znajdziesz kilka wartych uwagi sprzętów! Zobacz, jakich!

Polecane powerbanki do 100 zł

Powerbanki to sprzęty w bardzo różnych przedziałach cenowych. Znajdziesz nawet takie a kilkaset złotych, jak model dedykowany do iPhone’ów. Kwota do 100 zł mocno cię nie ogranicza – znajdziesz w niej dobrze sprawdzające się sprzęty, które otrzymują bardzo dobre recenzje użytkowników.

 • HAMA PD10-HD 10000 mAh – elegancko prezentujący się powerbank, którym jednocześnie możesz ładować nawet trzy urządzenia jednocześnie! Pojemność powerabanku to 10 000 mAh, co oznacza ok. 65 godzin dodatkowej mocy – oczywiście, w zależności od ładowanego urządzenia. Łatwo sprawdzisz, czy nie musisz doładować powerbanku – o wszystkim powiadomią cię kontrolki LED. Znajdziesz tu dwa gniazda USB typu A oraz wygodne USB typu C.
 • SBS 10000 mAh TTBB10000FASTR – powerbank, od którego trudno oderwać wzrok. Dostępny w wielu modnych kolorach, świetnie dopełni zestaw akcesoriów. Możesz jednocześnie zasilać aż trzy urządzenia. Pojemność tego modelu jest taka, jak poprzednio opisanego – 10 000 mAh.
 • ISY IPP-20000-C-BK-1 – sprzęt o pojemności aż 20 000 mAh, który pozwoli ci naładować jednocześnie trzy urządzenia. Możesz kilkukrotnie naładować baterię w smartfonie lub tablecie – bez ryzyka, że sprzęt przestanie działać w najmniej oczekiwanym momencie. Znajdziesz tu dwa gniazda USB typu A oraz jedno USB typu C.

Sprawdź powerbanki w sklepie MediaMarkt! 100 zł to niewiele jak za możliwość przedłużenia działania smartfona lub tabletu! Sprawdź opinie i wybierz najlepszy dla ciebie model.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
204 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *