fbpx
Aranżacja wnętrz

Co to jest dywan shaggy i gdzie się sprawdzi?

• Zakładki: 17


Wśród nowoczesnych projektów domów i mieszkań coraz częściej można zauważyć, że dywan to kluczowy element każdej aranżacji! Niedawno na polskim rynku coraz częściej mówi się o dywanach typu shaggy, które dobrze sprawdzą się w minimalistycznych, skandynawskich i awangardowych wnętrzach.

Co to jest dywan shaggy?

To nic innego jak puszysta wykładzina nazywana czasami „kudłaczem” ze względu na bardzo długie, gęste i miękkie włosie. Jest to prawdziwy hit wśród klientów i najczęściej kupowanym dywanów w tym roku, dlatego warto dowiedzieć się o nich czegoś więcej i poznać ich główne zalety! Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie przeczytaj całość artykułu.

Główne zalety dywanów shaggy

Runo dywanu shaggy może sięgać nawet do 7 cm! Jest to prawdziwa gratka dla osób, które lubią mieć miękko pod stopami, niezależnie od tego w jakiejś części domu się znajdują! Główną zaletą tych dywanów jest fakt, że sprawiają, iż pokoje są o wiele bardziej przytulne i ciepłe. Nawet jeżeli wnętrze Twojego domu jest bardzo surowe, to ten dywan może sprawić cuda! Kudłacz mimo wyrazistych efektów wizualnych jest też bardzo praktycznym dywanem, ponieważ można na nim wygodnie usiąść, a nawet położyć dziecko, żeby się na nim bawiło! Zabawa na podłodze nie musi teraz się kojarzyć z obolałymi kolanami i ciężkim wstawaniem, dywan shaggy jest na tyle miękki i gruby, że spokojnie będziesz mógł i na nim oglądać swoje ulubione seriale wraz z drugą połówką.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
5 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *